BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Wyświetla 6,391 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #299647
    Anonim
    Nieaktywny

    Rozkładać się jeszcze nie zamierzam, ale jak przyjdzie czas, to na kanapie proszę bardzo 🙂
    *
    Może karzełek ma… astmę. Jak Bjørgen, niby lata, ale coś ją tam podobno dusi :-)))
    Ona poleca symbicort:
    http://bazalekow.mp.pl/lek/58714,Symbicort-Turbuhaler-inhalator-proszkowy
    *
    Tysiaczek…? Niefajnie. Będzie Cię ta zabawka mocniej doiła niż malaguti, czy kymczak 🙁

    #299656
    Krupek
    Uczestnik

    W smarcie są dwie drogie rzeczy silnik 3k i turbina 1.5k reszta to zamiennik może być chyba

    #299657
    Anonim
    Nieaktywny

    Skrzynia też występuje jako zamiennik?
    A potem się okazuje, że najdroższe są jakieś duperele: nietypowa spinka, klameczka, rameczka, listewka :-)))

    #299667
    Dziadek_z_Kielc
    Uczestnik

    Zulu… Gulu Gulu, napisał:
    E, popijam <Cadre Colę>, a leżąc na kanapie, daleko się nie poturlam 🙂

    ^
    Widzę, że uskuteczniasz… KOD 666. Co idzie w głowę, to zaraz idzie w nogi. 🙂
    ^^
    Nikt nie mówił, że pod całe… 500 stron nadal będzie wesoło i kolorowo.
    Widzisz, małpko, ale takie jest nasze życie.
    I nawet te… długoletnie związki (jakiekolwiek), a też się kiedyś rozpadają. :/

    #299685
    Anonim
    Nieaktywny

    Nic się nie rozpada. Chłopaki tu zaraz wrócą, Druida się odkoduje (albo przynajmniej wymusi jakieś pasmo niekodowane), a i Eadem za niedługo jak przebiśnieg nam tu wykwitnie :-)))

    #299715
    Druid
    Uczestnik

    Rozpada to się może w lipcu… na razie się nie rozpada… tylko rozłazi…
    +++
    Ha, Zulusie… umyłem dzisiaj Apkę… wygłaskałem, napoiłem… znaczy się wiosna… 😉
    +++
    Arasz reaktywacja? Czy to efekt rudej wody, czy tyż trynd jest jakiś nowy? :)))
    +++
    I jeszcze Ryszard zdziadział… Opady wieszczy… Ryszardzie! Słusznie prawisz, wszystko co ma swój początek, musi też swój koniec mieć, ale na Boga! Nie przyspieszajmy tego procesu!
    +++
    Lepiej nie odkodowuj Zulusie… jutro w nocy pilnuję Beatki, żeby drukarki gdzieś nie wyniosła… ;)))
    +++
    PS. To Metaxa… sorry… 🙂

    #299725
    Anonim
    Nieaktywny

    Baetka nic nie wynosi, ona po prostu jest z pokolenia wykluczonych cyfrowo. Nie wie ani jak drukarkę podłączyć, ani gdzie jest ^przycisk^ DRUKUJ :-)))
    *
    Ruda woda ;P

    #299756
    paci
    Moderator
    #299764
    Anonim
    Nieaktywny

    No fajne to, ale brzydkie jak kupa :-)))
    Ciekawe do ilu cena wzrośnie, ale finalnie chyba powinien mieć nieco poniżej jednego dodatkowego zera w kwocie?

    #299765
    Krupek
    Uczestnik

    Zapłaciłem 470zł w tym poduszka silnika, regulacja sprzęgła, wymiana świec, wymiana kabli WN i ogólne przejrzenie spodu (zawieszenia, skrzynia, tarcze/klocki, silnik) 1.Do dokończenia tarcze w tym roku i wymiana 2.Wymiana linek ręcznego bo rupiecie 3.Lekkie pocenia zi pokrywy zaworów reszta w jak najlepszym porządku

    #299766
    paci
    Moderator

    4 cyfry sa całkiem możliwe bo oryginał a nie restaurowana i 125 a nie 150 [miej ich było na naszym rynku]

    #299775
    Dziadek_z_Kielc
    Uczestnik

    Jak…Domi, coś jeszcze napisze w tym wątku, to idę… zbierać ZŁOM, po kolejnych domostwach. Wózek już mam, jakby co.

    #299778
    Anonim
    Nieaktywny

    Super, czyli śmigasz! Teraz czas na Super8 :-)))

    #299782
    Krupek
    Uczestnik

    Tak teraz czas na Kymco we wtorek byłem w ScooterKingz zamówiłem klamkę może jutro będzie to w poniedziałek pojadę do roboty i zamontuję

    #299783
    Dziadek_z_Kielc
    Uczestnik

    Sam popatrz, małpka nadal jest zadowolona. Albo już… zniewolona. ;P

    #299789
    Anonim
    Nieaktywny

    Co ty wiesz o łysych zołzowatych małpach, kociaku 🙂

    #299792
    Dziadek_z_Kielc
    Uczestnik

    NIC, ale o… schizofrenii, wiem zawsze dużo. Da się to skutecznie leczyć. Podobno. ;={

    #299794
    Anonim
    Nieaktywny

    Może i można, tylko po co? Mnie tam jest całkiem dobrze jak jest. Bardzo Wam mój stan przeszkadza?

    #299796
    Druid
    Uczestnik

    Damy radę… o nas się nie martw… Pilnuj się, żeby Was trzech się nie zrobiło… ;)))

    #299798
    Anonim
    Nieaktywny

    No to by faktycznie był kłopot, bo małpiaty by sprzętów nie nadążył wymieniać. Już z nami dwoma ma niezły kłopot 🙂

    #299808
    Anonim
    Nieaktywny

    Żaden kłopot, sama radość :-))) Co dwie małpy, to nie jedna. Pamiętacie taką starą, głupawą zgadywankę?
    Co to jest: czarne na czerwonym jedzie po zielonym?

    #299812
    Anonim
    Nieaktywny

    Dobra, to teraz prośba o mały help. Przymiarka do zakupu przyczepki towarowej. Parametry: nowa (raczej), DMC do 750kg i bez hamulca najazdowego, minimun 120 szer. między burtami (żeby gk wchodziły), plandeka nie musi być mega wysoka, ale ma być. Na rynku sporo, ale nie wiem co jest badziewiem jednorazowym, a co jest coś warte. Wymiary zew. bez znaczenia, będzie stała w garażu u rodziców. Zawieszenie nie musi być pancerne, nie przeciążam, bo mam za delikatne dupsko w hyundaiu. Cel: na działkę, wożenie gratów, szpargałów, roślinek. Mam dość wypożyczalni, większość przyczep niesprawna, a jedna chciała mnie zabić.

    #299816
    paci
    Moderator
    #299826
    Anonim
    Nieaktywny

    Dzięki Paci. Oglądałem dziś rano w Castoramie, jeszcze podjadę do Obi, bo też stoją. Chodzi mi po głowie takie coś:
    https://www.obi.pl/decom/product/Neptun_Przyczepa_samochodowa_N7-263_ptw_DMC_750_kg/5637723
    Ze sklepu w Wawie mi wygodniej (z dokumentami). Jadę, płacę, biorę papiery, rejestruję, wracam autem, podczepiam i wiozę do Sulejówka. Jeszcze tylko muszę ogarnąć miejsce w garażu, bo im tam trochę rupci z działki nawrzucałem i trzeba by to jakoś poukładać.
    Przyglądam się, ale one od siebie w zasadzie niewiele się różnią. Najchętniej, to bym z podwozia od mojego campingu sobie zrobił przyczepę, ale niestety 🙂 Tam mam najazd, rama jest pancerna, zawieszenie amortyzowane, a opony założyłem nowe wzmacniane (takie jak od małych azjatyckich ciężarówek) ;-)))

    #299830
    paci
    Moderator

    Ciekawa i masz bliskomiarka w kieszń i wio bo nie napysali dziady czy wymiary wew skrzyni.

    #299831
    Anonim
    Nieaktywny

    Napisali. Rozumiem, że to pierwsze to wymiar skrzyni (w środku), a dopiero niżej zewnętrzne.
    Wymiary: 263 cm x 125 cm x 30 cm.
    Ładowność: 597 kg.
    Koła 155/70 R13.
    Wymiary i waga (netto):Waga: 188,0 kg
    Wysokość: 160,0 cm
    Szerokość: 171,0 cm
    Głębokość / Grubość: 3,75 m
    *
    No właśnie blisko, z pracy 5km :-)))

    #299834
    paci
    Moderator

    No,to sie nie opird….. tylko jedź;D

    #299840
    Anonim
    Nieaktywny

    Się nie opierd… tylko pracuję. Ponad godzinę mi klient na słuchawce wisiał 🙁 Jak ja nienawidzę gadać przez telefon…

    #299842
    paci
    Moderator

    Ja też nie a jeszcze z nieogarniętym to juz tragedia,ale co Pan zrobisz nic Pan nie zrobisz

    #299843
    eadem
    Uczestnik

    puk puk

Wyświetla 6,391 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button