Inca sprint moduł

witam czy ten moduł http://allegro.pl/modul-zaplonowy-racing-typowo-sportowy-i1542083082.html

ew. ten http://allegro.pl/modul-zaplonowy-tuning-skuter-chinskie-4t-cdi-i1540088336.html pasowałby ? do inca sprint na allegro też jest odblokowany podobno do inca sprint własnie oto i on http://allegro.pl/odblokowany-modul-zaplonowy-cdi-inca-sprint-i1545563543.html

co byście polecili ?

Widzisz zabierałem się do odpowiedzi w blogu jutro będę w opolu swoją incą i jeżeli to jest dobry moduł to go kupię i przekażę ci info.
Ale ta druga aukcja 14 zl za moduł ,coś za tanio
P.S
Też mam sprinta

ragaz czytałem twego bloga i to on zainspirował mnie do zdejmowania blokad wariatora głównie ;p moze wiesz jak mógłbym go jeszcze podkręcić omijając moduł

modul blokuje obroty do jakiejś granicy ,zdjęcie blokady z wariatora,wymiana paska napędowego oraz delikatna regulacja gaźnika mi to dało v-max miedzy 60 a 65 km/h pamiętaj że to małe kółka i przy tych 60 km/h dziura w drodze to szok i dla ciebie i dla skutera.Pamiętaj o ciśnieniu 2 atmosfery to musi być w tylnim kole a i osiągi są zdecydowanie większe niż we "flaku". moduł da ci maks 70 km/h może ciut więcej przydaje się czasem. Masz ince sprint musisz robić jej przegląd co kilka dni silnik ..cala jednostka napędowa jest dobra ,ale śrubki lubią się wykręcać szczególnie stopa centralna ,również nakrętka przy kole od hamulca przedniego. Ogólnie Inca Sprint potrzebuje większej uwagi ale za to potrafi się odwdzięczyć........................ ufs zacząłem pisać nie na temat sorki :lol:

Do Sprinta tylko moduł 4 piny

ragaz napisał:

Ogólnie Inca Sprint potrzebuje większej uwagi ale za to potrafi się

jak sie dba tak sie ma

miałem zamiar wymienić tłumik/rurę wydechową na sportową co by troszeczke poprawiło osiągi dziś zdejmuję z wariatora napiszę później jaki efekt u mnie

A więc tak: ten moduł którego link podałeś w komentarzu do bloga, nie działa w sklepie sprawdzałem 4 moduły i 2 przepaliły bezpiecznik a wszystkie nie współpracowały z moja inca. dobrze ze mogłem to sprawdzić na miejscu po wysyłce raczej zjadł byś ten moduł :-) niż dostał z powrotem kasę .Więc nie polecam 8)

odblokowałem wariator cudnie sie teraz jeździ ;p choć mogłoby być lepiej +15km/h niecale i wieksze przyspieszenie dbam o swoją ince ;p pytanie do was czy tłumik sportowy poprawi moje osiągi ?

Powiem Ci ,że nie mam pojęcia ale jeżeli oryginalny rdzewieje ci tak samo jak mi ,to chwilę poczekaj i wtedy i tak będziesz musiał wymienić.
A ta blokada z wario ..taka niepozorna podkładka a tyle zmienia :lol:

tak tak rdzewieje ;p narazie planuję wymianę modułu odblokowanego do inca sprint miales powiedziec czy ci dziala ;p i jak ?

no napisałem poczytaj wyżej 2 posty :twisted:

Ludzie... Uwierzcie, że tłumik sportowy tylko wygląda a nic nie poprawia w 4t. Lepiej inwestuj w wario lub sprzegło sportowe. :roll:

Sousek napisał:

Ludzie... Uwierzcie, że tłumik sportowy tylko wygląda a nic nie poprawia w 4t. Lepiej inwestuj w wario lub sprzegło sportowe. :roll:

Zależy jakiej firmy tłumik, bo np. portugalskie Tecno wyglądu nie daje, ale dodaje mocy.

nie wiedziałem o którym module mówiłeś ;P podałem kilka przykłądów na twoim blogu

realnie mogłem jechać tylko do opola i tam sprawdzić oferowany modul jak napisałem do bani a reszta nie wiem i chyba nikt ci nie pomoże to tylko fotka i opis a sam musisz się przekonać czy jest ok . w tego typu sprzedaży łatwo się naciąć moduł jak moduł każdy wygląda tak samo

Sousek albo ragez ;) od czego zależy poprawa osiągów przy zakupie nowego sprzęgła/ wariatora od rozmiaró czegoś ? nie mam o tym pojęcia