Ile wlać oleju w Bassa 50

Siemka ile wchodzi oleju do router bassa 50 ?? tak jak zawsze wlewałem to z 550ml natomiast mam okolo 500ml oleju i chcialbym sie zapytac czy jak wleje te okolo 500 czy styknie ?? cze bede musial dokupywać olej. Bo nie chce na koniec sezonu za bardzo kasy tracić a tyle oleju mi się zostało :D Wiem że miedzy poziomem min a max musi byc ale czy jak bedzie troche ponizej zrodkowego wskaznika min i max to nic sie nie stanie ?

Oleju silnikowego wchodzi 750-800 ml. Przekładniowego 120 ml. Olej silnikowy sprawdza się na wykręconym bagnecie - tylko włożyć, i wyjąć, i dobrze jest, jeżeli jest na max, lub jedna kreska niżej.

Głupi nie jestem, jestem prawie inżynierem xd ogólnie chodzilo mi tylko o to ile np tobie wchodzi a nie ile napisane jest w książkach serwisowych. Mi więcej do silnika nie wchodzi niż 600 ml.

Zwróć uwagę, że jeżeli skuter jest DELIKATNIE pochylony na którąś stronę to wskazania na bagnecie będą oszukane. Mi wchodzi 800 ml.

Będziemy mieli bardzo mądrych i inteligentych młodych inżynierów.

Skąd tutaj liczba mnoga? Przeoczyłem coś ostatnio? A tak, jedno niepełnoletnie dziecko ostatnio zupełnie przeoczyłem. Zupełnie. Co za wstyd na mojej wsi to jest. Bardzo nad tym boleję. Bardzo.
-
Całą resztę masz już dawno tutaj i już tak bardzo może z tym nie kombinuj. OK?
-
http://www.skuterowo.com/forums/topic/wszystko-o-router-bassa-opinie-porady-itd

Więc tak wymieniłem dziś olej w moim pojeździe co się zwie bassa 50 i powiem wam ze zmieściło mi sie 700 ml oleju . Moze i wejdzie 800 ml ale nie wlewa sie nigdy maxa z mechanicznego punktu widzenia oraz teorii. Dzięki za wasze znaki życia na dzień dzisiejszy moja "baśka" ma ponad 4000 km nakulane :D