Jaki nowy skuter do 2200 zł?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #71067
    Blodio
    Użytkownik
    • 6
    • 15Postów:

    Jakie są DOBRE, nowe skutery do ceny 2200 zł? Jeśli można to wymieńcie ich tam sporo. 😉 Z góry dzięki. Pozdrawiam, Blodio.

    #71072
    mxx_rs
    Użytkownik
    • 14
    • 706Postów:

    Nowy w tej cenie to tylko chinczyki.
    Czyli Toros, Router, niektore Romety i niektore Zippy. Wymieniam te marki, ktore bym polecil.
    Na allegro znajdziesz bez problemu ze zdjeciami – do wyboru do koloru 🙂

    #71074
    Loxik
    Użytkownik
    • 6
    • 126Postów:

    Koniecznie chcesz nowy ??

    każdy chińczyk to to samo różnica w nazwie i plastikach oraz wymiarach.

    #71075
    rkos
    Użytkownik
    • 32
    • 677Postów:

    Czemu nowy?

    Poszukaj a znajdziesz fajnego markowego a nie jakiś ” syf ” 🙂

    #71080
    Loxik
    Użytkownik
    • 6
    • 126Postów:

    Dokładnie nawet kymco super 9 używane w tym przedziale cenowym znajdziesz .

    #71083
    mxx_rs
    Użytkownik
    • 14
    • 706Postów:

    Rkos, bez przesady. Chinczyki to nie klasa premium ale nie generalizuj, ze wszystkie skutery ChRL to wylacznie zlom, ktory nalezy omijac szerokim lukiem.

    #71086
    Loxik
    Użytkownik
    • 6
    • 126Postów:

    Jeżeli koniecznie chcesz nowy to bierz Torosa f16 reszta kasy na paliwko będzie 🙂 a toros dobre opinie zbiera.

    #71089
    TheMiqlaq
    Użytkownik
    • 58
    • 688Postów:

    Toros wydaje mi się spoczko pomysłem jeśli ma być nowy. Co jakiś czas regulacja bębnów i da się żyć :). Drogi nie jest, całkiem ekonomiczny bo to 4t osiągni nienajgorsze. W starszych modelach chyba 2011 blokadą był kabelek który trzeba było rozłączyć, a teraz nie wiem jak to jest.

    Dziś widziałem Piaggio nie wiem jakie bo się nie znam, bez kluczyków, odpalane jakimś wichajstrem wbitym w stacyjkę, z siedzeniem otwieranym bez niczego, z rozdupconymi plastikami z przodu z dokumentami za 800 zł. Jak ktoś się lubi bawić to zapraszam do Piaseczni w Mazowieckim :).

    #71090
    Loxik
    Użytkownik
    • 6
    • 126Postów:

    Piaseczni czy piaseczno ? ;p

    #71091
    mxx_rs
    Użytkownik
    • 14
    • 706Postów:

    W 2012 tez jest kabelek 🙂

    Markowa uzywka jest ok tylko wtedy jesli mamy o niej jakies pojecie albo dobrze sie znamy.
    Za cene nowego chinczyka wiekszosc to dosc mocno wyeksploatowane egzemplarze.

    Ja zanim kupilem Torosa tez szukalem uzywanych. I w ogloszeniach zawsze, ze to moje oczko w glowie, zadbany itd a jak dzwonilem to brak oc, brak przegladu, jezdzil ale teraz cos nie odpala itd.
    Tylko jedna Honde znalazlem w miare spoko ale z 93 roku i to bylo 2t a mi zalezalo na niskim spalniu.

    #71093
    TheMiqlaq
    Użytkownik
    • 58
    • 688Postów:

    Piasecznia, Kurpie :). Kilka kilometrów od Kadzidła

    Kolega ma Hondziaka, chyba podobny rocznik co mówisz. O Boże! Jak on narzeka na spalanie! Ponoć zbiornik przez niecałe 100 km spalił :D. Mi się w Hurricane skończyło dziś paliwo pod Ostrołęką czyli jakieś 15 km od domu :). Szczęście że akurat znajomy taty wybierał się w tą strone i podrzucił troche paliwa. Od dzisiaj zawsze litr dziewięćdziesiątki piątki pod siedzeniem będe zawsze woził. Człowiek uczy się na błedach. Skuter 2t który ma bak 5 l i pali 3,5 l na setke to niekoniecznie dobre połączenie jeśli jeździ się codziennie.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button