Gilera gsm 70 ccm – brak biegów.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #145418
    korek160
    Użytkownik
    • 19
    • 86Postów:

    witam ma proble z biegami mianowicie jest to skrzynia am6 czyli 6 biegow a wbic moge tylko 1 i 5 albo 4 i to z problemem o co chodzi ??

    #145522
    korek160
    Użytkownik
    • 19
    • 86Postów:

    up

    #145536
    Herosses
    Użytkownik
    • 17
    • 115Postów:

    To jest skuter z biegami tak?Wbijasz biegi na jak jedziesz czy jak na ziemi stoi?Jeśli podczas jazdy nie wbija biegów,to na 100%(według mnie) coś się popsuło w skrzyni.Może wybierak,może cała skrzynia jest popsuta

    #145541
    DamianRysiekSr
    Użytkownik
    • 10
    • 323Postów:

    Masz popsutą skrzynię biegów ;d

    #145586
    korek160
    Użytkownik
    • 19
    • 86Postów:

    to jest enduro <cross> odpale normalnie na kopke i 1 wbije normalnie i jedzie a jak chce wbic na inny bieg to nic sie nie dzieje czuje ze sie zmieniaja ale nie ciagnie dopiero jak dojde do 5 biegu to idze tylko ze nie rozpedze sie tak i strasznie musze sprzeglo palic i pilowac na obrotach zeby sie rozpedzil

    #145604
    DamianRysiekSr
    Użytkownik
    • 10
    • 323Postów:

    hmmm, zacznij od sprawdzenia sprzęgła czy tarcze nie są zużyte. Potem dopiero możesz ew sprawdzić co jest z biegami czyli rozbierasz pół silnika. Nie wiem, co to może być dokładnie, ale ja bym to robił w kolejności takiej jak podałem wyżej 🙂

    #145658
    korek160
    Użytkownik
    • 19
    • 86Postów:

    sprzeglo jest nowe praktycznie bo ladnie na 1 ciagnie nie slizga sie ani nic

    #145717
    Herosses
    Użytkownik
    • 17
    • 115Postów:

    I tak,żeby wyjąć skrzynię biegów musisz wyjąć też sprzęgło.Łatwiejszy dostęp raczej będzie do sprzęgła.

    #145721
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    żeby wyjąć skrzynie to musi cały silnik rozpołowić czyli wszystko zdemontować

    #145868
    korek160
    Użytkownik
    • 19
    • 86Postów:

    ok doszedlem o co chodzi w karterze wyrobila sie tulejka i walki sie rozeszly w wyniku tego nie zazebialy sie zebatki ale jeszcze jeden problem bo skonczylo mi sie sprzeglo i takie pytanie jaki zamiennik sprzegla <tarczek > by tam pasowaly??

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button