Fajny Skuterek

Siema.To mój pierwszy post,wiec nie wiem zbytnio co mam napisac ;).
Poszukuje jakiegoś fajnego skuterka mniej wiecej do 3500zł.
Chciałbym żeby był 2T ale moge sie zgodzic na 4T,chciałbym sie na nim pokazać no można powiedzieć zaszpanować :).Mam 13 lat,185cm wzrostu waga około 80 kg.Firma:najlepiej Kymco oprócz Nexxona 50,yamaha ale mogą być inne.Mogą być używane,ale najlepiej żeby nie były uszkodzone no chyba że jakieś małe usterki np.lusterko czy coś podobnego.Oczywiście pojemność silnika 50.Nie chce żeby było to jakieś chińskie wytwory ani żeby nie były tam żadne części chińskie.

szpan na skuterze? chyba tylko w gimbazie..

znalazłem taki skuter miałem właśnie go kupić tylko nie mam na niego kasy nie ma tylko lusterka i kierunkowskazu na allegro pewnie będzie daje link:
http://krakow.gumtree.pl/c-Samochody-Motocykle-motocykle-skutery-Sym-jet-sport-XR-NIE-CHI-SKI-tanio-nie-aerox-sr-W0QQAdIdZ442513062

nie jest to napewno chiński silnik 2t

Kolejna reklama tego SYM-a.

no zajebisty jest

Opychasz go na forum już jakiś czas...
Cyba w każdym temacie w którym się udzielasz wklejasz link do tego skuta. Napisz na forum ogłoszenie, że masz go do sprzedania, a nie wciskasz ciemnote...
Za tą kase kupisz coś lepszego, ten sym jest ciut za drogi. Widziałem ostatnio na alledrogo tgb 303 rs na świetnym setupie za 1300zł, wizulanie też był świetnie zrobiony (bez wieśniaczenia, naprawdę ze smakiem), więc tego syma się NIE OPŁACA. I to ciągłe wklejanie/ zachwalanie tego ogloszenia robi się już nudne ;)

Radula napisał:

szpan na skuterze? chyba tylko w gimbazie..

tak kolego zgadłeś wjade skuterkiem do gimnazjum i powiem" patrzcie na mego nowego skutera" szpan to myśle że jeźdźić gdzies na boisko czy coś takiego :P

Sorki ale Radula ma racje skuter ma byc do jezdzenia a nie do ogladania. Zrozumiesz to predzej czy pozniej.

belebele napisał:

Opychasz go na forum już jakiś czas...
Cyba w każdym temacie w którym się udzielasz wklejasz link do tego skuta. Napisz na forum ogłoszenie, że masz go do sprzedania, a nie wciskasz ciemnote...
Za tą kase kupisz coś lepszego, ten sym jest ciut za drogi. Widziałem ostatnio na alledrogo tgb 303 rs na świetnym setupie za 1300zł, wizulanie też był świetnie zrobiony (bez wieśniaczenia, naprawdę ze smakiem), więc tego syma się NIE OPŁACA. I to ciągłe wklejanie/ zachwalanie tego ogloszenia robi się już nudne ;)

Co racja to racja :-) 3 koła za rocznik 2008 troche drogo, nie napisano jaki przebieg... To że blokady nie zdjęte to nie żaden plus, wręcz przeciwnie, skuter jeździł cały czas na pełnych obrotach a to nie jest kożystne dla silnika...

Przy tym wzroście na wszystkim będziesz dziwnie wyglądał i jedyne co wzbudzisz to uśmiech na twarzach :)

Coś w tym jest, sam mam prawie 2 m (bez 4cm) i jak jeździłem Vitalką która taka mała nie jest to trochę śmiesznie to wyglądało :P

Do nas (mam 194 cm wzrostu) z 50ccm to tylko pseudo maxi skutery pasują :)

No też chce skuter na którym nie bede wyglądał jak jakaś małpa :D czy coś podobnego

Używany Zipp Quantum R. :-)
Nawet nowe się trafiają w niższej cenie.:
http://otomoto.pl/zipp-quantum-r-model-2012-gratisy-za-700-zl-M3168968.html

Ja mam starszego quantuma i nie nażekam. Mógłby być mniej mułowaty no ale mój to 4t.

Michalk001 napisał:

Używany Zipp Quantum R. :-)
Nawet nowe się trafiają w niższej cenie.:
http://otomoto.pl/zipp-quantum-r-model-2012-gratisy-za-700-zl-M3168968.html

No Quantum nawet spoko skuterek tylko że ta miejscowość leży przy Warszawie a ja z Częstochowy ;D