JAK ZAMONTOWAĆ KUFER W ROMECIE ROUTER METRO CITY???

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #102248
    Ptysiu1977
    Użytkownik
    • 3
    • 17Postów:

    Witam wszystkich. Kupiłem niedawno Routera Metro City i chciał bym dokupić sobie kufer na bagażnik ale nie mam głowy jak go zamocować bo przeszkadza wlew paliwa. Może ktoś z was ma jakiegoś pomysła jak to zrobić.Może jakieś fotki lub filmik.Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

    #102253
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12
    • 1 646Postów:

    Daj zdjęcie jak to wygląda to postaram się pomóc.

    #102254
    Ptysiu1977
    Użytkownik
    • 3
    • 17Postów:

    Fotkę mógłbym wrzucić nie szybciej jak w poniedziałek lub wtorek bo skuterka mam aktualnie w pracy w garażu bo mieszkam w wieżowcu i nie mam gdzie go trzymać na zimę.Więc jak byśmy mogli to przełożyć na przyszły tydzień to byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuje za zainteresowanie. Pozdrawiam.

    #102259
    qba123
    Użytkownik
    • 1
    • 9Postów:

    A kupiłeś już bagażnik pod kufer czy masz fabrycznie zamontowany “spojler”??
    Też posiadam routera metro city i również zastanawiam się nad kupnem kufra.

    #102262
    Ptysiu1977
    Użytkownik
    • 3
    • 17Postów:

    Mam idętycznego skuterka jak na twojej fotce i jest orginalny “spojler”. Kufra jeszcze nie kupiłem bo te mocowania które są orginalne to raczej nie będą pasować i jeszcze problem byłby przy tankowaniu. Bo raczej niema sensu za każdym razem go demontować przy tankowaniu.

    #102265
    Ptysiu1977
    Użytkownik
    • 3
    • 17Postów:

    Przejrzałem raczej wszystkie filmy na yutubie i nie znalazłem żadnego skutera w podobnych modelach który miał by kufer. Dla tego liczyłem że ktoś może wpadł na jakiś genialny pomysł.

    #102266
    qba123
    Użytkownik
    • 1
    • 9Postów:

    Kilka dni temu byłem w serwisie rometa i powiedzieli mi, że nie da się do tego “spojlera” przykręcić kufra. Więc spytałem się ich czy mają może bagażnik pod kufer to oni mi powiedzieli że sam muszę sobie pokombinować lub przedłużyć owy “spojler”. Wczoraj zakupiłem na allegro bagażnik do skuterów o małych ramach. I właśnie przed chwilą przyszedł i muszę powiedzieć, że pasuje do tego skutera. Tylko nie wiem co dalej. teraz wystarczy chyba kupić sam kufer ze stelażem.

    #102270
    Ptysiu1977
    Użytkownik
    • 3
    • 17Postów:

    To ja wskakuję na allegro i rozejrzę się również za bagażnikami.W razie co to odezwij się jak to wygląda i jak to widzisz.

    #102278
    qba123
    Użytkownik
    • 1
    • 9Postów:

    Uploaded with ImageShack.us

    Tak ten bagażnik wygląda u mnie

    #102284
    Ptysiu1977
    Użytkownik
    • 3
    • 17Postów:

    Wygląda interesująco i dostęp do wlewu też powinien być.

    #102290
    qba123
    Użytkownik
    • 1
    • 9Postów:

    Tak spokojnie mozesz tankowac

    #102291
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    taki spoiler ma każdy chińczyk typu coliber, toros, router bassa itd
    Nie dawno zamontowałem sobie do tego kuferek i powiem wam, że bardzo ładnie to wygląda

    #102315
    Ptysiu1977
    Użytkownik
    • 3
    • 17Postów:

    qb123 wielkie dziękuje tobie. Teraz jak zobaczyłem u “izdebski12” że dobrze to wygląda to jestem zadowolony że jest to możliwe. dziękuje wam za pomoc i wrazie co służę również pomocą. Życzę wam tyle powrotów co wyjazdów.Pozdrawiam serdecznie.

    #102342
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    jak by co to na zdjęciu profilowym jest mój stary skuter, który ma zgiętą ramę, na stelażu leży kask. Kufer mam taki wielki 48L czarny zamontowany tydzień temu. Jak będę przy moim skuterze to porobię zdjęcia.

    #102359
    Ptysiu1977
    Użytkownik
    • 3
    • 17Postów:

    Ok czekam na fotki,chętnie zobaczę.Ja właśnie wczoraj zamówiłem taki sam bagażnik co “qba123”.I właśnie zastanawiam się nad kufrem 48l i troszkę się boje czy nie przesadzę z wielkością do tego skuterka.

    #102365
    qba123
    Użytkownik
    • 1
    • 9Postów:

    ja mam takie pytanie może wiecie. Czy kufer 28l wystarczy, aby zmieścił sie tam kask otwarty i jakieś tam drobne akcesoria??

    #102367
    Ptysiu1977
    Użytkownik
    • 3
    • 17Postów:

    Wczoraj przeglądałem właśnie kufry i spokojnie wchodzi tam kask i zostanie ci jeszcze miejsca na jakieś drobne pierdoły.Do każdego kufra masz podane wymiary a czasem do nie których są fotki gdzie jest wsadzony kask.Ale najbezpieczniej będzie jak zmierzysz sobie kask.Ja mam też kask otwarty i jak sobie wyliczyłem to spokojnie by wystarczył taki kufer.

    #102368
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    Musze was zmartwić.
    Ja mam duży kask L bez szczęki, ale z szybką.
    Kufer mam ten http://moto.allegro.pl/87c-kufer-bagaznik-na-motocykl-skuter-48-l-tanio-i2921930344.html no i po włożeniu kasku do kufra kufer się nie domyka. Dosłownie brakuje z 5 cm wysokości kufra aby zamknął mi się cały kask. No, ale trudno, kask będę brał ze sobą, a kufer na pewno mi się przyda na zakupy ze sklepu

    #102378
    Ptysiu1977
    Użytkownik
    • 3
    • 17Postów:

    Właśnie nad tym samym kufrem się zastanawiam:) Ja mam kask :S: więc myślę że powinien się zmieścić. A :qba123: może bezpieczniej by było jak by zadzwonił do sprzedawcy i się upewnił czy oby na pewno się zmieści.Jak mierzyłem swój, to niby wychodziło mi że spokojnie powinien się zmieścić według ich wymiarów. Mowa o 28 litrowym. Ale to tylko teoria a praktyka z reguły jest inna.

    #102400
    qba123
    Użytkownik
    • 1
    • 9Postów:

    Więc ja się chyba przejadę do jakiegoś sklepu, wezmę kask i zobaczę, który będzie najlepiej pasować. Ale nie chce przesadzić i kupić za duży kufer, żeby to trochę dziwnie nie wyglądało:)

    #102410
    andrzej2310
    Uczestnik
    • 0
    • 315Postów:

    Zależy jakie wymiary ma kufer, ja mam ten;
    http://moto.allegro.pl/kufer-givi-e300n-30l-monolock-z-plyta-montazowa-i2897029028.html
    i spokojnie wchodzi kask otwarty jak integralny, jeszcze miejsce na rękawice.

    #102422
    Ptysiu1977
    Użytkownik
    • 3
    • 17Postów:

    To będzie najlepsze wyjście jak pojedziesz do sklepu.Właśnie chciałbym zobaczyć jakąś fotkę jak by to wyglądało z takim dużym kufrem bo skuter jest mały i może to komicznie wyglądać.Ale coraz bardziej zaczynam się przekonywać właśnie do takiego max. 30 litrowego.

    #102426
    qba123
    Użytkownik
    • 1
    • 9Postów:

    Ja również bym prosił o wrzucenie jakiś fotek z tymi nieco większymi kuframi, aby zobaczyć jak się one komponują z małymi skuterami.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button