BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Wyświetla 6,481 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #300316
    Anonim
    Nieaktywny

    Do każdej puszki motocykl, czy do każdego motocykla tyle puszek…? :-)))

    #300341
    eadem
    Uczestnik

    Podejrzewam, że “jak wypijesz te wszystkie puszki to będziesz szybki jak motocykl”

    #300348
    Anonim
    Nieaktywny

    Tylko rysy na mózgu będą też jak te z puszek :-)))

    #300357
    Dziadek_z_Kielc
    Uczestnik

    Tracicie swój czas. Nadaremno. Inni też tracą. Na kolejne ze sobą… układy. 😉
    *
    http://www.portal.lapy.pl/urzad-kontroli-plotek/493,witko-i-lysy-czesc-ii-o-ukladzie-dwoch-naprawde-ciekawe.html

    #300372
    Anonim
    Nieaktywny

    Nasza ^klasa polityczna^ kompletnie przestała mnie interesować. Jakakolwiek.
    *
    SMYK już bez sukienki (została w domu i wróci na jesieni), szykuje się dziś kąpiel po pracy. Wombat mnie wystraszył, więc będzie ostrożnie, żeby dziecku loczków nie zmoczyć, bo jeszcze prychać zacznie.
    Fajnie jest bez kocyka – jak jest relatywnie ciepło (w każdym razie cieplej). Człowiek wolność czuje jak po zdjęciu ciężkiej kurtki i buciorów po zimie i zamianie na zwykłą bluzę i adidaski. Aż się lżej jeździ :-))) Ale kocyk jednak dupsko od mrozu i wody ratuje, więc nie jest to inwestycja całkowicie bezsesnsowna. Nawet na te 15 kilometrów :-)))
    *
    Smyk uprany, nic nie kaprysił. Na wszelki (jak zwykle) manetki z przełącznikami owinąłem folią spożywczą i nie lałem po zegarach. Tyle zabezpieczeń 🙂

    #300428
    Anonim
    Nieaktywny

    Korzystając z okazji i pięknych okoliczności przyrody, chciałem życzyć wszystkim tu obecnym, jak też niektórym nieobecnym, by ich sprzęty lśniły cały rok jak pisanki w marcowym słońcu! Może nieco przedwcześnie, ale później mogą mnie już do głosu nie dopuścić… Szerokości!

    #300431
    Anonim
    Nieaktywny

    Teraz się wcale nie nudzę. Mam przerwę w czyszczeniu kibla, to się relaksuję…
    A normalnie, to jak Was nie ma, faktycznie jest trochę nudno. Co zrobić, z nudów człow… człekokształtny pracuje. Albo popyla na szmacie, jak to przed każdymi świętami 🙂

    #300432
    paci
    Moderator

    Nudzisz się łysolku samz sobą rozmawiasz o zgredy nas opuściły:D Też wesolych:)

    #300433
    Rysio_Misio
    Uczestnik

    No wiesz, trudno być zawsze na topie, a społeczność lokalna zawsze czegoś oczekuje. Zawsze więcej i więcej.
    Niby nic nie mówi, ale jednak oczekuje. I trzeba z tym nadążać. I ja tam nadążam, ku ich dusz pokrzepieniu…
    ^
    http://wiersze.kobieta.pl/wiersze/rzeczowy-wykaz-traum-tobiasza-mordziaka-115542

    #300436
    Anonim
    Nieaktywny

    Paci, nie gadam do siebie, z Rysiem plotkujemy 🙂 Zaraz się biorę dalej za robotę… Te święta nas kiedyś wykończą…
    *
    Bardzo ładny wierszyk Rysiu.
    Z twoim poczuciem humoru, to może ta seria opowiadań Cię zainteresuje 🙂
    https://youtu.be/s1C-J0S5eIo
    *
    Rysiowi się dzisiaj tryb agresora włączył. Rysio Samo Zło, Misio Dobra Rada poszedł spać… Ale trudno Ci Paci odmówić racji. Mało ostatnio gości jak Ughr, co wejdą, zagadają, zapytają, ale też coś opowiedzą… sami spróbują się czymś podzielić. Szkoda.

    #300441
    Rysio_Misio
    Uczestnik

    No wiesz, byli podobno trzej najwięksi myśliciele. Tym trzecim był… Sedes z porcelitu. 😉
    ^
    Zaczynam widzieć wszędzie… wielkanocne zające. Wiele z nich rozrabia za trzech, ale już ja ich usadzę. ;-)))

    #300446
    Wombat
    Moderator

    kurcze, ostatnie spalanie i to z zimy 3,54L/100km. Jestem w szoku

    #300447
    Anonim
    Nieaktywny

    Panowie, macie serdeczności od Druida (przekazuję). Druid nam niestety słabuje, bo próbował dziś przebić się swoją Apką przez Smarta (nie, nie Krupka). Eksperyment ryzykowny i się nie udał. Salto, plaskacz plecami na asfalt, Apka jak zrozumiałem rozwalona. Driud cały, tylko poobijany.
    Wina puszki (wyjazd z podporządkowanej i centralny strzał), Apka w serwisie.

    #300449
    Wombat
    Moderator

    no co tu gadać jak wiadomo co. dobrze że Druid cały

    #300451
    paci
    Moderator

    Zapewne nie zauważył/a byka 190cm na nie malej apce,toż pech kur… w same święta dobrze że calo z tego wyszedl nasz Dziadek Druid.

    #300452
    WodzuWGK
    Uczestnik

    No nie ciekawie ….. ale przecież to się może przydarzyć każdemu z nas. Najważniejsze że Druidowi nic się nie stało z tego co czytam.

    #300453
    Anonim
    Nieaktywny

    Na szczęście, strat w ludziach dużych nie ma. Tak też czasem jest, że przed świętami kierowcy mają głowy dodatkowo zajęte innymi sprawami i o bum łatwiej…
    Ciekawe czy Apka to przeżyje.

    #300455
    paci
    Moderator

    Skuter rzecz nabyta i mial AC więc luz,dziadka szkoda bo dupa w tym wieku się już tak szybko nie goii.

    #300456
    eadem
    Uczestnik

    Dobrze, że bez szkód na zdrowiu. Apka ma pewnie lagi pogięte i jeśli rama jest cała to będzie żyła.

    #300459
    paci
    Moderator

    To się musiał dziadek wypizgać żeby sie zgredy zaczęły odzywać:)
    Nawet jak ucierpia rama to przy tej wartości moto wrto zawieść do prostowania i geometrii.

    #300460
    Anonim
    Nieaktywny

    Ciekawe, czy druidowa małżonka po tej akcji nie będzie mu próbowała blokady na dwa kółka założyć… Ech… 🙁

    #300467
    paci
    Moderator

    Bez suszenia głowy się nie obejdzie.

    #300468
    Anonim
    Nieaktywny

    No raczej. Widziałem minę mojej… Nic nie powiedziała, ale wiesz… czuć przez skórę.

    #300469
    paci
    Moderator

    Bo jesteś pierdoła i się jej pochwaliłeś, ,podstawa im mniej wiedzą tym są spokojniejsze

    #300472
    Anonim
    Nieaktywny

    Pochwaliłeś, to za dużo powiedziane. Po prostu się zmartwiłem… na głos.
    *
    Latam na światłach, skut biały, kask biały, ja w oczojebnej zielonej świecącej pelerybce lub kamizelce, a i tak duża część kierowców mnie nie zauważa… 🙁 Tam, kierowców. Ostatnio na wielkim pustym skrzyżowaniu nie zauważył mnie biegacz. Pusto (nikogo), jadę oświetlony jak choinka środkiem, sam, mam zielone. A z grupy pieszych stojących na czerwonym przed przejściem wybiega jelonek w słuchaweczkach i truchcikiem pod koła… Nosz k.mać…

    #300479
    Krupek
    Uczestnik

    Druidzie do szpitala Cię zabrali? karetka była? jakby co mam całkiem dobrego człowieka od takich przypadków może uda się kupić drugi nowy skuter

    Arasz takich pizdzielcow to trzeba kasować z zasady tylko wypada mieć wtedy kija w schowku 😀

    #300483
    Wombat
    Moderator

    kija w schowku skutera? to chyba najwyżej trzonek od pędzla 🙂 ale to małe wrażenie robi.
    A ja i tak tu czuje spisek :D.
    Połączmy fakty.
    Wszyscy wiemy kto zna klan smarciarzy i bronił magistra z fikania przez kierownice a teraz – co za zbieg okoliczności – zna człowieka od takich przypadków.
    Do tego jakby tak przeanalizować sytuacje to dochodzę do wniosku że skill prowadzącego smarta był bardzo wysoki.
    Wymierzyć tak aby prawie najkrótszym, 1.5 samochodem zasłonić drogę 78cm skuterowi – i to wszystko w ruchu.. to wymaga takiej precyzji jak rzucić w siebie dwoma żyletkami tak żeby zderzyły się ostrzami.
    Jeszcze powinna być mgła i strzały w drugiej minucie

    #300485
    paci
    Moderator

    Ha,toś wykminił,myślisz że aż tacy odważni?

    #300486
    Wombat
    Moderator

    cfane gapy 🙂

    #300494
    Rysio_Misio
    Uczestnik

    Mam taki nawyk, że nie komentuję danych sytuacji, aż do czasu, kiedy będzie więcej szczegółów. :/
    *
    Panu Dzikiemu proponuję się tutaj określić: co, jak i kiedy zaszło?
    *
    Panu Dzikiemu życzę szybkiego powrotu do zdrowia, jeżeli jednak coś było i jednak zaszło (jest to pewien rodzaj finezji i asekuranctwa zarazem), bo… kostka Nostalit czeka na swojego właściciela. Uszy do góry. 😉
    ^
    Jajka całe? (w tym kontekście jest to mało śmieszne, chociaż… ). ;-)))

Wyświetla 6,481 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button