INCA STREET 50 2T – Pierwsze wrażenia

Wyświetla 31 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #2905
    WODZU
    Użytkownik

    Te 3 l to dla mnie rewelacja:) Jak żonie powiedziałem ile spaliłem to mi odpowiedziała że chciałaby aby jej wóz spalał tyle na 100km:).

    Mówię – wsiadaj na wariata. Wsiadła i ledwo czubkami palców sięgała podłoża – a ma 178 cm – stwierdziła że Inca Street jest dla niej za duża. Odpowiedziałem – ciśnij sobie dalej swoją śkodą:) i wypatruj tego co będę miał niedługo naklejone z tyłu na chlapaczu:)

    #2911
    qazwsxedc
    Użytkownik

    No to ja mam tyle samo wzrostu co ona i dosięgałem do gleby;p zapora psychiczna robi swoje.

    #2916
    WODZU
    Użytkownik

    Pewnie tak – ale nie chce się przekonać do jazdy:)

    ..wódki nie przepijesz…
    ..baby nie…. prze..gadasz:)

    #2918
    qazwsxedc
    Użytkownik

    Co racja to racja, za chwile nas posądzą o szowinizm;p

    Przypomniał mi się taki kawał w temat: Co ma wspólnego kobieta z drzwiami?

    #2921
    WODZU
    Użytkownik

    Tym można trzasnąć i tym – tak?:)

    #2923
    qazwsxedc
    Użytkownik

    Byłeś blisko!
    Jak się nie trzaśnie to się nie zamknie ;p

    Proszę tego nie traktować jako moich przekonać, ani jako mój sposób na obchodzenie się z kobietami-taki dowcip poprostu.

    #3015
    WODZU
    Użytkownik

    Nie wiem czy to standard ale w plastikowej obudowie działającego bezpiecznika jest także zapasowy bezpiecznik. Następny plus

    #3017
    qazwsxedc
    Użytkownik

    Standart;) przynajmniej, w skuterach które ja miałem przyjemność użytkować;)
    masz aku 4 czy 6 Ah?

    #3019
    WODZU
    Użytkownik

    qazwsxedc wrote:
    masz aku 4 czy 6 Ah?

    Dam odpowiedź jutro 🙂 Wypadły mi szczegóły aku z głowy po szukaniu aku 🙂 – Teraz nie chce mi się iść do garażu 🙂 Deszcz pada.

    #3021
    qazwsxedc
    Użytkownik

    Pytam z ciekawości, bo z tego co pamiętam to w Romku był “większy” akumulator niż w S9, ale prądnica w Kymkaczu o wiele lepiej zaradzała.

    #3045
    WODZU
    Użytkownik

    Akumulator to:

    YTX7A-BS 12V7Ah 90A

    #3046
    qazwsxedc
    Użytkownik

    7Ah? DUŻY!
    Nie powinien Ci nigdy raczej paść;)

    #3073
    sipor1
    Użytkownik

    A jak odblokowac Inca Street ?

    #3074

    sipor1 wrote:

    A jak odblokowac Inca Street ?

    Na pewno jest zawirowacz spalin. Nie wiem, czy blokady nie ma też na CDI i na wariatorze.
    PS. Proponuję założenie nowego tematu.

    #3076
    Patrykk
    Użytkownik

    Przeważnie są na gaźniku :P.
    P.S. Z tego co widzę – Inca podbija Polski rynek Motorowerowy 😛

    #3099
    qazwsxedc
    Użytkownik

    Sam jestem pod wrażeniem ile mamy już użytkowników Inci:P

    #3104
    Majker
    Użytkownik

    Pytanie, czy słusznie – muszę się kiedyś o tym przekonać…

    http://www.motocykl-online.pl/testy/benzer-colorado-2-inca-wiki-kingway-purga-test-24h-na-skuterach – tutaj Wiki jakoś dawała radę, gość, który się tym zajmował, powiedział mojemu znajomemu, że szkoda jej, bo dzielnie się spisywała. 🙂

    #3106
    qazwsxedc
    Użytkownik

    Super ten teścik;p
    no niestety, Inca w nim najlepiej nie wypadła!

    #3125
    Daro28
    Użytkownik

    Witam, kupiłem incę, ale dużo pali.Na dotarciu co prawda, ale czy to normalne? 😯

    #3131
    qazwsxedc
    Użytkownik

    Jaki model? Jaki silnik? Ile przejechane i ile pali?

    #3817
    WODZU
    Użytkownik

    Witam.

    Jadę dziś rano do pracy, na luzaka. Niby padało ale przestało. W Katowicach dorwała mnie ulewa – nie deszcz tylko ulewa. Inca spisała się wyśmienicie podczas jazdy w tak dużym deszczu. Trzymała się drogi, ani przez chwilę nie było czuć jakiegoś poślizgu czy pływania. Duży plus za ogumienie.

    A humorystycznie – po dojechaniu do pracy lało mi się nawet z torby – za przeproszeniem. Zmokłem całkowicie:) Przeżyć taką przygodę – bezcenne:)

    Pozdrawiam

    #4786
    sasiadekm
    Użytkownik

    Witam serdecznie,

    w dniu dzisiejszym dołączyłem do szczęśliwych posiadaczy Streetki 🙂 Aktualnie jestem po przejechaniu ponad 40 km (pogoda pozwoliła cieszyć się sprzętem) i jestem baaardzo pozytywnie nastawiony do skutera 🙂 Jazda wygodna przede wszystkim, zastanawia mnie jedno, drgania pod podłogą od silnika… Czy po dotarciu silnika ustąpią lub zelżą… Pomijając ten fakt, skuter jest jak już wspominałem bardzo wygodny i dynamiczny pomimo swych gabarytów 🙂 Na zakończenie estetycznie… koloru niebieskiego jest 🙂

    #4805

    Heyo! Te drgania ustąpią po dotarciu, sukcesywnie będą maleć;)

    #4831
    WODZU
    Użytkownik

    Witam.
    Może ze względu na swoją wagę – 125kg -drgań nie odczułem ale od wczoraj coś się dzieje z moją Incą. Ze względu na dzisiejszy stan bycia opiszę to jutro. Proszę o zrozumienie.

    Pozdrawiam

    #4850
    qazwsxedc
    Użytkownik

    No to czekamy, Wodzu;)

    #4896
    sasiadekm
    Użytkownik

    Dzięki za odpowiedź 🙂

    Mam jeszcze jedną wątpliwość, pojeździłem troszkę skuterem ale zaczęła mi mrugać kontrolka oleju, więc podjechałem na stację Orlen i nabyłem olej do 2T półsyntetyk firmowany marką ORLEN poczytałem trochę o olejach do dwusuwów i rzeczony olej nie wypada najlepiej (kosztował jakieś 15 zł)… Przypomnę, że moja INCA jest na dotarciu, po przejechaniu około 100 km… Co radzicie, wymienić olej czy dojeżdzić na nim i wlać coś lepszego? Z góry dzięki za odpowiedź.

    Pytanie może nie do końca na miejscu ale zaczynam dopiero przygodę ze skuterami a wyznaję zasadę, że “kto pyta nie błądzi” a już napewno ma mniej problemów z silnikiem 2T 😉

    Mowa o tym wynalazku: http://www.czescidoskuterow.pl/Olej_Orlen_2T_Polsyntetyczny_do_silnkow_dwusuwowych-1749.html

    #4900
    qazwsxedc
    Użytkownik

    Zbyt dobry to ten olej napewno nie jest- cena mówi wiele;p
    no ale zapewne nie zaszkodzi- do nowego sprzętu warto zainwestować w full syntetyk- następnym razem tak zrób;)

    #4904
    sasiadekm
    Użytkownik

    No chyba, że poprostu wypuścić ten olej i wlać nowy lepsiejszy… 😉

    #4906
    qazwsxedc
    Użytkownik

    Można tak zrobić, to w sumie nie jest żaden kłopot, tylko nie wiem czy warto.
    Ten olej Ci raczej żadnych szkód nie narobi, no chyba że byś widział, że skuter dymi albo jest nadmierny zapach to wtedy tak zrób.

    #4908
    Majker
    Użytkownik

    Myślę, że możesz spuścić ten olej choćby dla świętego spokoju – ja do kilkuletniego sprzętu leję dwa razy droższy, a Twój jest na dotarciu, więc masz niemal obowiązek mu dogadzać 🙂

Wyświetla 31 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button