Blokady Piaggio zip 50 4t

Witam , posiadam Piaggio Zipa 50 4t sprowadzonego ze Szwecji 2007 r . I z pytaniem do was przybywam , jak osiagnac w nim moc . Po kupieniu lecial max 50 , odblokowalem wariator dało mi to 10 km/h i lece max 60/62 . Co zrobic w nim zeby jechal jeszcze wiecej ? Co polecacie ? Slyszalem o odlokowaniu modulu , ale nwm czy tutaj sie da . Prosze o odpowiedzi :)

Mam Piaggio Fly, tam podobno jest taki sam silnik. Najlepiej wykręć moduł, zobacz dokładnie jaki to typ i z pewnością znajdziesz w sieci sposób na jego odblokowanie (jeśli moduł się odblokowuje). Sposób na blokadę znalazłem w książce serwisowej - takiej dla ASO. W moim module wystarczyło w odpowiednim miejscu naciąć jego krawędź brzeszczotem tak aby przerwać drucik biegnący pod plastikową obudową. Potem zaklej silikonem (ja dla pewności zakleiłem jeszcze specjalną taśmą). Bo woda w module = laweta ;-) Powodzenia.

no tak o ile sa takie same te silniki jak mowisz :P . a ile moze kosztowac odblokoawny modul do mojego piaggio ? wie ktos ?

Cześć i co odblokowałeś.

cześć, patrząc po datach to pewnie jakies 11 lat temu. Myślisz że jeszcze tu zagląda?