Brak mocy w 4t. Toros gp 500.

Witam Wszystkich!!!
Dziś odebrałem skuter po zimowej drzemce w serwisie, zaliczył tam przegląd, a takżę wymianę gażnika na gwarancji, ale zauważyłem że po wymianie gażnika ma problem z uzyskaniem mocy,jest o wiele słabszy niż przed wymianą. Może ktoś ma jakiś pomysł w czym jest problem.

Witam czy skuter posiada blokady??
mozna tez zrobic tak ze jak masz ta rurke na filtrze <rurka dolotu> ta pierwsza wyciagnij ja i powinno byc git :)

Witam!!! Blokadę mam na module, w tamtym sezonie to 50 km/h to bez problemu pokazywał na liczniku, teraz po tej wymianie gażnika taki słaby ledwo 40km/h osiąga, mała górka pod garażem,to dla niego problem, gaz do końca, silnik niby ma obroty, ale to nie ten klang, a ruszyć nie chce.

to wyciagnij rurke 1 rurka ktora przychodzi do filtra ta ktora ciagnie powietrze powinno pomuc

Skoro na gwarancji to jedź do serwisu. Pewnie wymieniając gaźnik coś nie tak poskładali lub nie tak wyregulowali i oto efekty.

zgadzam się z Kapuchon - jak serwisujesz i masz gwarancje to nic nie mieszaj tylko oddaj niech naprawią - to może być tylko regulacja gaziola

Witam, dzięki za odpowiedzi i porady, mam taki zamiar zrobić tylko brak czasu ale jutro chyba pojadę do serwisu, i tak musiałem mieszankę trochę sam pokręcić, bo po tej wymianie nie chciał palić na zimnym silniku, teraz pali tylko dale taki stłumiony i obroty raz wysokie a raz gaśnie. Myślę że w serwisie to opanują, bo przed wymianą było ok tylko ssanie nie chodziło jak trzeba, bo w końcu trzeba rozpocząć sezon i śmigać "CHINASAKI" przed siebie. Pozdro dla wszystkich.