Huoniao HN125-T cięzko odpala oraz gaśnie na wolnych obrotach

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #147368
    DJ19931
    Użytkownik
    • 2
    • 5Postów:

    Witam.

    Posiadam od jakiegoś skuter “Huoniao HN125-T”I mam otóż taki problem , że gdy postoi noc w garażu , to rano gdy chce odpalić , to trzeba długo kręcić i kopać , aż załapie.
    Jest to 4T.

    Czasami ma tak , że nacisnę guzik od rozrusznika i odpala .
    I jak już łapie to muszę go odpalać bez dodawanie gazu. Dopiero gdy załapie musze wachlować manetką.
    Co może być tego przyczyną ?

    Problem no.2

    Gdy chodzi na wolnych obrotach to obroty jej falują tzn. raz są większe raz mniejsze albo gaśnie.

    Najczęsciej gaśnie , gdy jest zimny , gdy jest ciepły to czasami , ale jednak gaśnie … Wkurzające jest to , że stoisz na światłach i trzeba gazować , żeby nie zgasł.

    Gaźnik był czyszczony i wyregulowany , rozebrany w mak i wszystko wyczyszczone , świeca wymieniona , wyregulowane zawory .

    Proszę o szybką pomoc 🙂

    Pozdrawiam.

    #147378
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    Dokładnie mam te same problemy. Gaźnik czysty, wyregulowany, filtr paliwa nowy, zawory wyregulowane, stopka boczna odłączona.
    To, że nie kręci rozrusznikiem – mogę zrozumieć – akumulator padł, ale te jaja z wolnymi obrotami to koszmar. Schodząc z wysokich gaśnie, albo falują. Może problem rozwiąże nowy filtr powietrza NARAKU, który już zamówiłem.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button