Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Cieknie paliwo z dołu gaźnika

Kategoria: Serwis

Dodano 2 lata temu

1. szyszu3

Witam.:)) Mam problem, ponieważ ostatnio wymieniałem przewód paliwowy od tej pompki do filtra paliwowego i do gaźnika. Spuszczałem całe paliwo z baku przed tą operacją. A teraz jak kopie to cieknie mi paliwo z pod spodu gaźnika tam jest taki wężyk i z niego cieknie jak jade to chyba też i się dławi i nie chce odpalić, raz odpali przejade sie zgasze go i już nie pali a jak go kopie to paliwo leci i to nawet dużo.. Co robić ?!!

Ja w korkach nie stoje.
    Odp.: Cieknie paliwo z dołu gaźnika
    Napisano 2 lata temu, przez szyszu3, Postów: 838, Użytkownik

2. szyszu3

aa i jeszcze przechyliłem skutera i wylałem troche oleju i dolałem nowego.xdd

3. KrzysiekP

Szyszu zawiesil ci sie prawdopodobnie plywak stad wylewanie paliwa

Napisano 2 lata temu, przez KrzysiekP, Postów: 2177, Użytkownik

4. szyszu3

a powiesz mi gdzie ten pływak jest ? Czy chodzi Ci o ten co jest w baku ? ale ten w baku to chyba nie ma nic do rzeczy :))

5. Kapuchon

Chodzi o pływak w gaźniku.

Napisano 2 lata temu, przez Kapuchon, Postów: 2708, Użytkownik

6. szyszu3

Ale gdzie on jest w gaźniku ?

7. KrzysiekP

Szyszu masz w domu sprezone powietrze? Trzeba rozebrac dolna czesc gaznika

Napisano 2 lata temu, przez KrzysiekP, Postów: 2177, Użytkownik

8. andrzej2310

szyszu3 napisał:

Witam.:)) Mam problem, ponieważ ostatnio wymieniałem przewód paliwowy od tej pompki do filtra paliwowego i do gaźnika. Spuszczałem całe paliwo z baku przed tą operacją. A teraz jak kopie to cieknie mi paliwo z pod spodu gaźnika tam jest taki wężyk i z niego cieknie jak jade to chyba też i się dławi i nie chce odpalić, raz odpali przejade sie zgasze go i już nie pali a jak go kopie to paliwo leci i to nawet dużo.. Co robić ?!!

Jak cieknie z wężyka spustowego to wystarczy dokręcić śrubkę tą przy mocowaniu wężyka.

Honda PCX 125.
    Napisano 2 lata temu, przez andrzej2310, Postów: 315, Użytkownik

9. szyszu3

spężarki nie mam, ale chyba pompką też można. Śróbka jest dokręcona.

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Cieknie paliwo z dołu gaźnika: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Yamaha Aerox: Fenomen?

Yamaha Aerox: Fenomen?

10 Maj 2013

Ta niewielka Yamaha w salonach motocyklowych bryluje od 1997 roku i nadal jest popularna, klienci ją kupują, a ona tylko zmienia kolor kiecki i dodatki. Projektantom Aeroxa należy się wielka nagroda, gdyż zazwyczaj pojazdy o stylistyce sportowej starzeją się najszybciej. W przypadku Aeroxa jego wygląd jest ponadczasowy.

Opinie1 opinia

(Prze) rejestrowanie Skutera: To Proste

(Prze) rejestrowanie Skutera: To Proste

06 Marzec 2012

Zmiana właściciela, miejsca zameldowania, a może wymiana dowodu rejestracyjnego? Przerejestrowanie motoroweru to nic trudnego wystarczą jedynie dwie wizyty w urzędzie i wykupienie, przepisanie polisy.

Porady2 opinii

Wiesław Grzyb o Romet 4E: To Będzie Sukces

Wiesław Grzyb o Romet 4E: To Będzie Sukces

04 Listopad 2012

Dziś w Skuterowo.com rozmawiamy z Wiesławem Grzybem, prezesem Arkus & Romet Group o Romet 4E, pierwszym samochodzie elektrycznym. Kilkanaście dni temu polski producent rozpoczął ogólnopolską jazdę testową. Udział w niej będzie mógł wziąć każdy.

Informacje17 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.