Elektryka w Romecie 900

Witam ponownie ;) Mam taki problem, otóż coś jest nie tak z elektroniką, ponieważ kupiłem 3-4 dni temu nowy akumulator i jak teraz włącze światła i przejadę (- + ) 2 km to akumulator pada, a gdy go całkiem wyjmę, a uruchomię silnik to światła są słabiutkie, tak nie powinno być. Macie może jakieś pomysły ? Proszę nie pisać sprawdź kable itp. Bo sprawdzałem, jak ktoś może to niech mi bardziej opisze co mam sprawdzić. Jeśli coś nie jasne proszę pytać.

P.S. oczywiście jak naładuje akumulator to potrzyma jeszcze z 2 km, wiem napewno że gdzieś jest zwarcie, które ten prąd mi zabiera.

mam podobny problem ze swoim ogarem tylko mi to się stało po wymianie całego silnika i szukam na to odpowiedzi a jakie masz stator ?ilo cewkowy?

Cewki, regulator napięcia. Wystarczy sprawdzić miernikiem prąd wejścia i wyjścia regulatora.

Najlepiej by było spróbować na innym regulatorze, najprawdopodobniej to on jest sprawcą rozładowania a dokładniej zawarty w nim mostek prostowniczy.

W tych sprzętach regulatory padają jak muchy. Ja mam sprzęt nie do zdarcia, ale co roku 1-2 regulatory są do wymiany.