Cpi Oliver 2t tuning

Witam, co zrobić, kupić, wymienic aby cpi oliver mial lepsze osiagi. podawajcie nazwe i marke,

Witam,
Zamiast zwyklej cewki, ktora masz ma 16.000v napiecia
zamontuj sportowa cewke zaplonowa TUNNING 31,000v pomaranczowa + swieca ngk iridium droga ale dobra. Mozesz kupic wariator WM lub inny ja osobiscie mialem go u siebie i sie sprawdzil i nigdy nie mialem z nim problemow mialem go w Longjia exactly 2t to mniej wiecej to samo co Twoj cpi dostaniesz 2 rodzaje rolek 7g i 3,5g zaloz 3,5g, ale polecam kupic 2,8g lub 3,0g jeszcze lepiej sie bedzie wkrecal mozesz zostawic oryginalne sprzeglo. zamontuj sportowy wydech lub przewierc ten co masz jak dasz rade i jesli w ogole istnieje taka mozliwosc?.Nastepnie podnies iglice o jeden zabek to wszystko powinno Ci dac bardzo dobre przyspieszenie i v-max u mnie zamykalem licznik cos okolo ponad 85km/h w razie jak cos jeszcze bys potrzebowal wsparcia pisz na extralubezx1@onet.eu
pozdrawiam

Witam proszę o poomoc! ja mam problem taki a mianowicie zmieniałem akumulator i przed tym wszystko było okey, dodam też że idą tam 3 kable, ten 3 ma bezpiecznik, i co teraz? gdy włożyłem nowy akumulator nie pokazuje mi poziomu paliwa i nie wiem dla czego, (w tym kablu z bezpiecznikiem zmieniałem kleme) może coś nie styka? proszę o pomoc. Zegary są elektroniczne i tylko rezerwa mryga że czas zatankować a paliwa jest full. proszę o pomoc :(

Dobrze ten akumulator podłączyłeś? Sprawdzałeś czy jest naładowany? Styki są w dobrym stanie, nie ma tam korozji?

właśnie nie wiem jak z tymi stykami, bo aku napewno jest naładowany bo nowy kupiłem no i muszę sprawdzić jeszcze podłonczenie bo wydaje mi się że tam tkwi problem, sprawdze to i dam znać co i jak.

extralube napisał:

Witam,
Zamiast zwyklej cewki, ktora masz ma 16.000v napiecia
zamontuj sportowa cewke zaplonowa TUNNING 31,000v pomaranczowa + swieca ngk iridium droga ale dobra. Mozesz kupic wariator WM lub inny ja osobiscie mialem go u siebie i sie sprawdzil i nigdy nie mialem z nim problemow mialem go w Longjia exactly 2t to mniej wiecej to samo co Twoj cpi dostaniesz 2 rodzaje rolek 7g i 3,5g zaloz 3,5g, ale polecam kupic 2,8g lub 3,0g jeszcze lepiej sie bedzie wkrecal mozesz zostawic oryginalne sprzeglo. zamontuj sportowy wydech lub przewierc ten co masz jak dasz rade i jesli w ogole istnieje taka mozliwosc?.Nastepnie podnies iglice o jeden zabek to wszystko powinno Ci dac bardzo dobre przyspieszenie i v-max u mnie zamykalem licznik cos okolo ponad 85km/h w razie jak cos jeszcze bys potrzebowal wsparcia pisz na extralubezx1@onet.eu
pozdrawiam

haha i ha.. przewiercac wydech w 2t face palm.. rolki 2.8g face palm 2 Twoj vmax face palm 3

Omegos1996, Rozrusznik np kreci?

więc co kupić? sprzęgło?? wariator ?? co?

wariator.

doomino ale podpowiedziales

Wiem, nie musisz dziekowac.

No i sprawdziłem to podłonczenie aku i jest wszystko okey a wskaźnik jak nie pokazywał poziomu to nadal nie pokazuje ;c co to może być...?

wymontuj licznik i zanies do elektronika niech pomierzy czy wszystko ok
jak tak to padl wskaznik w baku