Filtr powietrza kingway camaro

Gdy zatkam jedną dziurke w filtrze a mam ich 4 to skuter dostaje mocy i szybciej jedzie. Czy moze sie cos zepsuc gdy jedna zamykam? Czym jest tego przyczyna

przyczyną jest to że gaźnik masz rozregulowany , jak zatkasz to nic się nie stanie , poczytaj sobie o regulacji gaźnika na necie

Aha bo gaznik mam seryjny i zepsuty i dzis zawiozlem skuter do naprawy + kupilem nowy gaznik za 85zl

dlatego, ze dostawal za duzo powietrza na dana ilosc benzyny

i znowym gaznikiem bedzie git tak? bo jak zakrylem ta jedna dziurke to skuter dostal duzo wiecej mocy i jego waga 100kg + moja 80kgg to leciał 75km/h bez zadnego tuningu.

Camaro napisał:

i znowym gaznikiem bedzie git tak? bo jak zakrylem ta jedna dziurke to skuter dostal duzo wiecej mocy i jego waga 100kg + moja 80kgg to leciał 75km/h bez zadnego tuningu.

Ta a psy latają..

zatykaj sobie tylko wtedy będzie więcej palił.

No serio pisze ale jakos 700 metrów sie rozpędzał

Z górki ;)

Niestety nie niewierny Tomaszu

Camaro napisał:

Niestety nie niewierny Tomaszu

what?

ps Taki skuter ma kolega to mu 40 jedzie :E
ps2 hm ja waże 65kg + skuter 80kg = 145kg + kolega 40kg ~ 180kg czyli ty i Twój chińczyk i mi jakoś jest ciężko uzyskać 75 km/h na 70ccm..

Streetrace mu tak włożyli :E lol

No widzisz skuter byl dobrze docierany zero awari i leci nie musisz wierzyc i all blokady mam zdjete hehe

to widze, ze teraz liczniki o 20 km/h przeklamuja :E wez sprawdz predkosc w gps ;)