Ilę dostanę za ten skuter?

Chcę go sprzedać i kupić sobie motorower na biegi, myślałem o GB Street lub Router WS 50.

Kingway zibo 4T
Przebieg 5000km
Pierwszy właściciel, używany od 1.5 roku.
Wszystko sprawne
Prędkość maks 60 km/h
Nowe rolki, pasek.
Kilka otarć.
Brak haczyka pod siedzeniem do zamknięcia schowka
Gratis schowek na kask + dwa kaski.

Co sądzicie?

za TEN czyli za jaki?
chinol , 2 lata, 5000km i poobijany do tego nie wiadomo jak?
Skoro kosztował 2900 jak podaje wyszukiwarka to z 1300zł ale raczej realnie 900. jest tego dużo na rynku.

Nie jest poobijany, kilka otarć, zachaczyłem lekko tyłem o płot gdy wjeżdżałem na podwórko, raz się przewrócił gdy stał na nóżce.
Tego modelu akurat nie jest dużo na rynku

Max 1000 zł . Na więcej nie masz co liczyć.

to nie chodzi o ten model tylko o takie same produkty. Chiński skuter 4T z drugiej ręki- a tego jest dużo.
Chyba że bedziesz czekałna kogośkto sobie akurat takiego kingwaya wymarzył.

najpierw pójdą te be żadnych obić i otarć i z minimalnymi przebiegami..a potem takie jak twój. Za mniejsze pieniądze i jeżeli w ogóle.
Zasady wolnego rynku mam ci tłumaczyć ?

Wszystko musi znaleźć swojego klienta, kiedyś swoją chińską 50-tkę (kopię Yamahy Cygnus) sprzedałem za 1600 zł z rocznika 2007 z przebiegiem coś koło 18 tys. Kupił dostawca pizzy.
Skuter był pokolizyjny - naprawiony tanim kosztem i zaprawki pędzelkiem zrobione, karoseria go nie interesowała, miał być sprawny i jeździć, chciał szybko kupić i nawet się nie zastanawiał.
Daj cenę 70-75% ceny nowego - musisz mieć jeszcze z czego spuszczać :)

Za 75% ceny nowego to raczej mało prawdopodobne że ktoś w ogóle zadzwoni , tym bardziej że teraz kupisz chińczyka za mniej niż 2000 zł nowego.

Abstrahując od głównego wątku, odblokowany jedzie Ci zaledwie 60 km/h. Troszku mało.

1000 i to ogłaszać trzeba w sezonie :)