czy routera basse używaną warto kupywać?

znalazłem 3 oferty
1 przebieg 2200km- 1050zł
2 przebieg 3900km- 1100zł
3 przebieg 300km- 1300zł
opłaca się coś z tego kupować czy bassa jest tak tanim skuterem że lepiej go nowego kupić?

Ja widzę tylko 2 powody żeby ją używaną kupić :D
-taniej
-większa pewność że nie wadliwy :)

1 lub 3, 2wyklucz

Z tym, że używana to mniej wadliwa to tak nie do końca, bo jak dbasz tak masz, jak kupisz używkę i będziesz zażynał silnik, to też Ci długo nie pośmiga, z kolei przy kupnie nowego, masz gwarancje, że jak coś padnie (oczywiście nie z Twojej winy) to Ci wymienią bez problemu.
Co do samego tematu to z tych info jakie podałeś wynika, że najrozsądniejszą ofertą jest 1. bo najtańsza i najmniejszy przebieg. Nie wiem jak z całą resztą Squtra (plastiki itp.)

keeway47 napisał:

Z tym, że używana to mniej wadliwa to tak nie do końca, bo jak dbasz tak masz, jak kupisz używkę i będziesz zażynał silnik, to też Ci długo nie pośmiga, z kolei przy kupnie nowego, masz gwarancje, że jak coś padnie (oczywiście nie z Twojej winy) to Ci wymienią bez problemu.
Co do samego tematu to z tych info jakie podałeś wynika, że najrozsądniejszą ofertą jest 1. bo najtańsza i najmniejszy przebieg. Nie wiem jak z całą resztą Squtra (plastiki itp.)

najmniejszy przebieg ma ostatnia bo 300 km, sprzedaje bo ma dwie (ciekawe po co kupił)

Pewnie zatarł :)

ja kupiłem dziś nową bessa za 1350 bo sezon się kończy i jest promocja:)

odpuść sobie używaną basse !!!