Czy taki tuning pomoże? Moto Magnus Rally 4t

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #130976
    Manin10
    Użytkownik
    • 2
    • 6Postów:

    Witajcie. Chciałbym troszkę tuningować skuter. Jest to Magnus Rally 4t.Maksymalna prędkość wynosi 55 km/h. Interesuje mnie wmontowanie nowego cylindra 80 cm3 tak do 100 zł. Chciałbym również zakupic filtr stożkowy(gąbka) tylko nie wiem jaką dyszę? wie ktos jaka będzie najlepsza? moim problemem jest również to, że nie wiem jaka jest srednica dolotu w gazniku? Oprocz tych czesci, chce kupic nowe sportowe sprzęgło oraz wymienic rolki od wariatora oraz kupic odblokowany moduł. Dużo to da do v-max? Warto to wszystko robic? Poprawią się osiągi skutera?

    #130981
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Stożek sobie daruj, a dysza 80-85 powinna sobie poradzić z 72-ką.
    Vmax wzrośnie Ci max do 70-75 ale dynamicznie będzie dużo lepiej.
    Sama wymiana cylindra Ci załatwi sprawę, resztę możesz sobie odpuścić.
    W rolki celuj tak 4,5-5,5gr. Jeśli na pewno masz moduł zablokowany to też wypadało by go wymienić.

    #130992
    Manin10
    Użytkownik
    • 2
    • 6Postów:

    A dlaczego stozek darować? Byłby gabkowy z obudowa więc deszczem bym się bardzo nie musiał przejmować. Byłby również regularnie czyszczony. Średnica dolotu do gaznika orientuje się ktoś jaka jest? Jeszcze jedno. Ile może kosztować lakier na plastiki 2 kolory plus podkład? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

    #130995
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Jak chciałeś, żeby Ci pierdział to trzeba było 2T kupić, stożek poza dżwiękiem nic Ci nie da.
    Dolot 38 mm.
    A lakiery masz na alledrogo.

    #130996
    Manin10
    Użytkownik
    • 2
    • 6Postów:

    Tylko stozek bd fajnie wyglądał bo chcę jeszcze podnieść amory. A ile gdzieś może wyjść za ten lakier? Dzięki za informacje.

    #131020
    Manin10
    Użytkownik
    • 2
    • 6Postów:

    Mam jeszcze jedno pytanie jaki jest gwint dyszy w moim Magnusie Rally? (5mm?)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button