Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Honda Vision 50 - Wariator

Kategoria: Tuning

Dodano 1 rok temu

1. Lupus

Mam zamiar wymienić seryjny wariator w mojej Hondzie na Polini Hi-Speed i tu moje pytanie ,jakie będą z tego korzyści? Pojedzie 60 km/h i będzie miał więcej mocy?

Odp.: Honda Vision 50 - Wariator
    Napisano 1 rok temu, przez Lupus, Postów: 16, Użytkownik

2. Anonim

60 to on powinien jechać już po ściągnięciu kagańca :)

Napisano 1 rok temu, przez Anonim, Postów: 3144,

3. Lupus

Tyle że w serwisie Hondy facet powiedział że Vision nie ma kagańca jako takiego tylko że jest konstrukcyjnie przystosowana do jazdy 45 km/h i jedynie wymiana wariatora może dodać jakieś 10-15 km/h.Tylko chodzi o to czy moc będzie większa, co jest ważne przy podjazdach(zwłaszcza w 2 osoby)

4. Anonim

Nie sądzę, żeby mu moc wzrosła. Ale swoją drogą to dziwna konstrukcja. On chyba na wtrysku jest. Dość drogi. I nie można szybciej jak 50 km/h.
    To już chyba bym chińczyka wolał, każdy praktycznie te 80 pojedzie :)

5. tmielcarz

Lupus napisał:

Tyle że w serwisie Hondy facet powiedział że Vision nie ma kagańca jako takiego tylko że jest konstrukcyjnie przystosowana do jazdy 45 km/h i jedynie wymiana wariatora może dodać jakieś 10-15 km/h.Tylko chodzi o to czy moc będzie większa, co jest ważne przy podjazdach(zwłaszcza w 2 osoby)

Od wariatora moc nie rośnie. On pozwala tylko lepiej wykorzystać dostępną moc zwiększoną innymi metodami (np. w 2T poprzez zmianę wydechu, a w 4T poprzez powiększenie pojemności).

Honda NC700S
    Yamaha Neos | Malossi Sport 70cc | LeoVince ZX | Malossi Multivar | Malossi Fly Clutch | Dellorto 17,5 - SPRZEDANY
    Keeway Speed 150 - SPRZEDAM
    Napisano 1 rok temu, przez tmielcarz, Postów: 147, Użytkownik

6. Anonim

Też mi się tak wydaje, zmień sobie cylinder na 72 i poczujesz różnicę.

7. Kisiu1981

Nie radzę grzebać przy silniku w tym skuterze. Wtrysk podaje określoną dawkę paliwa przystosowaną do nominalnej pojemności. Zmiana na 70 tylko pogorszy sprawę. W życiu bym tej Hondy nie chciał tknąć palcem. Jak coś tam się schrzani to koszty astronomiczne.

Napisano 1 rok temu, przez Kisiu1981, Postów: 4673, Użytkownik

8. Anonim

Nie mówiłem, żeby sobie sam to zrobił :)

9. Lupus

Chcę żeby pojechał te 55 - 60 km/h bo to wszystko czego w tej chwili oczekuję od jednośladu (planuję za jakiś czas przesiąść się na coś większego):P

10. Ropus12364

witam jestem nowy na forum:-) a tak do tematu honda vision leci ,,podobno" 60-65 km/h.podobno bo ma blokade na przekładni o czym była mowa w teście skuterowo.com.pozdrowienia:-)

Napisano 1 rok temu, przez Ropus12364, Postów: 3, Użytkownik

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Honda Vision 50 - Wariator: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Router Bassa 50: Zdjęcia i dane techniczne

Router Bassa 50: Zdjęcia i dane techniczne

13 Luty 2013

Bassa odniósł spory sukces rynkowy, nie ma co ukrywać – stał się hitem głównie ze względu na cenę i dostępność. Hamulce? Oba niestety bębnowe. Są skuteczne pod warunkiem dobrej regulacji. Przednia lampa daje dobrze skupione światło i podczas jazdy nocą jesteśmy dobrze widoczni. Do schowka pod siedzeniem zmieścimy otwarty kask lub drobne zakupy.

Zdjęcia0 opinii

Znak E-15b: numer drogi wojewódzkiej

Znak E-15b: numer drogi wojewódzkiej

01 Styczeń 2010

Wskazuje numer i rodzaj (kategorię) drogi.

Prawo0 opinii

Odpalanie skutera w zimie. Wideo

Odpalanie skutera w zimie. Wideo

12 Luty 2012

Nasz testowy skuter został zapomniany. Przez dwa miesiące nawet nikt nie podchodził. Samotnie został wystawiony na mrozy, które sprawiały, że nawet termometry się dziwiły.

Wideo14 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.