Brak lewego kierunkowskazu

Witam.
W moim Kingway'u Fiesta zepsuł się przerywacz kierunkowskazu i kierunkowskazy po załączeniu świeciły a nie migały. po wymienieniu przerywacza wszystkie kierunkowskazy działały prawidłowo. Po chwili lewe kierunkowskazy przestały działać, kontrolka koło liczników także nie działała. Jaka może być przyczyna tej awarii?

Hej, ja nie miałem popsutego przerywacza, ale także nie działał mi lewy kierunkowskaz, no i okazało się że w ogóle prądu nie ma, i najprawdopodobniej coś z przekaźnikiem. Ja już więcej nie ruszałem, bo jechałem na przegląd gwarancyjny, i panowie z serwisu poprosili abym zostawił skuter na tydzień, i to zrobią :/ jeszcze nie wiem głównie co jest przyczyną, ale podejrzewam, że przekaźnik nie daje prądu :D

Dzięki. Napisz mi jak będziesz wiedział co dokładnie się stało.

Już mam naprawione :D W przełączniku taka malutka blaszka się złamała.

Haha, widzisz, u mnie też już działa. Wiem że zmienili cały przełącznik w ramach gwarancji (a na dodatek żarówka była spalona z tyłu, i wymienili). Nie wiem dokładnie co w instalacji, ale na pewno coś musieli robić bo nie było prądu do lewego kierunkowskazu :D jutro jadę skuterek po szkole odebrać i się zapytam.