Jakie paliwo najlepsze do junaka 902

Czy możecie polecić stacje, na której warto tankować? Czy po nalaniu benzyny musze dolewać oleju, bo tak słyszałem...:)

Junak jest 4 suwem więc lejesz olej tylko do zbiornika w silniku. Co do stacji to nie ma chyba konkretnych.

Ja osobiście staram się tankować na BP. Z ich paliwem nie miałem nigdy problemów tak jak to miało miejsce choćby na Statoilu.

ja tankuje na intank tanio i bardzo dobre paliwo

każda stacja jest inna. Przeważająca większość z nich (BP, Shell, Statoil.. itd) ma nasz paliwo z naszej rafinerii (Orlen). Oprócz Shell-VPowera to chyba wszystkie są nasze.

natomiast to co kupują to jedno a to co ty zatankujesz to inna sprawa. Zależy od tego jak konkretny ajent stacji dba o zbiorniki. Wymagają co kilka miesięcy bardzo kosztownego czyszczenia z bardzo kosztownym sprzętem (przeszkolony człowiek, kombinezon, narzędzia w beziskrowej i antystatycznej powłoce) i nie wszyscy to robią odpowiednio często.
I nawet jak kupią dobre to ty nalewasz syf lekki bo ajent stacji zaoszczędził kilka tyś na czyszczeniu zbiornika

Jest 4 sufowy to mam lać w niego paliwo 95 czy kupić olej? i jak możecie to podajcie jakieś nazwy dobrych:)

Najlepiej olej napędowy :-)
Człowieku, przeczytałeś instrukcję obsługi swojego skuterka? Jesli nie, to zrób to czym prędzej!