Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

instalacja elektryczna

Kategoria: Serwis

Dodano 1 rok temu

1. seba98

siemka mam mały problem ostatnio skuter nie chciał mi zgasnąć ściongnołę czachę i tu zong instalacja cała posklejana i pełno jakiś przekaźników zaczołę tam grzebać to teraz mi się światło przednie nie świeci i moja prośba jest taka może ktoś podesłać zdjęcie jak powina wyglądać instalacja

Odp.: instalacja elektryczna
    Napisano 1 rok temu, przez seba98, Postów: 61, Użytkownik

2. seba98

a jak coś to chinczyk 4t

3. seba98

a jak coś to chinczyk 4t

4. seba98

nie o to mi chodziło tylko o zdjęcie instalacji pod czachą bo nw jak powina wyglądać

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

instalacja elektryczna: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Skuterowy upominek pod choinkę

Skuterowy upominek pod choinkę

16 Grudzień 2010

Nie kupiłeś/aś jeszcze prezentu, a próba dokonania wyboru powoduje, że masz mętlik w głowie?

Porady2 opinii

Motocykle Hyosung trafiają do sprzedaży

Motocykle Hyosung trafiają do sprzedaży

06 Kwiecień 2012

Wyłączny importer firma Arkus& Romet Group, dystrybucję i sprzedaż motocykli przeprowadzi poprzez wyspecjalizowane i wyselekcjonowane punkty franczyzowe oraz najlepsze salony motocyklowe.

Informacje4 opinii

Znak B-39: strefa ograniczonego postoju

Znak B-39: strefa ograniczonego postoju

30 Grudzień 2010

Znak wskazuje wjazd do strefy, w której obowiązuje zakaz postoju pojazdów na wszystkich drogach. Na znaku podaje się informacje o zakresie obowiązywania np. czas obowiązywania, dopuszczalny czas postoju, określone rodzaje pojazdów.

Prawo0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.