Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

instalacja elektryczna

Kategoria: Serwis

Dodano 1 rok temu

1. seba98

siemka mam mały problem ostatnio skuter nie chciał mi zgasnąć ściongnołę czachę i tu zong instalacja cała posklejana i pełno jakiś przekaźników zaczołę tam grzebać to teraz mi się światło przednie nie świeci i moja prośba jest taka może ktoś podesłać zdjęcie jak powina wyglądać instalacja

Odp.: instalacja elektryczna
    Napisano 1 rok temu, przez seba98, Postów: 61, Użytkownik

2. seba98

a jak coś to chinczyk 4t

3. seba98

a jak coś to chinczyk 4t

4. seba98

nie o to mi chodziło tylko o zdjęcie instalacji pod czachą bo nw jak powina wyglądać

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

instalacja elektryczna: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Honda Gold Wing F6C w teście TVN Turbo

Honda Gold Wing F6C w teście TVN Turbo

22 Październik 2014

Honda Gold Wing F6C nie jest ani największym, ani najszybszym jednośladem na światowym rynku motocykli. Za to robi piorunujące wrażenie jak mało który. Honda ma 116 koni mechanicznych, przez co motocykl potrafi wyrwać ręce ze stawów. Zobaczcie wideo test TVN Turbo.

Wideo4 opinii

Palenie gumy: Jak się kończy palenie gumy?

Palenie gumy: Jak się kończy palenie gumy?

20 Czerwiec 2010

Wideo7 opinii

Romet Maxi 125/250: Premiera

Romet Maxi 125/250: Premiera

06 Marzec 2012

Pierwszy w historii marki skuter o pojemności 125 i 250 ccm. Ma on za zadanie przyciągnąć do Rometa miłośników dwóch kółek z automatyczną skrzynią biegów, chcących wygodnie i względnie tanio podróżować po mieście, jak i pokonywać turystyczne trasy.

Nowości3 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.