Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Jak sprawdzić moduł

Kategoria: Serwis

Dodano 4 lata temu

1. west

Witam mam pytanie czy jest możliwość sprawdzenia modułu CDI chińskiego skutera. Cewkę mam nową i świeca wytrzymuje 50 km. zawsze dostaje przebicie bokiem

Napisano 4 lata temu, przez west, Postów: 30, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. west

Nie wiecie?

3. Pietro

west napisał:

Witam mam pytanie czy jest możliwość sprawdzenia modułu CDI chińskiego skutera. Cewkę mam nową i świeca wytrzymuje 50 km. zawsze dostaje przebicie bokiem

Wina świec, nie modułu..

Napisano 4 lata temu, przez Pietro, Postów: 3326, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. west

To jaką kupić?

5. Pietro

Na pewno nie Awine za 6zł...Polecam Denso, lepsze od NGK ;)

6. west

Zawsze kupowałem NGK

7. TERMIT_PL

Na stronie NGK jest wyszukiwarka.Wybierasz Markę oraz model skuterka i ci wyskakuje dokładne oznaczenie świecy :wink:

Napisano 4 lata temu, przez TERMIT_PL, Postów: 334, Użytkownik Link do wypowiedzi

8. Pietro

Do NGK nie mam przekonania, a już z napisem "made in france" całkiem nie. Wypróbuj Denso, dobrze ci radzę.. ;)

9. Ryglos

Z tego co widziałem na moich świecach, to NGK produkuje "Made In Japan", czyli nie powinny być złe :mrgreen:

Derbi Senda X-Treme 2008r.

Napisano 4 lata temu, przez Ryglos, Postów: 2531, Użytkownik Link do wypowiedzi

10. Pietro

NGK produkowane są w Japoni i Francji, a Denso wyłącznie w Japoni.

11. west

Witam. Przeglądając forum trafiłem na swój stary temat. Niestety problem się powtórzył i szukam przyczyny. Te kłopoty z iskrą były spowodowane modułem cdi po wymianie do tego czasu skut chodził jak złoto, ale nie ładował raz na czas trzeba było podłączyć prostownik albo kopnąć. Czy to może być przyczyną awarii modułu?

Napisano 3 lata temu, przez west, Postów: 30, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Jak sprawdzić moduł: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Yamaha Cygnus 125 cc: Skuterem po Londynie

Yamaha Cygnus 125 cc: Skuterem po Londynie

09 Styczeń 2013

Ostatnio po zamieszkaniu z moją narzeczoną i zmianie adresu zamieszkania zacząłem bardziej myśleć o skuterze (Yamaha Cygnus 125cc), zwłaszcza, że kilku kolegów z pracy bardzo chwaliło sobie ten środek transportu.

Blogi17 opinii

Romet R 250: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Romet R 250: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

13 Czerwiec 2015

Model o designie, który albo polubisz albo znienawidzisz. Ten styl po prostu trzeba kochać. Klasyczne kształty z dodatkiem nutki nowoczesności, chociażby patrząc na zegary. Duże siedzisko zapewnia niespotykany komfort.

Zdjęcia0 opinii

Włoski sposób na walkę z drogą benzyną - skuteczny?

Włoski sposób na walkę z drogą benzyną - skuteczny?

05 Sierpień 2013

Ceny benzyny ciągle wysokie? Włosi postanowili z tym walczyć. Stowarzyszenie konsumentów zachęca kierowców by zawsze wozili ze sobą aparat (lub przynajmniej telefon z aparatem). Po co? Żeby robić zdjęcia tym stacjom, gdzie cena benzyny przekracza dwa euro za litr.

Informacje0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.