Jaki skuter wybrać do 4000 zł

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #79571
    Nobek
    Użytkownik
    • 6
    • 24Postów:

    Witam !
    Mam do Was pytanie mianowicie jaki skuter mam wybrać. Interesuje mnie nowy skuter o pojemności 50cmm. Zastanawiam się nad Kymco Agility 4T (link : http://otomoto.pl/kymco-agility-4t-M3257530.html ) ale nie wiem czy to dobry wybór. Co wy o nim sądzicie ? Polecacie może jakiś inny ?

    #79573
    Im_Jurek
    Użytkownik
    • 4
    • 484Postów:

    agilitka jest dobra ale według większości tylko w 2t, ja w tajwańszczyźnie nie siedzę ale wiem jedno rozwiązania te same co w chińszczyźnie, ale wyższa jakość. więc raczej po pewnym czasie konieczna będzie regulacja zaworów i takie tam pierdołki, po za tym trwałość 4t jest wysoka i 20 tys km powinieneś by bez problemu przejechać potem wymiana cylindra i tłoka za 150 złoty ( części tajwańskie) i od nowa nabijasz , jest to stosunkowo wytrzymały i ceniony skuter

    #79587
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    Bardzo dobry wybór 😉
    Jurek, czemu tylko w 2T? Co kto lubi 😉 Jeśli ktoś stawia na ekonomię to 4T jak najbardziej 😉
    Za agility w 2T trzeba dopłacić 1000zł, co jest moim zdaniem trochę naciąganiem przez producenta, więc chyba lepiej wziąć 4T i zaoszczędzić i na skuterku, i na benzynie, chodź agility w 2T, też nie powinno dużo palić.

    #79616
    Nobek
    Użytkownik
    • 6
    • 24Postów:

    A to prawda że Agility 4T jest strasznie powolne i bardzo długo się rozpędza i trzeba go rozgrzewać przed jazdą żeby dobrze i płynnie chodził ?

    #79620
    Anonim
    Nieaktywny
    • 14
    • 82Postów:

    Ja ma kymco i jestem zadowolony. Spalanie niskie i prędkość do 70 km/h 🙂

    #79624
    Mich4l
    Użytkownik
    • 1
    • 112Postów:

    Ja bym szukał używanego markowego skuterka.

    #79658
    Nobek
    Użytkownik
    • 6
    • 24Postów:

    A co sądzicie o Ferro 803 jest to chiński skuter ? Czy on jest lepszy od Kymco Agility 50 4T ?

    #79661
    Fubu2PL
    Użytkownik
    • 19
    • 593Postów:

    Nie bierz chińczyka tylko Tajwańca lub markowca

    #79666
    degename
    Uczestnik
    • 8
    • 988Postów:

    Jak Ci drobne wady lakieru na dolnej osłonie nie przeszkadzają to kup to:

    http://allegro.pl/mega-okazja-skuter-peugeot-vivacity-katowice-i2612276412.html

    #80044
    romson76
    Użytkownik
    • 2
    • 13Postów:
    #80049
    degename
    Uczestnik
    • 8
    • 988Postów:

    Orion 101s – miałem okazję ujeżdżać bestię. Zwykły skuterek, trzeba czasem przy nim siąść i trochę podłubać, a to gdzieś trochę farba prysła, a to się zabrudził. We wszystkich chińczykach trzeba co jakiś czas sprawdzić/zabezpieczyć śruby – wtedy nic a nic się nie dzieje. Niestety ślepa kiszka w wydechu i wymyślne blokady ale przy dobrym oleju można natłuc 20.000 km bez remontu, pasek zmieniamy co 10.000, bajka. Znajomy ma od 4 lat i korzysta z niego często a on zawsze odpala. I co najważniejsze – cichutki. Jak trzeba to bez blokad realne 75 km/h można utrzymywać w trasie.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button