Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

instalacja elektryczna

Kategoria: Serwis

Dodano 2 lata temu

1. seba98

siemka mam mały problem ostatnio skuter nie chciał mi zgasnąć ściongnołę czachę i tu zong instalacja cała posklejana i pełno jakiś przekaźników zaczołę tam grzebać to teraz mi się światło przednie nie świeci i moja prośba jest taka może ktoś podesłać zdjęcie jak powina wyglądać instalacja

Odp.: instalacja elektryczna
    Napisano 2 lata temu, przez seba98, Postów: 61, Użytkownik

2. seba98

a jak coś to chinczyk 4t

3. seba98

a jak coś to chinczyk 4t

4. seba98

nie o to mi chodziło tylko o zdjęcie instalacji pod czachą bo nw jak powina wyglądać

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

instalacja elektryczna: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Prawo Jazdy AM i kamikadze na skuterach

Prawo Jazdy AM i kamikadze na skuterach

01 Październik 2012

Dlaczego kierowcy motorowerów są negatywnie postrzegani przez innych użytkowników dróg? Czyżby to poprzez zbyt liberalne podejście do przepisów? Czy każdy kierowca skutera to pirat drogowy? O tym ostatnio w Dzień Dobry TVN.

Prawo18 opinii

Kiedy początek sezonu?

Kiedy początek sezonu?

07 Kwiecień 2012

Wielkanoc będzie upływać pod znakiem bardziej zimowych, niż wiosennych temperatur. W niedziele średnio 6 kresek ponad zerem i przelotne opady deszczu. Pogoda nie zachęca do jazdy na dwóch kółkach bez dodatkowej odzieży.

Informacje7 opinii

Czas zimowy nie dla skuterów i motorowerów

Czas zimowy nie dla skuterów i motorowerów

31 Październik 2011

Czasy, kiedy większość ludzi rozpoczynała swój dzień o piątej rano minęły bezpowrotnie. Wzrost sektora usługowego w gospodarce światowej zmienił tryb życia człowieka. Większość z nas w pracy, czy szkole wita dopiero między ósmą, a dziesiątą, sporo po wchodzie słońca.

Informacje6 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.