Chopper ZUMICO Guowei - czy warto

Witam,
zastanawiam się nad kupnem chopperka ZUMICO Guowei - ew. Romet Router City Line 50.

Byłem w lokalnym MediaExpert
Romet - 1700
Zumico - 3200

ma być to prezent na osiemnastkę - ze względu na przeprowadzkę - używany będzie jako transport do szkoły

co polecacie? nie ukrywam, że słysząc dźwięk silnika oraz patrząc na manuala i ogólny design napaliłem się na choppera.

Będziesz na tym wyglądał jak słoń na mrówce. Już lepiej weź Romet Ogar 900, Zipp Shock albo Romet C1 Trial City. To też są manuale ale chociaż jakoś ludzko wyglądają (wielkość). C1 Trial City mieli kiedyś w ME, wygląda to całkiem ciekawie i oryginalnie więc czemu by nie spróbować?

ten zumico jest dość duży - siedzi mi się na nim bardzo wygodnie (mam 182)

tutaj link:
http://www.mediaexpert.pl/katalog/motorowery/chopper-zumico-guowei-czerwony-2012,17259.html

macie jakieś opinie o tym chopperze - jest to dla mnie ważne, bo wiadomo - nikt nie chce utopić kasy w gównie

Wyglądać wygląda nienajgożej, ale ja nie mam zaufania do tej marki. Ot, tak. Jeśli ci się podoba, to możesz w sumie wziąść. Chińczyki się tak strasznie nie spują. Jeśli jakoś na tym wyglądasz, to czemu nie. Widziałeś zapewne "Łosia"? Też taki pseudo chopper od Kingwaya. Wygląda to tragicznie :). Gość z mojej wsi ma takiego i nim czasem jeździ. Wygląda naprawde śmiesznie :D. No ale kto co lubi.

To jest małe. Nie lepiej rozejrzeć się za czymś większym ?