BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Wyświetla 5,671 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #295841
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Po długiej walce i ciężkiej pracy uporalim się z pankracyM:)
    O to taki to Panie Łysy:)
    http://olx.pl/oferta/sprzedam-125-na-kat-b-CID5-IDdHDup.html
    wszystkie 3 dzisiaj szorowałem,szit ku..a panie kto je tak zas,.ł to niiewiem:)

    #295849
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Bardzo fajny sprzęcik 🙂
    *
    A ja byłem posiedzieć na SYMie. Posiedziałem, jest naprawdę fajnie. Wszystko pasuje na mój rozmiar (no może zawieszenie będzie jęczeć) :-)))
    No to na placu boju zostały dwa: SYM GTS 300 i honda NSS300 Forza. Rozmiary praktycznie identyczne (Forza ma niżej kanapę). Przy podobnej cenie (18K SYM, 19,9K Forza z 2014) prowadzi honda dodatkowo przez zaoferowaną opcję odkupu Murzyniastego. Ale… SYM ma ofertę z zeszłego roku za 16,1K i nie będzie trzeba do niego dokupić szyby (bo Forza praktycznie jej nie ma). No i na hondzie nie da się usiąść, bo nie ma jej w Warszawie żaden sprzedający… Hmmm… HELP? Ciekawe, czy w SYMie trzeba będzie też oryginalne kapcie pogonić, cholera, zapomniałem popatrzeć co ma obute, ale obstawiam lokalny azjatycki wyrób 🙁
    *
    KOCYK! Testuję wreszcie, bo przed świętami to takie mało co było. To jest Z…A…J..E..F…A…J…N…Y pomysł! Przy zimnym, wiadomo, ale też przy takim syfie jak dziś – też super sprawa. Zakładam swoje zwykłe jeansy (z ochraniaczami na kolana, ale bez żadnego dodatkowego ocieplacza) i jest luz. Cieplutko i sucho. Skuter będzie miał koc na 100% :-))))))))))))

    #295853
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    a siakieś grzane manety, grzane zydle? są? są w opcji?

    #295860
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Pewnie sobie można dokupić (manetki). Honda ma w akcesoriach, a w SYMie nie sprawdzałem, ale jak nie ma, to można dokupić jakieś uniwersalne (zapewne). Ale to mnie najmniej w sumie interesuje. Jadę krótko, z ciepłego do ciepłego (oba suche).
    Macie jakąś swoją opinię, dlaczego honda nie, albo dlaczego SYM nie…? Poza tym, że na hondzie nie usiądę, bo jej nie ma… 🙁

    #295862
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Ja mam ale za,w hondzie odkupią hyo a tak sie bedziesz bujał.

    #295867
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    No właśnie…

    #295873
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    i to moim zdaniem jest wystarczający powód a nawet 9000 powodów:)

    #295875
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    a za ile odkupią?

    #295876
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    8K, doliczając opony, szybę i kufer, to całe 50% wartości (po pół roku używania) 🙁
    Czyli 8000 powodów…

    #295877
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    ale też szału z tym odkupem nie ma.

    #295883
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Niestety nikt mu nie nawali takie są realia dlatego namawialem go na uzywany skuter w stanie podobnym do hyo.
    http://olx.pl/oferta/hyosung-gt-wyjatkowy-naked-kat-b-CID5-IDdyz8X.html#2d8ab0f1de
    tu ciekawy przykład ubrany i 250/125
    http://olx.pl/oferta/hyosung-gv-125-250-z-2013-roku-CID5-IDd7Y8F.html#ea7f46207d

    #295894
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Z odkupem szału nie ma, ale odkup jest (inni nie mają, a zainteresowanie było cienkie, to niszowy sprzęt).
    A jak sobie sam w kieszeń nie nawalę, to nikt mi nie nawali 🙂
    No dobra… chyba wezmę jakąś flaszkę i pojadę do Piaseczna do komisu (od Gilery), żeby wygrzebali tą poobcieraną Forzę spod kupy innych sprzętów i dali mi posiedzieć chwilę…

    #295903
    Krupek
    Uczestnik
    • 7
    • 1 126Postów:

    Przez miesiąc skuterek stał przykryty kondonem nic się nie działo dzisiaj podjeżdżam pod dom patrzę a tam leży sobie na boczku całe szczęście że pokrowiec zmniejszył obrażenia i choinka rośnie to miękko było i nic się nie stało poza połową baku na ziemi no nic włożyłem akumulator i się zdziwiłem odpalił bez problemu co prawda kopci ale działa jutro do pracy nim ruszę mam nadzieje że nie wybuchnie 😀

    Arasz Ty to lepiej nic nie kupuj bo i tak zaraz sprzedasz i będziesz narzekał że za połowę ceny bandyty chcą kupić xD

    #295906
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Ale ja na ludzi, że chcą za pół ceny kupić wcale nie narzekam, ich prawo. Mają okazję, to korzystają, dlaczego nie 🙂 Mogę co najwyżej na siebie ponarzekać, ale też jakoś ze sobą muszę żyć, to może lepiej odpuszczę :-)))
    Odkopałem ogłoszenie na OLXsie i zobaczymy, czy cokolwiek zacznie się dziać. Jak mówiłem, nie pali się. Latać mam czym.
    Cieszę się natomiast, że SYM mi pasuje, bo po przymiarce do Peopla GT byłem już nieco zaniepokojony, że może mi ze skuterem nie być po drodze.

    #295916
    Brzydki
    Użytkownik
    • 1
    • 22Postów:

    Mi kiedyś sąsiad skuter przewrócił – dwa dni po kupieniu pierwszego. Ale to taka czarna owca bloku – chyba ten sam co przebija opony. Nic nie ucierpiało ale niesmak pozostał.

    Co do odkupu starego pojazdu to rzadko jest to sprawa korzystna ale kusząca jest perspektywa szybkiego pozbycia się sprzętu. Ja sam odsprzedałem dwa skutery grubo poniżej wartości ale tłumaczyłem się tym, że zarobiły na siebie wielokrotnie.

    #295919
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    No, o właśnie. Co ja Ci mówię gdzie, jak Ty już tu jesteś. Świetnie 🙂
    *
    Ja też już przerobiłem sprzedanie pierwszego (KAC125 kupiony w styczniu 2015, sprzedany w lipcu). Trochę bolało. Teraz będzie bolało bardziej (i finansowo, i związałem się chyba emocjonalnie mocniej z tym sprzętem).
    *
    Że też zawsze znajdzie się jakaś łajza, której czyjaś własność przeszkadza… 🙁
    Patrz wprzygoda Wombata z Junkersem. A łap nie poprzetrącasz, bo będziesz płacił jak za człowieka…

    #295924
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    no, mi np wczoraj po zmroku jakaś menda pijana wlazła (w sensie że zderzył sie z nim) na wielki, srebrny skuter zaparkowany tam ZAWSZE.
    Porysowane szkło reflektora, porysowana lekko czasza koło reflektora, złożone/przygięte lusterko.
    Norma.

    #295927
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Wombat z twoim pechem ze skutrami i remontem to faktycznie dobrze że w Polsce jest ograniczony dostęp do broni:D

    #295929
    Brzydki
    Użytkownik
    • 1
    • 22Postów:

    Jestem:-)

    Kiedyś jeździłem w pracy Astrą (wtedy jeszcze świeżo kupioną) w pracy przez dwa tygodnie i to z duszą na ramieniu żeby tylko czegoś nie uszkodzić, nie zarysować, nie zniszczyć, nie przytrzeć itd. Po tych dwóch tygodniach przesiadłem się na skuter i jakoś tak się złożyło, że wychodząc z bloku popatrzyłem na Astrę i co widzę? Przytarty zderzak! To ja dwa tygodnie starałem się nic nie rozwalić, a tu jakaś menda i ch*j do szcz**ia rysuje mi zderzak! Zabić to za mało…

    Generalnie z pierwszym skuterem byłem mocno związany. Z drugim już nie. Traktowałem go bardziej jak sprzęt AGD. A trzeci? Nie wiem jak będzie, bo dopiero okaże się to w marcu, a może na koniec lutego.

    #296022
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    No dobra, ustaliłem z Moto-stylem że SYM mam obute MAXXISy, czyli nie jest źle, bo mogło być Shinko :-)))
    Martwi mnie jedna rzecz. Sprzedawców SYMa w Wawie jest trzech, z czego jednego pokazywałem Wam na zdjęciu. Nic o sobie na wzajem nie wiedzą, dostępność części też jest trochę zagadką (nie byli mi w stanie sprzedawcy powiedzieć skąd się biorą). To oznacza niewielką sprzedaż i może oznaczać kłopoty z gwarancyjnymi naprawami. Z drugiej strony, sprzedaż hondy Forza na naszym rynku też jest mizerna…
    *
    Zerkaliście może na OLXsa? Mam coś dopisać, albo wykreślić w tym ogłoszeniu? A może jest OK?

    #296032
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Mogłeś wypisac akcesoria i ich wartość:stelarz, kufer z płytą,szyba, nie pamiętam czy o oponach napisałeś,ważne abys wpisal ile kosztowały wtedy przyszły nabywca wie jak wiele jest zainwestowane i o ile po dniosles wartość moto.

    #296034
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Trochę wypisałem 🙂 Ale się poprawię :-)))
    *
    Poprawiłem. Wygląda, że gratów na sobie ma za dodatkowe prawie 2K, a dorzucam nabywcy dupereli za kolejny ponad 1K. Ciekawe, czy się ktokolwiek skusi.

    #296035
    Krupek
    Uczestnik
    • 7
    • 1 126Postów:

    Jeśli nie zejdzie teraz to pewnie sprzedasz z chwilą wypuszczania pączków przez rośliny wtedy to sraczki wszyscy dostają bo wiosna idzie o kurr wiosna!

    #296037
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Mam tylko nadzieję, że go do tego czasu nie poobijam :-)))
    Jak kask? Coś wiadomo?

    #296060
    Krupek
    Uczestnik
    • 7
    • 1 126Postów:

    Nie wiem nic nawet nie dzwoniłem nie mam czasu i wolnych pieniędzy w tej chwili na takie pierdoły ale raczej u nich nie leży bo by zadzwonili że zalega bardziej zastanawiam się czy nie oddać skutera do Scootracer zapłacić jeszcze raz 1500zł i mieć święty spokój

    #296063
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Krupek puki to jeszcze lata to opchnij w cholere bo jest jak maluch skarbonka,a ja coś tam ci ustrzele:) np;
    http://olx.pl/oferta/aprilia-guliver-CID5-IDddnUf.html#838738b079
    http://olx.pl/oferta/peugeot-vivacity-100cc-50-2t-125-50-CID5-IDcgd7w.html#414dfa2ac1

    #296087
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Już widzę Krupka na tej Apce :-))) Litości, to kawał chłopa, by sobie musiał kask w kwiatki pomalować :-)))))))
    *
    Ale racja Paci, że strucla z mostu jak najszybciej 😉

    #296088
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    A skąd ja mam wiedzieć ze to kawał chłopa, ale zawsze cos się ustrzeli.

    #296089
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Racja, nie widziałeś nas w realu.
    To kawał chłopa. Jak dla mnie, to wszystkie te pierdziki 50 są dla niego za małe i tyle. Będzie wyglądał jak cyrkowy misiek na dziecięcym rowerku 🙂
    Kolejna racja, że to jednsk jakaś padaka jest i albo by warto spylić, albo zatargać do uzdrowiciela-przyjaciela :-)))

    #296092
    pawelecm
    Uczestnik
    • 0
    • 358Postów:

    Widzę, że kolega myśli poważnie o hondzie forza 300. Pomijając wiele zalet tego skuta ma jedną dużą wadę – dynamika. Najwolniejszy i najmniej dynamiczny skuter w klasie 300. Na Burgmanii jest trochę opisów i test, w którym na skucie suchej nitki nie zostawiają w temacie osiągów… Brał bym SYM-a. Dobra marka w dobrej cenie.

Wyświetla 5,671 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button