jak skuter polecacie do 700 zl

morze byc uzywany ale w czestochowie i okolicach

za taką kwotę to kup obojętnie jaki - aby sprawny i jeździł jako tako...

Kolego, napisałeś może być używany.
Nie chcę Cię uświadamiać, ale za 700zł nie dostaniesz nawet chinola z marketu nowego.
Zgadzam się z przedmówcą, kup taki, żeby jako tako jeździł.

Kiedyś w Tesco były chinole w stylu retro za 900 zł. :D

Ale to wciąż nie za 700 :D

http://otomoto.pl/suzuki-a-suzuki-hi-unikat-M3235310.html - Stary skuter z województwa śląskieg, bez dokumentów, ale za taką cenę trudno znaleźćcośz dokumentami :).

http://moto.allegro.pl/skuter-keeway-ry8-okazja-i2425428095.html - Młodszy skuterek, ale coś puka, coś sie nie otwiera, innymi słowy porażka, a w dodatku bez dokumentów. No ale przynajmniej tani.

http://otomoto.pl/derbi-predator-superbike-markowe-skutery-M3103644.html - chyba najlepszy z tych które znalazłem, ale to chyba z braku odpowiedniego opisu. Tradycyjnie, brak dokumentacji.

http://moto.allegro.pl/romet-ogar-200-jedyny-taki-na-allegro-simson-jawa-i2410408134.html - Jeśli niekoniecznie musi to byc skuter - proszę. Ogar 200. Zapewne również bez dokumentacji, no ale za 500 zł... Sporo było wymieniane. A to wszystko za 500 zł... imponujące.

Tak więc tyle znalazłem na allegro za max 700 zł. W częstochowie o praktycznie nic nie było wystawione, tak więc wszystko w obrębie woj. śląskiego.

Wiem jak to jest jak cos sie chce miec a budzet jest dosc ograniczony ale powiem szczerze, ze albo czekaj na jakas okazje albo dozbieraj i kup uzywke ale za te chociaz 1000 - 1100 zl bo to, ze wyrwiesz cos za 700 to ok ale pozniej wlozysz drugie tyle w to zeby to cudo jezdzilo.

Poszukaj Jakiegoś simsona sr (albo jeśli nie musi być skuterem, to zwykłego simsona) do poprawek. W tej cenie raczej nie bierz chińczyków, bo będzie to katowane padło ;)

Ja kupiłem kiedyś simsona S51 za 1300 zł. Dziś żałuję, ze niewydałem jeszcze 1000 zł, bo stoi 3 miesiąc u mechanika i czeka na części. Debilom spod Warszawy zachcało się coś spawać w silniku, a jak nie zdało egzaminu to sprzedali :). No coż... Cały silnik do wmiany. Przynajmniej zamiast 3 to bedą 4 biegi.

Nie polecam kupywania simsonów po tak niskich cenach. Jak chce się taki sprzęt to za co najmniej 2000 i od kogoś sprawdzonego i wiarygodnego.

TheMiqlaq napisał:

Ja kupiłem kiedyś simsona S51 za 1300 zł. Dziś żałuję, ze niewydałem jeszcze 1000 zł, bo stoi 3 miesiąc u mechanika i czeka na części. Debilom spod Warszawy zachcało się coś spawać w silniku, a jak nie zdało egzaminu to sprzedali :). No coż... Cały silnik do wmiany. Przynajmniej zamiast 3 to bedą 4 biegi.
Nie polecam kupywania simsonów po tak niskich cenach. Jak chce się taki sprzęt to za co najmniej 2000 i od kogoś sprawdzonego i wiarygodnego.

Ja w ogóle nie polecam Simsonów. Kupiłeś złom za 1300zł więc miałbyś nowego Torosa z marketu. gdybyś kupił Sima za 2000, strata byłaby jeszcze większa, bo Simsony to szajs. Lepsze są Jawki.

Simsony sa drogie, lepiej już chińczyka. Ja jak kupowałem simsona sr50 szukałem taniego i do jazdy, znalazłem jak mi się wydawało najlepszą propozycję za w miarę przystępną cenę, czyli 1600zł z wysyłką, wysyłka kosztowała 150zł. Jakie było moje zdziwienie jak kurier go przywiózł a skuter był w tak fatalnym stanie że wstyd się było pomiędzy ludzi pokazać (a na zdjęciach naprawde wyglądał atrakcyjnie). Silnik przejechał 150km i też zaliczył zgon, części potrzebne do przywrócenia świetnej formy skuterkowi kosztowały 1600zł czyli tyle co skuter i te części przyszły w jednej paczce i jeszcze pojedyńczo jakies duperele kupowałem a nie liczę półtora miesiąca włożonej własnej pracy w odrestaurowanie skuterka kosztów lakierów itp. Czyli zabawka kosztowała około 3500zł, za mniejszą kasę mozna było cos sensownego kupić, tak że nie szukaj złomu tylko dozbieraj jeszcze parę złotych i kup bodajże z tesco cos za 1500 i będziesz miał nowe wozidełko, brakuje ci raptem 800zł a obawiam się że jak się wpakujesz w zajechane używki to jeździł nie będziesz a będzie cię to kosztowało kilka razy po te 800zł, a na koniec będziesz wszędzie wygłaszał jakie to chińskie jest złe i żeby to omijać dalekim łukiem. Skoro szukasz czegoś za 700zł to pewnie masz zatwardzenie finansowe, trudno zdarza się , ale jeśli jest nadzieja że coś możesz dozbierać to dozbieraj bo skuterem za 700zł jeździł nie będziesz a i te siedem stów nie leżało na drodze tylko ktoś musiał na nie pracować i tak trochę szkoda by je tak po prostu wyrzucić w błoto

Kupiłem od sąsiada Jawke 50, wiśniową kaczkę, za 200zł i śmigała aż miło, odblokowane chinolki nie miały szans, a widok min tych wyprzedzanych na chinolkach był bezcenny :)

Za 700 kup sobie rower... :)

poszukaj jakiegoś Ogara lub Komara a może Kadeta lub Jawke,,stare ale zadbane można wyrwać za przyzwoite pieniądze bo skutera za 700 odradzam no chyba że masz kasę na remonty...

co wy chcecie od simsonów, Simsony to porządne maszyny , a po drugie kto normalny kupuje i odbiera przysyłke, na miejscu !!!