BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Wyświetla 4,021 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #201233
    Druid
    Uczestnik

    Siedziałeś na nim… to w sumie Downtown… Ma zasadniczo jedną wadę, ale niezbyt istotną dla Ciebie. Pasażer z tyłu, żeby siedzieć wygodnie i wygodnie oprzeć nogi, powinien je mieć *na beczce prostowane*… ;)))

    #201234
    paci
    Moderator
    #201236
    Druid
    Uczestnik

    No tak… Ten jest nawet dość KAC-owaty… Jak dla mnie, to osłona nóg jest dość symboliczna… nie bardzo na nasz klimat… no, chyba że z motokocykiem… ;)))
    +++
    Wygląda niewinnie, a z tym silnikiem, to pewnie zostawia publiczność z wyrazem osłupienia na twarzach… 😀

    #201237
    paci
    Moderator

    Ale wąski w sam raz na miasto:)

    #201238
    Anonim
    Nieaktywny

    Hmmm… To trochę wywraca do góry nogami wszystkie moje przymiarki, ale pomysł nie jest zły. Trochę taka ^damka^, ale cóż… Taka karma 🙂

    #201239
    paci
    Moderator

    Druid napisał:

    No tak… Ten jest nawet dość KAC-owaty… Jak dla mnie, to osłona nóg jest dość symboliczna… nie bardzo na nasz klimat… no, chyba że z motokocykiem… ;)))
    +++
    Wygląda niewinnie, a z tym silnikiem, to pewnie zostawia publiczność z wyrazem osłupienia na twarzach… 😀

    Start ma niezły tylko ruskiemu przy 150 odwaga sie skończyła:D
    https://www.youtube.com/watch?v=4UwdhaLNO6o

    #201240
    Anonim
    Nieaktywny

    Nowa 350 25,5-27,5K, a w ogłoszeniu 3latka i 10K. To się nazywa utrata wartości 🙂

    #201241
    Druid
    Uczestnik

    I właśnie dlatego, na sprawdzenie, czy Ci pasuje nie wywalałbym kasy na nową… Już lepiej weź ze sobą niedobrego Paciego na wycieczkę, niech obejrzy, obstuka, a jakby co było później nie tak – na niego zwalisz… 😀

    #201242
    paci
    Moderator

    gdzie tam takie drożyznę znalazłeś:)
    http://www.warszawska347.com/beverly.html
    Druid na kozła ofiarnego mnie nie sterój:)

    #201243
    Anonim
    Nieaktywny
    #201244
    Druid
    Uczestnik

    paci napisał:

    Druid na kozła ofiarnego mnie nie sterój:)

    Oj, należy Ci się Paci… należy…
    Chociaż, z drugiej strony… wielkie zasługi odnieść byś mógł… ;)))

    #201245
    pawelecm
    Uczestnik

    W temacie utraty wartości i zapchania rynku – wybaczcie, ale ogłoszenia na allegro nie są wyznacznikiem. Zawsze można było znaleźć ogłoszenia bardzo tanie ale i bardzo drogie. Prawdziwe perełki i zadbane sprzęty od 1 wł salon PL zazwyczaj nawet na allegro nie trafiają. Mógłbym wam przytoczyć wiele historii… ale to innym razem.

    W temacie rozjechanej skali – miałem to samo. Z kwiatka na kwiatek skakałem:) W końcu przejdzie i górę weźmie rozsądek…lub emocje.
    W temacie maxi – przymierz się do SYM-a gts 300 – może być przysłowiowy strzał w dziesiątkę.

    Albo wróć do korzeni i pójdź w VESPĘ. Nadwozie samonośne, wahacz z przodu, blaszana konstrukcja( w razie W.. się wyklepie), klasyka w najczystszej formie i genialny silnik piaggio 300ie. Vespa Super Sport 300ie – na mieście 99% puszek Ci nie podskoczy, a w Wawce szacun Panie, szacun… ;). Sprzęt na lata, mała utrata wartości i nie będziesz narzekał na nadmiar miejsca za kierownicą 🙂 Sam przez moment się zastanawiałem(kolega vespowiec mnie namawiał) serio czy nie pójść tą drogą. Gusta i guściki się zmieniają, mody nastają i przemijają, a Vespa pozostanie Vespą.
    W Wawie jest kilka sklepów zajmujących się tylko używanymi Vespami (okolice 10 tysi i jest w czym wybierać), z czego co najmniej jeden jest solidny – mam info od kolegi jak coś mogę dać namiar.

    #201248
    Just_as_planned
    Uczestnik

    Druid napisał: Chociaż, z drugiej strony… wielkie zasługi odnieść byś mógł… . ;)))

    >
    I jest kolejny prowodyr danego zajścia (kolega od serca, koło ratunkowe, przyjaciel na zabój i takie tam sprawy pokrewne), a koła czasu wszystko to przemielą, trzeba tylko czasem te kilka chwil poczekać. Najlepszym doradcą jest zawsze… samotność własna, albo… tzw. kobieca intuicja. 😉
    >
    Poczekajmy, aż człek obecnie zagubiony, znowu się odnajdzie. Na nowo. Normalnie, już szykuję swoją… koparę do opadnięcia (tzw. pełne rozwarcie hydrauliczne na całe 99.9 %). I znowu wszystko to kosztem… całkiem niewielkim, bo nabywca jest w pełni świadomym, co do kolejnych swoich wyborów w danym temacie. ;P

    #201249
    Anonim
    Nieaktywny

    Daj, podjadę, pooglądam, siedzenie powycieram, może mi się sprecyzują zamiary 🙂
    Ta od Paciego naprawdę całkiem, całkiem. Ona na początku robi nie najlepsze wrażenie, ale jak się człowiek poprzygląda, to już jest całkiem, całkiem.

    #201250
    paci
    Moderator

    pawelecm,różnica jest taka że jedni sprzedają a drudzy mają na sprzedanie np;
    nowe na alledrogo
    http://allegro.pl/kymco-super-9-50-2t-fabrycznie-nowy-gwarancja-i5660440304.html
    i 6 letni z niby niskim przebiegiem
    http://olx.pl/oferta/kymco-super-9-stan-ideal-salonowy-po-przegladzie-5-9km-przebieg-1275-CID5-ID6pSOW.html#289148c646
    na koniec realna wartość i cena
    http://olx.pl/oferta/skuter-kymco-super-9-chlodzony-ciecza-okazja-kozak-CID5-IDc17Dj.html#321c610c6d
    http://olx.pl/oferta/kymco-super-9-CID5-IDbwPqB.html#321c610c6d
    Dla przykładu dałem ten sam model i rocznik [rok w te czy we w te] stan podobny.

    #201252
    Anonim
    Nieaktywny

    Jak mi się uda w końcu Murzyna naprawić, żeby się nie pocił bez sensu, a sezon się delikatnie przymknie (śnieg i zrobione A), to go wystawię na olxsie i niech wisi do wiosny. Zobaczymy, czy pies z kulawą nogą to obwącha 🙂

    #201253
    Just_as_planned
    Uczestnik

    Panie Czupryna, ponawklejaj tutaj swoich… jednośladowych prominentów i jutro będziem nad tym dumać. Ostro będzie. 😉
    >
    A dzisiaj jest już sobota w dość późnym popołudniu… ;]

    #201255
    Just_as_planned
    Uczestnik

    Koty już się zainteresowały, ale to kasta jest, więc już czuj się wyrolowany. Czuj, czuj, czuwaj, druhu. ;-P

    #201257
    Just_as_planned
    Uczestnik

    Żartowałem, chociaż… 🙂

    #201258
    Anonim
    Nieaktywny
    #201259
    Just_as_planned
    Uczestnik

    Czizes, człowieku, a coś bardziej poza nader sztywnym kanonem?
    >
    Kupujesz, ale sprzedajesz to, co już było. Sprzedajesz, bo kupujesz coś innego, to, czego jeszcze nie miałeś.
    *
    Edit:
    Jednak ludzie są obecnie całkiem niepoważni. I trzeba z tym jakoś żyć. Bywa to jednak nieco niehumanitarne. A jednak. Ja bym każdą racicę takiemu dwukopytnemu piłował. A wszystko to uczynię dla zasady. Zwyczajowo i dla zasady. 😉
    *
    Jest to znak naszych czasów. I wymiata ogólnie czy coś innego, ale zawsze robi furorę na danym konwencie. ;]

    #201260
    Anonim
    Nieaktywny
    #201265
    Just_as_planned
    Uczestnik

    Nie kuś złego, bo samo zaraz przyjdzie i cię zje. Widać, że dziadków nie miałeś, ale kombinujesz nawet nieźle. 😉
    *
    Edit:
    I taki to ze mnie… Biedny Miś, aczkolwiek wnikliwy obserwator zarazem. ;]

    #201267
    Anonim
    Nieaktywny
    #201269
    Just_as_planned
    Uczestnik

    Bądź patriotą, kup… Syrenę 105 (jeżeli zdołasz i cię na to teraz stać), to byle uszczelka do Ha-yO nigdy nie ruszy ci więcej gula. 😉
    >
    Eee lo (slow down), normalnie młodym znowu by się chciało być… ;]

    #201270
    Krupek
    Uczestnik

    Oddałem swój Azjatycki sprzęt do mechanika będzie do mnie dzwonił w poniedziałek jak rozbierze silnik i teraz pytanie do Paciego tak więc Paci mechanik wstępnie powiedział że to łożysko wału i teraz co mnie zdziwiło powiedział że w skuterach 50ccm GY6 4t trzeba wymienić cały wał ponieważ same łożyska raczej nie występują na naszym rynku czy coś takiego ale nie powie mi dokładnie dopóki nie rozbierze silnika czy to jest prawda? czy robi mnie w wała bo roboty dużo a kasa mała i chce przytulić jeszcze na częściach czy tak faktycznie jest?

    #201272
    Anonim
    Nieaktywny
    #201273
    Just_as_planned
    Uczestnik

    Ale to było pytanie retoryczne, aby znowu wywabić…. Snajpera z jego lasu. ;-)))

    #201276
    Anonim
    Nieaktywny

    Nie da rady, gorączka sobotniej nocy, pewnie się gdzieś w jakiejś remizie kotłuje, a jutro będzie dogorywał 🙂
    *
    Mudzina dobrnęła (z niewielkimi niepowodzeniami) do przebiegu spuszczonego w kiblu historii KACa, czyli mamy kolejne 3000 nabite. 3K na KACu w 6 miesięcy i kolejne 3K na HYO w 2,5. Jak na pierwszy sezon było fajnie i emocjonująco, mam nadzieję, że to nie ostatnie kilometry w tym roku (pogoda sobie jakieś jaja zaczyna robić). Jak to
    mówią: ^wrażeń moc^ 🙂 Jeszcze się nie potłukłem i nie zabiłem nikogo na ulicy, ^jest dobrze, ale nie beznadziejnie^ 🙂
    *
    A jednak się nie kotłuje… 🙂

    #201283
    paci
    Moderator

    Zulus kur.. podałeś 3 linki do super 8 2t 😀
    krupku w skuterach 50ccm GY6 4t trzeba wymienić cały wał ponieważ same łożyska raczej nie występują,nie tyle nie występują co nikt tego nie wymienia bo łożyska 20zł trzeba iść na prasę na zdjęcie zębatek rozrządu i pompy oleju założenie łożysk i ponowne wprasowanie zębatek.łożyska ok 30zl robocizna 80zl a nowy wał z łożyskami od 60zł i uprzedzę twe pytanie 99% sprzedawanych to jeden i ten sam ch do lania:D a rozebrać musi bo nie wie ile u ciebie jest zębów a pompę 22 czy 16.
    Zulus dogorywał nie będę bo sie nigdzie nie wybieram:)
    Krupek proszę:)
    http://allegro.pl/czesci-motocyklowe-silniki-i-osprzet-4071?id=4071&order=p&string=GY6%20Wa%C5%82%20korbowy&bmatch=s0-aut-1-4-0907

Wyświetla 4,021 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button