Jaki gaźnik do Suzuki Katana Ay50 1997r 60cc

Witam , mam Skutera Suzuki Katata AY50 chłodzona cieczą rok. 1997.
Jakiś czas jeździłem na chińskiej 70cc , Ale strasznie mi się grzał cylinder , wode w zbiorniczku wyrównawszym gotowało i postanowiłem wrócić do orginalnego cylka Suzuki.
Dopiero przywiozłem go od gościa bo szlif był robiony (tłok kupiłem z Meteora 43 więc 60cc już jest na cylku )
Gaźnik ma wyrobioną śróbkei od obrotów i od nowości więc 18 lat , gźnik ma wielkość 12 mm , trochę mały i chciałem wyminić , ale na jaki ?
Tłumnik seryjny wybebeszony.
Pasek malossi
A i jak zaglądałem do wariatora to są 3 rolki !
Rolka , puste , rolka , puste , rolka , puste
Nie wiem czy tak może byc? ( na przemian słyszałem np. 6g , 3g , 6g , 3g , 6g , 3g ale tak jak u mnie jest pierwsze słysze)
Mam ją od 4 lat i jeszcze tam nie zaglądałem , ale rolki są już przyjechane tzn. jedna strona jest zdarta że nie są okrągłe .
Więc kolejne pyt jakie rolki polecacie ? (ile gram)
I jak je zamontować tak jak były czyli 3 ? czy wszystkie?
Powiem że przez te 4 lata bardzo dobrze chodziła jak na 50cc , zbiorna i prędkość 75 max.
https://www.youtube.com/watch?v=lzMk0ZILBCY

Jeżeli chcesz to dobrze zrobić, to zainwestuj w rolki testowe... Sprawdź z którymi będzie mu najlepiej... Konieczna będzie też regulacja gaźnika... Ewentualnie, jeżeli masz serię, to dowiedz się od innych użytkowników, co mają założone...

Chcę kupić gaźnik , tylko jaki polecacie ? To jest najważniejsze . Jaki gaźnik oryginalny ma 12mm .