Enduro 50 ccm

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #77412
    miku17
    Użytkownik
    • 9
    • 24Postów:

    Witam. Pewnie bylo takich tematow juz mnostwo, ale chce dokladne porady. Juz od pewnego czasu szukam sobie motoroweru. Nie mialem jeszcze wlasnego, jezdzilem kilka razy na skuterze kolegi speedfight 2. Dla siebie jednak chcialbym cos z biegami. Zdecydowalem sie na motorki w stylu enduro, zeby dojezdzac do szkoly. W okresie zimowym pewnie bede kupowal, tylko co :)? Nie chcialbym na takim motorku jakos glupio wygladac czy cos, mam 181 cm wzrostu, waze 72 kg. Ma to jakies znaczenie? W pazdzierniku skoncze 15 lat. Prosze o pomoc. Do dyspozycji powiedzmy 4000 zl.

    #77413
    rkos
    Użytkownik
    • 32
    • 677Postów:

    Wzrost i waga bardzo podobna na moją tyle że jestem lekko wyższy, polecam Derbi Sende czy Aprilie RX albo nawet Yamahe DT.

    Ogólnie ala crossiki fajne są od Derbi:)

    #77421
    miku17
    Użytkownik
    • 9
    • 24Postów:

    A jazda na biegach? Latwo? Umiem jezdzic samochodem na biegach, uczylem sie niedawno u mamy w wolfswagen golf (nie pamietam jak sie pisze 😉 ). U nas na karcie motorowerowej tylko na skuterze jezdzilismy, taka mala miescina.

    #77424
    TheMiqlaq
    Użytkownik
    • 58
    • 688Postów:

    Poszukaj jakiegoś Rieju, Yamahy DT, Derbi Senda. Fajne motorki, a w swojej kwocie znajdziesz coś ciekawego.

    #77432
    miku17
    Użytkownik
    • 9
    • 24Postów:

    Okej, poszukam jeszcze, widze ze duzo enduro z krakowa jest, daleko ode mnie, za daleko. Hmm, moze w sezonie zimowym cos sie trafi. Jeszcze moge poczekac 🙂 Dzieki za pomoc wzsystkim.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button