Dobry skuter do 4000 zł [nowy]

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #65909
    NedERq
    Użytkownik
    • 36
    • 159Postów:

    Witam ,zamierzam zakupić nowy skuter ,do 4000 zł . Zależy mi na Szybkości ,żeby osiągnął minimum te 80 km/h i miał fajne przyspieszenie i oczywiscie wygląd ,używka nei wchodzi w gre . Myślę nad :
    http://allegro.pl/romet-717-2t-alarm-kask-kufer-nasz-dowoz-i2442087056.html

    Proszę powiedzieć czy to dobry wybór ,i czy pojedzie te 80 , jak z jego przyspieszeniem ,a jak nie podać inne propozycje ! Pozdrawiam !

    #65910
    mxx_rs
    Użytkownik
    • 14
    • 706Postów:

    Jeżeli 4 tysiaki na sam skuter (bo dochodzi jeszcze oc, rej, kask itp) to lepiej pomyśl o kymco albo sym’ie.
    Romet czy Zipp to chińczyk a Kymco i Sym to skutery tajwańskie.
    Są lepiej wykonane i znacznie mniej awaryjne. Bezproblemowo robią 20-25 tyś.

    #65912
    NedERq
    Użytkownik
    • 36
    • 159Postów:

    Jednak wole tego co pokazałem ,jak mysliscie bedzie dobry ? Wyciągnie 80 km/h?

    #65913
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

    NedERq napisał:

    Jednak wole tego co pokazałem ,jak mysliscie bedzie dobry ? Wyciągnie 80 km/h?

    Romet Retro 125cc, może wyciągnie 80km/h. 717 bez tuningu NIE.

    #65914
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    Posrało Was wszystkich? Już drugi raz ktoś pisze, że szuka skutera z prędkością min. 80km/h. Kup sobie 125cc, wtedy będziesz miał… Albo kup sobie jakąś yamahę, albo apke za kilkanaście tys. to wtedy tak…

    Napisałeś: “Jakieś propozycje Kymco , Sym . Szybki ,sportowy wygląd ?”
    Przecież za 4 tys. to masz tylko jeden model Kymco i Syma w tym budżecie więc o co się wogóle pytasz?

    Ten romet nie wyciągnie 80km/h.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button