Honda PCX 125 – opinie.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #176214
    automaniak30
    Użytkownik
    • 2
    • 19Postów:

    Witajcie mam Honde pcx 125 rok 2014 nowa z salonu .Proszę was o opinie i wskazówki odnośnie tego modelu.Dziekuję

    #176219
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Jak masz więcej jak 170 cm wzrostu to sobie daruj. Ona malutka jest. Chyba, że już go widziałeś, siedziałeś i Ci pasuje.

    #176228
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    on JUŻ JĄ MA. Nie doczytałeś się?
    Ja rozumiem że w poście nie padło słowo- klucz: Junak albo Romet i ogłupiałeś bo nie wiesz co w takim przypadku napisać.. ale może czytaj zanim odpiszesz?
    Ja mam więcej jak 170cm i na PCX siedzi mi się świetnie.

    #176231
    devlin
    Użytkownik
    • 4
    • 88Postów:

    Oj kolego Wombat… Wszedłem w dwa ostatnio komentowane wątki na forum i w obu kolega się udziela, ale tylko po to, by objechać Maxella za to, że pisze z grubsza prawdę jak rzeczy się mają. Zalatuje obsesją… Wygląda na to, że to Ty raczej wyszukujesz słów kluczy.

    A co do PCX – jest świetnym skuterem, ale naprawdę małym jak na 125cc. Siedząc na nim czułem się jak na Speedfighcie, z tym, że tam miałem więcej miejsca na nogi. Ale jeździć oczywiście się da, i to całkiem przyjemnie, ale są dużo większe i wygodniejsze 125.

    Jednak skoro autor pytania już ma… Jeśli nie ma ambicji jazdy sportowej, będzie zadowolony, również z flagowej cechy PCXa czyli oszczędności paliwa.

    #176233
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Wombata, tak jak człowieka Kota, najlepiej ignorować, zacietrzewi się facet na jakimś punkcie to będzie się czepiał do usranej śmierci. Benekpe się czepiał, Maxella się czepia. Słowo klucz to “krytykowanie chińczyków”, od tego zaczyna się jazda 🙂

    #176238
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    nie krytykowanie chińczyków tylko bezmyślne krytykowanie chińczyków zawsze i wszędzie- i już sie z tobą lucek zgadzam.
    też mam oczy, wady chinoli widzę tam gdzie chinole je mają i widze je w produktach lepsiejszych (choć te mają ich mniej).
    Natomiast każdorazowe pieprzenie o notorycznym serwisie (widmo ziemiaństwa krąży nad europą..itd) to strasznie dzieci złym wilkiem.
    Mam chinola i jak na razie jeszcze nic co chińskie się nim nie popsuło, 2 rok idzie. Snajper naprawia chinole z przebiegami 30 tyś km, Kisiu kupił w marcu tego roku i chyba już dobija do 4 tyś km ale wg głosów tutaj te skutery nie powinny robić nic innego tylko stać w serwisie. I to dopiero zakrawa na paranoje. Na stronie FB tfu! Juanaka jest konkurs na przebieg. Ludziki walą po 9-18 tyś w sezon i to jakoś tak bez przygód.. Jak czytam o tych żarówkach przepalających się co 200km u WSZYSTKICH, o plastikach co same pękają WSZYSTKIM..i inne podobne banialuki to ręce opadają.
    W sumie jako użytkownik Lexusa LS uznawanego za do tej pory za najtrwalszy i najcichszy samochód seryjny i przyjmując “wasz” punkt widzenia powiniennem uważać że fiatem CC albo Tico ani nawet Audi A6 ( A6 tak sie ma do LS-a jak kymco do yamahy… btw silnik w Lexusie robiła Toyota z Yamahą) po prostu NIE DA SIE POJECHAĆ i tylko sie to psuje. A o skuterach to nawet nie ma co gadać.
    Różnica jest taka że ja jestem normalny i obiektywny. Mi fujarki nie skraca posiadanie chińskiego skutera a niektórym zdaje się że tak.

    #176239
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Bo kolega Wombat sam ma chinola, z wyboru zapewne, nie z przymusu i jak ktoś powie coś złego na chińszczyznę to zaraz jest ten zły – generalnie mam w d**** co Wombat ma i do kogo, a forum jest po to, żeby dzielić się swoimi opiniami, nie koniecznie zawsze tymi pozytywnymi.

    #176241
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    automaniak30 napisał:

    Witajcie mam Honde pcx 125 rok 2014 nowa z salonu .Proszę was o opinie i wskazówki odnośnie tego modelu.Dziekuję

    A wracając do tematu, po co Ci opinie sprzętu, który już masz? Faktycznie, wcześniej nie zauważyłem, że JUŻ go masz. Trzeba było myśleć o tym zanim go kupiłeś a nie teraz 🙂
    Ogólnie jak to Honda, płakał nie będziesz, dobry wybór, poza tym…no malutki jest 🙂

    #176244
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    maxell napisał:

    Bo kolega Wombat sam ma chinola, z wyboru zapewne,

    Z wyboru. I z wyboru wsadziłem w niego drugie tyle co jest wart (jak nie więcej) bo chciałem. I zapewne wsadzę jeszcze. Taki wybór.
    jak ci z tego powodu gul skacze to popij wodą.
    W każdym razie ponieważ MAM CHIŃCZYKA to wiem czy się psuje czy też nie.

    #176246
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Tak, gul mi skacze bo ktoś ma chińczyka 🙂 A ja mam 15 lat i nie mam co robić tylko przeżywać kto i ile wydaje na chińszczyznę 🙂
    Ja pierdzielę, skąd Wy się bierzecie.

    #176247
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    To po co piszesz takie pierdoły i ziejesz nienawiścią lekko bezpodstawną do KAŻDEJ chińskiej produkcji jak o 80% z nich nie masz bladego (nawet bladziusieńkiego) pojęcia?? Połowę części w swoim (chwalmy pana) kymco masz tej samej kategorii a przeżywasz to jak stonka oprysk.
    A teraz sie sadzisz bo cie złapali na pisaniu nie na temat. nawet dobrze nie przeczytałeś a już odpowiadasz. No to skoro takie twoje rady tutaj to pewnie i inne są równie trafione.
    No ale uznajmy że to tylko jednorazowo chwila nieuwagi. Każdemu sie może zdarzyć. Aczkolwiek już nabierałem nieomal przekonania że posiadacze kymco są idealni.

    #176248
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Wombat, czemu się wypowiadasz o Kymco, skoro nie miałeś i nie masz o nich pojęcia?

    #176249
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    myślę że mam. Choć nie mam kymco.
    Superkomputera też jeszcze nie mam ale się na nich znam. Ale skoro uznajmy że posiadanie to podstawa kompetencji to posiadam chińczyka. I tej fachowej pozycji stwierdzam że część ludzi tu wypisuje pierdoły na temat chińczyków

    #176251
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Ogólną wiedzę masz, ale nie o tej konkretnej marce, której nie miałeś, nie rozkręcałeś, w fabryce nie byłeś. Nie przeszkadza Ci to jednak formułować teorii o marce, spadku jakości, zacofaniu technologicznym itp. Jak już musisz się z tym uzewnętrzniać to bądź konsekwentny i nie czepiaj się tych co krytykują chińskie pojazdy, za kiepskie wykonanie, papierowe plastiki, cylindry z gównolitu, kiepską elektrykę itd.

    #176252
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Wombat napisał:

    Połowę części w swoim (chwalmy pana) kymco masz tej samej kategorii

    Przeczytaj sobie kolego historię Kymco a potem się udzielaj.
    A dla Twojej wiadomości, GD to jeden z najbardziej udanych (nie koniecznie ładnych) modeli Kymco na bazie Hondy właśnie.
    I jak już pisałem, miałem chińczyka i mam miłe wspomnienia, ale nie zmienia to faktu, że moja opinia o Romecie i Zippie szczególnie, nigdy się nie zmieni.
    Kolega chciał opinii na temat PCX’a, więc skończ już te osobiste wycieczki i wróć do tematu.

    #176254
    automaniak30
    Użytkownik
    • 2
    • 19Postów:

    Mam 178 cm wzrostu i waże ok 94kg,i uważam że ten skuter jest w sam raz .Myślałem o kymco tym większym ale miał bym problem w garażu ,wiec postawiłem na honde i uwierzcie mi ze naprawdę trafny wybór.

    #176260
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    automaniak30 napisał:

    Mam 178 cm wzrostu i waże ok 94kg,i uważam że ten skuter jest w sam raz .Myślałem o kymco tym większym ale miał bym problem w garażu ,wiec postawiłem na honde i uwierzcie mi ze naprawdę trafny wybór.

    Oczywiście, że dobry wybór – Honda to Honda i żaden Kymco jej nie dorówna.

    #176262
    Anonim
    Nieaktywny
    • 11
    • 562Postów:

    Mam też Pcx-a ale mam 174cm wzrostu i 70kg wagi i nie żałuje wyboru. Wąskie zwinne dość szybkie. Jest to pierwsza 125-tka którą oglądałem i wziąłem po małej przejażdżce od razu 🙂

    #176306
    rymcymcym2009
    Użytkownik
    • 0
    • 64Postów:

    A jak się ma system Start/Stop do codziennego użytku? Wiem, że można to wyłączyć, ale zakładam, że jeździcie z włączonym. Nie wiem, przeszkadza to, czy w ogóle się na to nie zwraca uwagi? I jak ten system ma się do przyszłości, tzn. dokładnie do rozrusznika czy czegoś takiego, skoro ciągle się silnik odpala i gaśnie?

    #176626
    Anonim
    Nieaktywny
    • 11
    • 562Postów:

    rymcymcym200… napisał:

    A jak się ma system Start/Stop do codziennego użytku? Wiem, że można to wyłączyć, ale zakładam, że jeździcie z włączonym. Nie wiem, przeszkadza to, czy w ogóle się na to nie zwraca uwagi? I jak ten system ma się do przyszłości, tzn. dokładnie do rozrusznika czy czegoś takiego, skoro ciągle się silnik odpala i gaśnie?

    Systemu Start/Stop używam prawie non-stop. Ostatnio nie używam rano ze względu na to że jak włącza się Start/Stop przestają grzać mi manetki.
    A co do rozrusznika to czas pokaże

    #176649
    automaniak30
    Użytkownik
    • 2
    • 19Postów:

    Do Dawidsuper8 Czesc jak masz grzane manetki zalozyles sobie?

    #176650
    automaniak30
    Użytkownik
    • 2
    • 19Postów:

    Tez taie bym chciał mam honde pcx 2014 rok.Daj mi namiary na jakas dobra firme?

    #176663
    Anonim
    Nieaktywny
    • 11
    • 562Postów:

    automaniak30 napisał:

    Do Dawidsuper8 Czesc jak masz grzane manetki zalozyles sobie?

    Manetki już były jak kupiłem PCXa.Wiem od poprzedniego właściciela że były montowane w salonie Hondy.

    #176678
    WodzuWGK
    Uczestnik
    • 4
    • 422Postów:

    Dawidsuper8 napisał:

    automaniak30 napisał:
    Do Dawidsuper8 Czesc jak masz grzane manetki zalozyles sobie?

    Manetki już były jak kupiłem PCXa.Wiem od poprzedniego właściciela że były montowane w salonie Hondy.

    Myślałem że z salonu nówkę brałeś – masz tą nowszą “ledową wersję” PCX’a czy “zwykłą” ?

    #176684
    Anonim
    Nieaktywny
    • 11
    • 562Postów:

    Mam używkę z 2011r zwykłą ale na bi-xenonach 🙂

    #176761
    automaniak30
    Użytkownik
    • 2
    • 19Postów:

    Cześć brałem nowke 2014 rok w lipcu na ledach zbiornik 8 litrów spalanie 2,1l/100 km Śmigam na zbiorniku bez stresu ok 380 km i tankuje pod korek.

    #176770
    Anonim
    Nieaktywny
    • 11
    • 562Postów:

    automaniak30 napisał:

    Cześć brałem nowke 2014 rok w lipcu na ledach zbiornik 8 litrów spalanie 2,1l/100 km Śmigam na zbiorniku bez stresu ok 380 km i tankuje pod korek.

    Nie jest dla Ciebie za mały??? Jaki masz V-max?? planujesz jakiś wydech sportowy????

    #176777
    automaniak30
    Użytkownik
    • 2
    • 19Postów:

    Mam 178 cm wzrostu i waze 94 kg v max u mnie to 96 km/h katalogowe

    #176778
    automaniak30
    Użytkownik
    • 2
    • 19Postów:

    Honda jest w sam raz dla mnie

    #176780
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    dla mnie też. ale nie kupie nówki bo jak mi zmielą nówkę tak jak teraz chinola to sie zapłaczę. A że wcześniej czy później to nastąpi to jest już w niebie zapisane.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button