Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

instalacja elektryczna

Kategoria: Serwis

Dodano 2 lata temu

1. seba98

siemka mam mały problem ostatnio skuter nie chciał mi zgasnąć ściongnołę czachę i tu zong instalacja cała posklejana i pełno jakiś przekaźników zaczołę tam grzebać to teraz mi się światło przednie nie świeci i moja prośba jest taka może ktoś podesłać zdjęcie jak powina wyglądać instalacja

Napisano 2 lata temu, przez seba98, Postów: 61, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. seba98

a jak coś to chinczyk 4t

3. seba98

a jak coś to chinczyk 4t

4. seba98

nie o to mi chodziło tylko o zdjęcie instalacji pod czachą bo nw jak powina wyglądać

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

instalacja elektryczna: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Spada sprzedaż motorowerów: Romet i Junak sprzedali najwięcej

Spada sprzedaż motorowerów: Romet i Junak sprzedali najwięcej

09 Lipiec 2014

Trend spadkowy na polskim rynku pozostaje nieubłagany. Z roku na rok rynek motorowerów i skuterów o pojemności skokowej do 50 ccm kurczy się. W Czerwcowym zestawieniu rejestracji jednośladów za czerwiec notujemy dalszy wzrost marki Junak. Romet liderem.

125 ccm Motocykle Motorowery Wiadomości3 opinii

Koniec taniej benzyny na Neste

Koniec taniej benzyny na Neste

16 Lipiec 2013

Nie będzie już najtańszej na rynku benzyny. Sieć stacji benzynowych Neste znika. Te dobrze znane mieszkańcom dużych miast samoobsługowe stacje zostały przejęte przez koncern Shell.

Informacje16 opinii

Router Bassa i Traffico Sport teraz również w hipermarketach Tesco i Real

Router Bassa i Traffico Sport teraz również w hipermarketach Tesco i Real

19 Marzec 2011

Początek sezonu można definiować na różne sposoby. To moment kiedy zaczynają rano śpiewać ptaki, temperatury w dzień przekraczają pięć kresek nad zerem, albo... do hipermarketów zaczynają zjeżdżać skutery.

Nowości Skutery8 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.