czesci z allegro w chinczku.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #107701
    faflusniak
    Użytkownik
    • 9
    • 140Postów:

    wiec mosci panowoe i panie jest tak.jestem “dumnym” posiadaczem “zapierdalacza” ktoremu jest najblizej do zumico quick lub zipp vapor.fakt faktem chcial bym sie dowiedziec o ile to mozliwe czy czesci z allegro sa cos warte.konkretniej : cylinder,glowica,tlok o pojemnosci okolo 80(czyli realnie jakies 72,wypukly tlok).prosil bym o opinie,ewentualnie rady.wie ktos moze rowniez cos o cokolach z 4 wypustkami pod zaroweczki kierunkowskazu?bardzo zobowiazana i wdzieczna za rady ,zupa ukrainska(faflsniak)

    #107710
    DooOminO
    Użytkownik
    • 56
    • 1 610Postów:

    mowisz o tym za 5o zl?

    #107711
    Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

    ja będę kupował taki cylinder 72 za 6 dych bo po zimie mój 4T nie ma mocy , ale zanim powiem czy jest warty swojej ceny to trochę czasu upłynie

    #107832
    faflusniak
    Użytkownik
    • 9
    • 140Postów:

    tak,dokladnie o tym.widzicie mili panowie,chyba ,ze sa tu jeszcze jakies panie,i moj nie ma mocy.poniewaz z pewnych przyczyn (zona,dziecko,takie tam) nie moge poswiecic jakiegos wiekszego nakladu finansowego (mechanik zamontowal mi glowice wszystko z robocizna 450,robi 4 tysiac bez regulacji),szukam czegos tanszego,poki nie uzbieram 500 zl na bebechy nie do zaje……eeeee.no.wiec,lukario,prosil bym o wiadomosc na priv o ile zapamietasz xD.chyba ze widzieliscie gdzies taki lub podobny temat,wtedy bym prosil o odnosnik,ja nie znalazlem

    #107833
    dodge
    Użytkownik
    • 52
    • 612Postów:

    Mam cyl chiński ‘no-name’ 72cc z allegro za 54zł (bez głowicy).
    Przelatałem na nim póki co 3000km z samym cylindrem nie ma żadynch problemów, jak za cene 54 zł moja ocena z niego to 7/6 : )
    Dziś na wisłostradzie z górki dobiłem do 90 (licznikowych) właśnie na tym cylku.
    A na prostej 83 (również licznikowych), mam wymieniony tylko cylinder i dyszę na 90.

    Pzdr.

    #107834
    Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

    ile pali twój skuter na dyszy 90 ?

    #107835
    faflusniak
    Użytkownik
    • 9
    • 140Postów:

    http://moto.allegro.pl/cylinder-80-cc-glowica-tlok-dysza-modul-skuter-4t-i3003961494.html wiec.znalazlem to to o to.pomysly?komcie niby ok….ale to jednak allegro prawda?

    #107837
    faflusniak
    Użytkownik
    • 9
    • 140Postów:

    szlag.jeszcze dysza…..skleroza.jest sens montowania 47 mm bez specjalistycznego gaznika???

    #107839
    Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

    tak ,dysza wystarczy

    #107841
    faflusniak
    Użytkownik
    • 9
    • 140Postów:

    super.to teraz uzbierac pieniazki,zakupic i zdac do mechanika,poniewac jestem laik i idiota xD.wole sie w tym nie babrac,jezdzic lubie,swiece wymienie sam,ale prewencyjnie wole nie grzebac xD

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button