Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

instalacja elektryczna

Kategoria: Serwis

Dodano 2 lata temu

1. seba98

siemka mam mały problem ostatnio skuter nie chciał mi zgasnąć ściongnołę czachę i tu zong instalacja cała posklejana i pełno jakiś przekaźników zaczołę tam grzebać to teraz mi się światło przednie nie świeci i moja prośba jest taka może ktoś podesłać zdjęcie jak powina wyglądać instalacja

Napisano 2 lata temu, przez seba98, Postów: 61, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. seba98

a jak coś to chinczyk 4t

3. seba98

a jak coś to chinczyk 4t

4. seba98

nie o to mi chodziło tylko o zdjęcie instalacji pod czachą bo nw jak powina wyglądać

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

instalacja elektryczna: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Motocykle 125 i wątpliwości: Czy na 125 ccm potrzebny jest egzamin i badania?

Motocykle 125 i wątpliwości: Czy na 125 ccm potrzebny jest egzamin i badania?

04 Marzec 2015

Wróćmy w Skuterowo.com na chwilę do źródeł nowych przepisów na mocy których każdy kto ma prawo jazdy B minimum od 3 lat może jeździć motocyklem o pojemności skokowej silnika do 125 cm3. Odpowiemy na pytanie Sandry.

125 ccm Motocykle Prawo0 opinii

Test Rieju RS Sport: Malaguti F12 Phantom po nowemu

Test Rieju RS Sport: Malaguti F12 Phantom po nowemu

05 Styczeń 2014

Dziś Skuterowo.com testuje Rieju RS Sport. To skuter o pojemności 50 ccm, skonstruowany na bazie dobrze znanego Malaguti F12 Phantom. Sprawdźmy ile zostało w nim prawdziwie włoskiej, sportowej krwi.

Skutery Testy2 opinii

Skutery, Motocykle a Fotoradary: Obawy

Skutery, Motocykle a Fotoradary: Obawy

10 Marzec 2013

Na wstępie. Nie jestem przeciwko foto-radarom! Przy szkołach, przedszkolach, szpitalach, domach pomocy itp... bezwzględnie powinny być! Szkoda tylko, że tam ich na ogół brak. Czy zarządcy kraju, który przez niemal ćwierć wieku nie był w stanie wybudować ani JEDNEJ całej TRANZYTOWEJ drogi ma prawo mówić Polakom jak mają się poruszać?

Motocykle Opinie Skutery7 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.