inca lambros

Witam, jestem posiadaczem Inci Lambros z 2009 roku. Skuter jest w dobrym stanie kondycyjnym, lecz ma malutkie wady w postaci odparzonych i wyblaknietych plastykow. Wpadlem na pomysl, tylko nie wiem czy dobry. Mianowicie chce zerwac wszystkie naklejki z niego i pomalowac go spray'em na czarno, potem nalozyc bezbarwny lakier. Pomozcie mi i podpowiedzcie czy to jest dobry pomysl, czy jednak nie. Chce go odmalowac bardzo malym kosztem. Od razu mowie ze skuter od nowosci nigdy nie byl garazowany i srebrne naklejki na czaszy poprostu odchodza. Troszke to oblesnie wyglada.

Z gory dziekuje

Jak jest szpetny to go odmaluj.
Jak już usuniesz wszystkie naklejki to przejedź powierzchnie drobnoziarnistym papierem ściernym, następnie przetrzyj benzyną ekstrakcyjną i nanoś warstwy lakieru sprayem -jak nie masz kompresora.
Uzbrój się w cierpliwość i staraj się malować mgiełką powierzchnie- nie od razu grubo farby bo zacznie ściekać i efekt kijowy wyjdzie.
Jak już naprawdę dobrze wyschnie i czarna farba odparuje pomaluj bezbarwnym. Mógłbyś to wszystko jeszcze ładnie spolerować to uzyskasz jakiś tam efekt metaliku... ;-)

A ponadto to pierw spróbuj na jakimś małym elemencie...

Pozdr....