BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Wyświetla 2,071 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #194522
    Druid
    Uczestnik

    No, to Ci współczuję… to prawie trzy tygodnie w szczycie sezonu… :(((

    #194524
    eadem
    Uczestnik

    Druid napisał:

    No, to Ci współczuję… to prawie trzy tygodnie w szczycie sezonu… :(((

    A stoi tam już od ponad 2 tygodni. Zatem cierpię ale milczę 😉

    #194527
    Druid
    Uczestnik

    No, a Arasz przy 10 rundzie… toastów… a jak się sałatka skończy? 😀

    #194543
    eadem
    Uczestnik
    #194551
    Anonim
    Nieaktywny

    Żebyście nie myśleli, że o Was zapomniałem 🙂
    Zdrowie wypite, skutery stare/nowe/przyszłe też już się Wam nie rozeschną, Rysiowy chinolony Misio też 😛
    *
    Wombacie, to super. Już wiem, dlaczego ten jednooki bandyta jest ciekawszy niż dwuskośnookie nówki. On przypomina klasyczne moto (suzuki), a dwuokie są takie jak… wszystkie teraz – bardziej nijakie.
    *
    Paciego się nie obawiam, on może i ma trąbę długą, ale nie aż tak, żeby ją do Wawy autostradą ot tak przez bramki puścić :-)))
    *
    Druidzie, dzięki. Faktycznie śliczna panienka, ale młody też całkiem fajny. Ola lubi rządzić, zobaczymy co z tego będzie, ale już 11lat się im udaje, więc powinno być OK :-)))

    #194553
    Wombat
    Moderator

    Wstyd, 3 nad ranem a łociec pana młodego trzeźwy i jeszcze ma siłe a sporumie pisać.

    #194558
    Anonim
    Nieaktywny

    Może trochę i wstyd, ale wypiłem ile mogłem, zeżarłem jeszcze więcej, a adrenalina nie dała się urżnąć :-)))
    Ale za kierownik dziś włazić nie mogę, bo było tego jednak dużo i długo, nawet jak na moją masę… :-/

    #194560
    Druid
    Uczestnik

    Dziękuję… za podstawienie swojej wątroby… Jak wyląduję w Prusiech, to z przyjemnością zrewanżuję się wznosząc toast za zdrowie i pomyślność młodych i Twoich obecnych i przyszłych pojazdów… :)))

    #194573
    Anonim
    Nieaktywny

    Dzięki Druidzie 🙂 I szanuj wątrobę, a przygotuj nerki na jakiś nasze spotkanie :-)))

    #194583
    paci
    Moderator

    I jak nie boli głowa po weselu:)spaliłeś trochę kalorii w tańcu:)
    Druid arasz kupi sobie kymco chociaż mi też sie podoba:)
    http://olx.pl/oferta/kymco-meteorit-125-polecam-okazja-CID5-IDaEXUz.html#d45124ab05

    #194584
    Druid
    Uczestnik

    Oj, super… i na dodatek Kymco… :)))
    Bardzo mi się podoba, ale musiałbym go dosiąść, bo mogłoby być jak z Hyosungiem… niby duży a… za mały… ;)))

    #194585
    paci
    Moderator

    Obawiam sie kolego ze kulasy ci sie nie zmieszczą:(

    #194586
    Druid
    Uczestnik

    No to jak już Ty się obawiasz… to mogę zapomnieć… a szkoda, bo nieźle wygląda… ;)))

    #194589
    paci
    Moderator

    są dwa wyjścia albo uciąć przy kolanach albo honda bo sie zmieścisz;D
    https://www.youtube.com/watch?v=ZKxePJrrogU
    no chyba ze na A się zdecydujesz to idealne dla ciebie jest X4 ale kobita by już nie wsiadła:D piękno w czystej postaci
    https://www.youtube.com/watch?v=AjESzgxSZ28
    odejście
    https://www.youtube.com/watch?v=jWuf6awuync

    #194590
    Wombat
    Moderator

    2 godziny walki i kuferek na SYMa przeskoczył.
    Dedykowany wytwór firmy SHAD (stelaż) nie był ideałem w dziedzinie dedykowania ale śuby skorygują wszystko 🙂

    Na jutro mam mieć tłumaczenie kwitów to może uda mi się go zarejestrować.

    #194597
    Anonim
    Nieaktywny

    Ech Paci, tancerz ze mnie słaby, ale kuśtykałem trochę, to coś tam spaliłem. To było pierwsze wesele (na którym byłem), które mi się podobało. Raczej spotkanie sporej grupy przyjaciół, niż rodzinny spęd pod przymusem. Pełny luz, bardzo fajnie 🙂
    Twoja propozycja motocyklowa piękna, wiem – kręcą Cię te płomienie, a krzyże tu i ówdzie pasują mi do fryzury, bom prawdziwy polski katoli :-)))
    *
    Wombacie, rejestruj, ubezpieczaj, lataj i opowiadaj, bardzo jestem ciekawy tej zabawki.
    Eadem niby uziemiony, ale gdybyście się dali namówić na zlot gwiaździsty w Wiesz co zjesz, to on tam i pieszką doczłapie. Będę was sprawddzał i namawiał 🙂

    #194598
    Anonim
    Nieaktywny

    Z radością dostrzegam, że Moderator posprzątał ten chlew… super.
    DZIĘKI!!!

    #194599
    Wombat
    Moderator

    i dalej tez reaguje sprawnie. Własnie LOLRFC wyjechał

    #194600
    Druid
    Uczestnik

    No to wyrazy uznania dla kolegi Moderatora… Zwłaszcza, że to niedziela… ;)))

    #194617
    Anonim
    Nieaktywny

    Gdzie się takie mendy lęgną… i po co… 🙂

    #194618
    Wombat
    Moderator

    najzabawniejsze jest to że z góry stoją na przegranej pozycji ale mimo to dzielnie walczą. Jak nie wylecą w godzinę to wylecą w 10 godzin ale i tak wylecą. I dzielnie napierają.

    #194619
    Anonim
    Nieaktywny

    Tylko po co robić taki syf… Nie rozumiem :-/

    #194621
    Wombat
    Moderator

    Taka forma zabawy, zaistnienia. Administruje dwoma dużymi forami motoryzacyjnymi po kilkanaście tys użytkowników i takie przypadki to moge wiązać w paczki po 15 sztuk i układać na półkę. Ale podstaw takiego działania nie pojmuję do dziś. Natomiast wiem czego szukają i jak z nimi skutecznie walczyć.
    Do tego są głupi (to akurat pewnik). Widziałem kolesi co z “zemsty” rejestrowali się po raz kolejny w nocy (pech bo ja w nocy często siedzę)… więc przechodzili całą procedure rejestracji, formularze, email aktywacyjny.. potem pracowicie w kilkunastu działach pisali to samo albo robili kopiuj-wklej (ale nie mogli za szybko bo silnik forum na to nie pozwalał) więc 30-40 minut w nocy chytrze knuli taką “zemste straszliwą”. A ja sobie siedziałem i patrzyłem na aktywność użytkownika i przyrastającą ilość postów. Jak już skończyli swoją żmudną prace umieszczenia 100-200 postów i “opanowali” całe forum to np. wchodziłem w panel admina phpBB klikałem “usuń użytkownika” obok zaznaczałem “usuń posty użytkownika” i klikałem OK i po 0,3sek było pozamiatane. Jedyne czego żałuje to tego że ich min nie widziałem. Czasem robiłem to kiedy jeszcze aktywnie dodawali posty ale było już ich na tyle dużo że kosztowało ich to sporo pracy. Nagle po kliknięciu “wyślij” za 50tym razem dostawali ekran z informacją że nie ma takiego użytkownika a na forum nie było po nich śladu.

    #194625
    Druid
    Uczestnik

    No tak… Widok zdumionego pyszczydła… Bezcenny… 😀

    #194627
    Anonim
    Nieaktywny

    Ale po co tak, nie można ich IP zablokować… jakoś… bardziej na stałe… + dodać maila do bazy spamu… Za takie akcje jakaś ^kara^ powinna być, w sensie konsekwencje w postaci utrudnienia życia w sieci. Albo podesłać wiruska…? 🙂

    #194636
    Wombat
    Moderator

    nie zablokujesz IP bo dzieci Neo mają je zmienne a nawet jak nie mają to są programy co IP zmieniają lub ukrywają. No i silnik forum/strony musi mieć takie narzędzia (a strona skuterowo.com to wiesz.. dziwna jest).
    laczek już chyba 4 raz wraca.Na coraz krócej na coraz mniej aktywnie. Już sie nie wysila bo wie że to wszystko zniknie. Za jakiś czas zrozumie że top nie ma sensu. a na razie coś z tej chorej główce każe mu próbować.

    #194644
    Anonim
    Nieaktywny

    No tak… nie z tej epoki jestem…
    Po prostu trzeba znaleźć i porządnie oklepać laczkami dupsko :-)))

    #194646
    Anonim
    Nieaktywny

    I jak Wombat, jeździmy? Udało się zarejestrować?

    #194647
    Rysio_Misio
    Uczestnik

    Jeszcze nie teraz, teraz jest akcja… kontestacja. 🙂
    >
    http://www.psychologia.xmc.pl/socjopatia/#more-26

    #194648
    Anonim
    Nieaktywny

    Rysiu, a Tobie co? Udzieliło Ci się od tego… nie powiem, bo po co śmiecić 🙂
    Przepraszam, bo Cię chyba posądziłem… chyba niesłusznie… :-)))

Wyświetla 2,071 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button