Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

instalacja elektryczna

Kategoria: Serwis

Dodano 2 lata temu

1. seba98

siemka mam mały problem ostatnio skuter nie chciał mi zgasnąć ściongnołę czachę i tu zong instalacja cała posklejana i pełno jakiś przekaźników zaczołę tam grzebać to teraz mi się światło przednie nie świeci i moja prośba jest taka może ktoś podesłać zdjęcie jak powina wyglądać instalacja

Napisano 2 lata temu, przez seba98, Postów: 61, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. seba98

a jak coś to chinczyk 4t

3. seba98

a jak coś to chinczyk 4t

4. seba98

nie o to mi chodziło tylko o zdjęcie instalacji pod czachą bo nw jak powina wyglądać

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

instalacja elektryczna: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Znak D-3: droga jednokierun...

Znak D-3: droga jednokierun...

31 Grudzień 2010

Oznacza początek lub kontynuację drogi lub jezdni, na której ruch odbywa się w jednym kierunku. Umieszczona pod znakiem tabliczka T-22 wskazuje, że ruch rowerów jednośladowych na wyznaczonym na jezdni pasie ruchu przeznaczonym dla tych pojazdów odbywa się w kierunku przeciwnym do wskazanego na znaku.

Prawo0 opinii

Nieoficjalnie: Prezydent podpisał już ustawę o 125 ccm na B

Nieoficjalnie: Prezydent podpisał już ustawę o 125 ccm na B

15 Lipiec 2014

Z nieoficjalnych, niepotwierdzonych jeszcze informacji, zbliżonych swoim źródłem do Kancelarii Prezydenta RP: Bronisław Komorowski złożył już podpis pod ustawą nowelizującą obecne przepisy o kierujących pojazdami.

Prawo Wiadomości10 opinii

Wiosna - najbardziej niebezpieczna pora roku dla motocyklistów

Wiosna - najbardziej niebezpieczna pora roku dla motocyklistów

16 Kwiecień 2015

Rosnąca temperatura, coraz lepsza pogoda i coraz lepsze warunki drogowe - to idealny moment na otwarcie sezonu motocyklowego. Jednak jest to jednocześnie najbardziej niebezpieczny okres w roku dla kierowców jednośladów.

Bezpieczeństwo0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.