BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Wyświetla 691 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #186099
    Anonim
    Nieaktywny

    Dzięki 🙂 Idę czytać :-)))

    #186104
    paci
    Moderator

    To jednak potrafisz?:D

    #186133
    Anonim
    Nieaktywny

    Ależ ty franca zajadła jesteś, słowa nie można napisać, zawsze dupa z tyłu 🙂
    *
    Jak masz na czym odpalić (w tym swoim lesie), to mogę Ci podesłać toto do poczytania mailem.

    #186140
    paci
    Moderator

    dzięki jestem bardzo pragmatyczny i nie czytam czegoś co nie pogłębia mojej wiedzy,

    #186145
    Anonim
    Nieaktywny

    Czyli tylko mauale od Chinola…? Słabo, mózg Ci się zlasuje.
    Nie boisz się, ze Chinol zacznie tworzyć manuale pod Ciebie i jakichś bzdur się nauczysz?
    No i nie kłam, czytasz moje posty, a to Ci na 100% nie pogłębia nic, poza depresją 🙂
    I skąd wiesz, że by nie pogłębiła? Tam bardzo fajne rzeczy się dzieją. Warto wiedzieć jak się zachować, jak się samemu na Marsie zostanie, szczególnie w Twoim wypadku 🙂

    #186164
    paci
    Moderator

    Nie tylko manuale mechanika i moto-skutery to hobby a zawód to hydraulik,renowator-sztukator i pare innych z budowlanki a to wszystko idzie na przód,mimo iż na chwilę obecną w zawodzie nie robotaje to na bieżąco być wypada;)

    #186168
    Anonim
    Nieaktywny

    Na pewno nie chcesz… o samotności na Marsie…? To prawie jak w puszczy… 🙂

    #186187
    paci
    Moderator

    Prawie robi wielką różnicę:)

    #186188
    Anonim
    Nieaktywny

    Powiedzmy 🙂

    #186189
    Snake
    Użytkownik

    zaatakuj dorosłego a potem zachowuj się jak dorosły:))))))

    #186205
    Druid
    Uczestnik

    Swoją drogą Araszu wyobrażasz sobie Paciego w skafandrze rozbierającego Pełżota? Murowana rola w filmie… ;)))

    #186211
    paci
    Moderator

    I niewiarygodna pompa na taki widok:)

    #186218
    Anonim
    Nieaktywny

    Druidzie, pytasz o moje marzenia senne, czy chcesz się podłączyć. 🙂
    Nie, nie wyobrażam sobie Paciego w kombinezonie. Jego wrzeszczący avatar tak mi się wrył w mózg, że bym go normalnie na ulicy nie poznał :-)))

    #186221
    Druid
    Uczestnik

    No i masz traumę… ;)))

    #186223
    paci
    Moderator

    O który ci chodzi:)

    #186235
    Anonim
    Nieaktywny

    O przystojnego Greka z naszymi barwami na ryju. Lubiłem go 🙂

    #186242
    Druid
    Uczestnik

    Oj tam, oj tam… Paci to nawet bez greckiego avatara, zawsze udaje Greka… ;)))

    #186243
    Anonim
    Nieaktywny

    Na Greka, to On tylko wyglądać może. Za pracowity zwierzak na południowca jest 🙂

    #186249
    paci
    Moderator

    A proszę Cię bardzo:)

    #186251
    Druid
    Uczestnik

    Łał… ;)))
    +++
    Ty Paci, to jednak gościu jesteś… wsłuchujesz się w głos ludu… :))

    #186265
    paci
    Moderator

    Niech ma niech się cieszy:)I czy mi się wydaje czy dwa symy nawalone na forum?a ostrzegałem nie kupować.

    #186275
    Druid
    Uczestnik

    Tak Paci, pamiętamy że gorąco przestrzegałeś przed wszystkimi wyrobami tajwańskimi… ;)))
    Ale wszystko w końcu się musi kiedyś zepsuć… nawet Kymco… a co dopiero Sym… ;))

    #186277
    paci
    Moderator

    Druid napisał:

    Tak Paci, pamiętamy że gorąco przestrzegałeś przed wszystkimi wyrobami tajwańskimi… ;)))
    Ale wszystko w końcu się musi kiedyś zepsuć… nawet Kymco… a co dopiero Sym… ;))

    Druidzie przede wszystkim Sym i Kymco:D

    #186280
    Anonim
    Nieaktywny

    Siemacie zgredowate staruchy 🙂
    Właśnie przyczłapałem z placu budowy firmy mojej kochanej.
    W drodze powrotnej spotkała mnie bardzo miła niespodzianka, na światłach podjechało coś dużego i czarnego. Przemiły powożący tym zacnym sprzętem zapytał jak się jeździ i zaprosił na czwartkowe spotkania maxi skuterów po 19:00 pod Harleyem na Prymasa.
    Po czym zniknął 🙂
    Wiedzieliście, że takie coś się w Wawie odbywa co czwartek…?
    *
    Paci, dzięki! Nareszcie masz ludzką twarz :-)))

    #186281
    Anonim
    Nieaktywny

    Spotkania czwartkowe w Route66 na Prymasa 74.

    #186282
    Wombat
    Moderator

    ale Harley jest Górczewska 30 :). tylko wjazd od prymasa

    #186283
    Anonim
    Nieaktywny

    Gość zaprosił pod Harleya, ale knajpa ma adres Prymasa 74 (z netu wynika, że to spotkania burgmanii 😉

    #186293
    Druid
    Uczestnik

    Hmmm… idą do knajpy napić się mineralki? Bo pewnie na końcu tej bocznej uliczki misiaki sieci zarzucają… ;)))

    #186294
    Wombat
    Moderator

    nigdy nie bywaliście na cotygodniowych spotach?
    sie stoi, sie gada, sie pali jak kto pali. Kto ma jakie kółka, ile pali, jakie akcesoria…z czasem wchodzą inne tematy albo i nie. Zależy od grupy.
    Nie wiem jakim cudem ale zawsze jest o czym gadać. My kiedyś jeszcze jako hondapl.org spotykalismy sie tydzień w tydzień bite 2-3 lata w każdą środe o 18tej na płycie lotniska pod automobilklubem na Powstańców Sląskich i tylko naprawdę temperatury -10/-15 zmuszały nas do ucieczki na parking centrum handlowego po drugiej stronie ulicy i ew. pizzerie.

    #186298
    Druid
    Uczestnik

    Hmmm… Cholera, ile to człowiekowi bokiem ucieka… ;)))

Wyświetla 691 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button