Jaki skuter najlepszy mi polecicie??

Siema, mam za dwa miechy 18 i chce sobie kupic jakis skuter 50. Czytalem juz troche i nie chce zadnych trafficow i innych marketowych skuterow. Chce wiedziec jaki jest najlepszy tak do 4 tysi. Na poczatku napalilem sie na Zipp Quantum RS ale sklep juz go nie mial na stanie i teaz nie wiem jakiego by innego ogarnac. Zeby palil w miare malo paliwa, zeby nie byl sezonowym skuterem ktory zaraz trzeba naprawiac, byl przestronny (mam okolo 170cm wzrostu) no i zeby ladnie wygladal, czekam na propozycje.

Nowy czy może być używany ? 2T czy 4T ?

Nie znam sie na tym jeszcze bo swiezy jestem ale 4 suwowy chyba lepszy;) A co do nowy czy uzywany to raczej bez znaczenia bo o marke mi chodzi ;)

Ma być nówka czy używany także wchodzi w grę ?

Raczej nówka

Co powiesz na Kymco Agility ?

http://otomoto.pl/kymco-agility-agility-50-4t-M3041538.html

No nawet ujdzie tylko odrzuca mnie troche mysl o tym ze na roznych forach pisali o chinskim gownie;/ Myslisz ze do ilu km by to pojezdzilo? Do tematu zapomnialem dodac ze chcialbym aby owy egzemplaz takze dlugo pociagnal, troche za duze wymogi ale moze jest cos takiego.

Kymco to jak już coś Tajwańskie gówno, ale i z tym bym polemizował ;). Kymco to dobra marka. Kompromis między japońską niezawodnością, a ceną chińczyka. Skuterki produkują bezawaryjne, tak więc jeśli ci się podoba, bierz Agility 4T.

Ziomek mowie, jestem narazie swiezy ;) juz tam zaczynam troche ogarniac skutery ale jeszcze pochodzenia niektorych nie ;) wazne ze zóltki to robia hehe. Czytalem ze na poczatek lepiej wziasc cos mniejszego, ale mniejsze znaczy tanie gowno takie jak te z marketow, wole kupic taki ktorym dlugo pojezdze zanim bedzie trzeba cos naprawiac ;)

Jeśli podoba Ci się Agility to je śmiało bierz. Kymco to porządna marka a nie jakieś tam gówno. Weź Agilitke a przejeździsz sporo kilometrów bezawaryjnie. Przy 170cm wzrostu i 60kg wagi ten skuter powinien być dla Ciebie ok ale najlepiej jak przed zakupem poszukasz w swojej okolicy dealera Kymco i na żywo zobaczysz ten sprzęt.

albo Zipp(china)Quantum R projektowany przez polaków tu masz test http://www.skuterowo.com/zipp-quantum-r-test-wideo/ może wyrwał byś go za 4000zł