Co by tu zakupić ?

Witam wszystkich szukam jakieś dla siebie dwu kołki tylko że nie wiem za co się zabrać znaczy co zakupić ?

Moje waga nie jest małą ważę 100kg wiedz nie chce jakiegoś małego skuterka i takiego co by nie bardzo sobie z tym radził jeśli chodzi o przyspieszenie.

Chciał bym coś nie za drogiego na początek nie musi być nic markowego bo pewnie wywrotki to będzie na początku nieuniknione a rozwalić 6 czy 8 tyś to masakra jakaś i dla mnie nie do przyjęcia może być coś od Chińczyków tak coś do 3500zł niżej też mile widziane. Kolejnym warunkiem jakie chciałbym żeby mój skuter spełniał to żeby bez jakiś specjalnych drogich modyfikacji a najlepiej bez żadnych tylko z od blokiem jechał te 60-70km/h i żeby nie rozpędzał się do tej prędkości na długości pasa startowego sami rozumiecie o co mi chodzi pewnie. Czy istnieje jakiś taki złoty środek

Witam. Jest okazja, na allegro inca street, używana za 700zł. Malutki przebieg, bo 1300km. Skuter jest duży ;) Według mnie to jest okazja. Kolega z forum na takiej ince zrobił 14tys. km już ;)
http://otomoto.pl/inny-inny-inca-street-M2804672.html
Albo Madi z forum sprzedaje Kymco Vitality. Skuter z 2010r, przebieg 10 tys, oryginalny. To już nie jest chińczyk i bez napraw jeszcze długo pojeździ, w dodatku Madi dobry fachowiec, zadbać o skuter umie, także z nim pogadaj ;)

Też polecam vitalke madiego. Za te pieniądze to najlepiej coś używanego kupić z nie zbyt wielkim przebiegiem.

Vitalka ma trochę ponad 11 tyś które nabiła bez żadnej usterki, jest troche porysowana a nie lakierowałem jej bo mi te rysy nie przeszkadzają. Najważniejsza jest mechanika - 100% sprawności :)