Czy opłaca mi się kupić Derbi Senda.

Cześć. Mam zamiar kupić Derbi Senda z 2006-2007 roku, mam zamiar uczyć się na nim podstaw stuntu i jeździć po mieście czasami po terenie. Czy opłaca mi się go kupić? I czy można jeździć na nim z drugą osobą ?

Co do tego, czy da się jeździć w 2 osoby to da się, ale na pewno nie zbyt wygodnie. Oczywiście zależy od wzrostu.
Czy się opłaca? Ale co się ma opłacać? Wszystko się opłaca kupić, tylko zależy od ceny...
Od siebie polecam tą z nowszym silnikiem montowanym od 2006 roku. Większy gazior (już nie 14, a 17,5) no i cylek na nicasilu.

Ryglos napisał:

Co do tego, czy da się jeździć w 2 osoby to da się, ale na pewno nie zbyt wygodnie. Oczywiście zależy od wzrostu.
Czy się opłaca? Ale co się ma opłacać? Wszystko się opłaca kupić, tylko zależy od ceny...

Ja mam wzrostu 176cm a Derbiego chcę kupić do 2500zł

nie kupisz z 2006 roku za 2500, po prostu smieszny jestes :) Musisz dołożyc. za taki hajs to kupisz co innego

No, ale starszego kupi, a starsze silniki nie są dużo gorsze, oprócz zmian o których pisze jest chyba wszystko tak samo.
Jeśli będziesz szukał to na pewno coś znajdziesz.

starszy tak, ale +2005 juz nie znajdzie,

poszukaj rieju rrx to moze cos znajdziesz

LukowskiChlo... napisał:

starszy tak, ale +2005 juz nie znajdzie,
poszukaj rieju rrx to moze cos znajdziesz

A rieju rrx polecasz czy jest gorszy od Derbi ?

Nie sądzę, aby był gorszy. Równie dobry silnik, AM6. Na twoim miejscu nie skupiał się na jednym modelu, tylko szukać wszystkich moto, które posiadają silniki AM6,D50B0 lub EBS. tak naprawdę wszystkie są godne polecenia, a nie ograniczając się do jakiegoś modelu masz większe szanse na znalezienie dobrego moto.