Chińczyk 4T nie chce odpalić.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #170053
    paradox2604
    Uczestnik
    • 8
    • 41Postów:

    Witam potrzebuje pomocy a wlasciwie paru wskazówek,:) chodzi o chinski skuter 4t znajoma przyprowadziła mi go ponieważ nie chce jej odpalić wszystko ładnie kreci ale nie chce tak jak by jej załapać juz wczesniej mowila ze zaczał jej trudniej odpalac ale wreszcie załapywal az do wczoraj ,sprawdziłem czy dochodzi paliwo wszystko jest ok swieca moim zdaniem ma slaba iskre ale jakas tam ma:) i nie wiem czy to moze byc przyczyna kupie nowa i bede dalej szukac? czy ktos powie mi gdzie jeszcze mozna szukac problemu co nalezy sprawdzic filtr powietrza czysty gdzie jeszcze szukac problemu pozdro

    [ Dodano: |4 Lip 2014|, o 17:22 ]
    pragne zaznaczyc ze podczas proby odpalania z rurki przelewowej wycieka paliwo na ziemie nie wiem czy to tak ma byc czy nie?

    #170059
    sq3llh
    Użytkownik
    • 13
    • 283Postów:

    Jeśli świeca ma iskrę ale słabą to wymień świece.Powodem też słabej iskry może być umierająca cewka zapłonowa,lub moduł . Doświadczalnie możesz za pożyczyć cewkę i świece z innego skutera.Może też być przyczyną bród i syf w gaźniku. P.S gdzie masz tą rurkę przelewową ? że w którym miejscu ona się znajduje ? bo jakoś nie przypominam sobie by była jakaś rurka przelewowa w 4t.

    #170079
    paradox2604
    Uczestnik
    • 8
    • 41Postów:

    na samym dole gaznika, a tak zapytam czy cewke moge wziac z skutera 2t?dzis kupie nowa swiece i sprawdze a moze zawory?zaznacze ze jest to nowy skuter ma przejechane 500km

    #170085
    Kristop
    Uczestnik
    • 38
    • 1 164Postów:

    Sprawdzać po nitce do kłębka;)

    #170096
    sq3llh
    Użytkownik
    • 13
    • 283Postów:

    To nie jest przelewowa, tylko spuszczania paliwa z komory pływakowej. Ja z tego leci, to obok jest śrubka i należy ją dokręcić to nie będzie lecieć. Szkoda że wcześniej nie napisałeś że jest nowy. W takim razie goń do serwisu,bo jak zaczniesz grzebać sam,to stracisz gwarancje, a jak coś bardziej “zrypiesz ” to potem nie uznaja ci tego na gwarancji i bedziesz musiał bulić za naprawę.

    #170104
    paradox2604
    Uczestnik
    • 8
    • 41Postów:

    wlasnie z serwisuwrocil a to takie wiesniaki ze nie umieja naprawic ostatnio mi kazali dokrecic mocniej swiece no to jest serwis? ok sprawdze swiece a wracajac do tej rurki ja tam nie widze zadnej srobki co najgorsze

    #170110
    kiper24
    Użytkownik
    • 0
    • 53Postów:

    Tak to jest wezyk przelewowy a koledze wyzej chodzi o to ze na samym dole jest zawór spustowy

    #170114
    paradox2604
    Uczestnik
    • 8
    • 41Postów:

    ok panowie wymienilem swiece wyczyscilem gaznik chodz moim zdaniem byl czysty i teraz tak! to jest przelewowa rurka i niem mam tam srubki do zamykania niestety:( ale wracajac do tematu zlozylem wszystko poruszalem kilka razy manetka od gazu przed odpaleniem i
    skuter zalapal na chwile doslownie 2 razy zapierdzial i padl a z tej rurki zaczelo leciec paliwo
    poruszalem znow manetka 2-3 razy i znow to samo i tak caly czas 2 razy zapierdzi i pada odkrecilem swiece i jest sucha nawet nie opkopcona tak jak by moim zdanie paliwo do niej nie dchodzilo? a z tej rurki po takich probach odpalania caly czas wycieka nadmiar paliwa / co teraz robic pomocy 🙁

    #170118
    paradox2604
    Uczestnik
    • 8
    • 41Postów:

    siema odkrecilem pokrywe zaworow ustawilem magneto na pozycje T i teraz z tego co widze zawor ssacy mam szczeliniomierz ale tylko od 0.10 i ten listek wchodzi w ta szczeline bez problemu czyli to moze byc przyczyna?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button