Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Blokada prędkości - Kymco Super 8

Kategoria: Skutery i Motorowery Kymco

Dodano 3 lata temu

1. flippo1992

Witam!

Jestem w posiadaniu skutera Kymco Super 8, jednakże wyciąga on maksymalnie 47km/h

To zdecydowanie za wolno,

chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z Was też posiada taki skuter i czy jest w nim blokada prędkości czy po prostu tylko tyle może jechać.

Jeżeli ktoś z Was uporał się z tą blokadą to proszę o szczegółowy opis.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam.

Odp.: Blokada prędkości - Kymco Super 8
    Napisano 3 lata temu, przez flippo1992, Postów: 10, Użytkownik

2. Vezyr

Jeśli masz gwarancję i chcesz ją utrzymać, to tylko w serwisie możesz zdjąć "bezpiecznie" blokady.

Oczywiście skuter ten może jechać więcej niż 45, masz wersję 2T czy 4T?

Napisano 3 lata temu, przez Vezyr, Postów: 2381, Użytkownik

3. lop16

A więc moduł, tłumik (jak wolisz ale w 2t to podstawa) i wymień tuleję na wariatorze.

Kingway Coliber 4T 50 -
    Napisano 3 lata temu, przez lop16, Postów: 377, Użytkownik

4. flippo1992

Skuter już nie ma gwarancji, wersja 4T

5. Dasik287

moduł w super 8 :o

Napisano 3 lata temu, przez Dasik287, Postów: 231, Użytkownik

6. flippo1992

Czyli nie ma takiej możliwości, jak w chińczykach, że odkręcę jedną śrubkę i już śmiga 80 ??

7. pleban242

witam ja tez posiadam kymco super8 4t zalozylem do niego cylinder 80cc i jestem zawiedziony poniewasz myslalem ze osiagnie on pregkosc conajmiej 80km a on zledwosciom osiaga 70km slyszalem ze trzeba wymienic modul ale on kosztuje w granicach 300zl niewiem czy warto inwestowac mam go od nowosci przez dwa lata zrobilem nim 23000km prosze o pomoc lub dobra rade

Napisano 3 lata temu, przez pleban242, Postów: 28, Użytkownik

8. grocik

Może uda ci sie znaleźć jakiś inny modół, bo 300zł za orygianlny to nie opłacalne, już taniej można jakiś sportowy naraku wyrwać;)

Pozdrawiam ciepło!

Napisano 3 lata temu, przez grocik, Postów: 310, Użytkownik

9. madi

flippo1992 napisał:

Czyli nie ma takiej możliwości, jak w chińczykach, że odkręcę jedną śrubkę i już śmiga 80 ??

4T pójdzie licznikowe 70 odblokowany. Trzeba blokady zdjąć i już.

Router WS 50 2013
    Napisano 3 lata temu, przez madi, Postów: 5792, Użytkownik

10. pleban242

nieda sie kupic taniej modulu naraku odblokowany niz trzy stowki poniewarz jest to modul osmio pinowy i niestety one tyle kosztuja tym bardziej ze taki tuningowy modul jest zalecany do skuterow kture maja zwiekszona pojemnosc , bo wtej hwili posiadam modul odblokowany ale do skuterow o standardowej pojemnoscii on kosztuje 120zl

11. pleban242

muj po sciagnieciu blokad jezdzil 60km ale jeszcze zmienilem mu rolki na 8,5gr zeby byl troszke silniejszy pod gorki ,niestety wada tyh skuterow jest tuning jest zbyt drogi ale zato sa bardzo wygodne nawet na dluzsze trasy takie po 100 -150km bo i takie trasy sie pokonuje wygodnie

12. Anonim

Ja mam Super 8 tylko 2T i bez blokad bez żadnego tuningu leci 80km/h

Napisano 3 lata temu, przez Anonim, Postów: 203,

13. pleban242

witam morze ktos mi doradzic jakie rolki zalozyc w tej hwili mam 8,5 gr,i niewiem czy mam zostawic takie czy zmieniac na inne.

14. Anonim

zostaw takie jakie są 8,4g. Ja ma zapasowe 7.2g ale koleś w serwisie krymko mówił żeby zostawić takie jakie są czyli 8.4g.Mówił ze jeżeli założę 7.2g to będę miał powolny start ale potem będzie lepiej.

Napisano 3 lata temu, przez Anonim, Postów: 203,

15. pleban242

noto zostawie ale jak zrobic zeby lecial conajmiej 80 jak najmiejszym kosztem bo jak jusz pisalem mam cylinder 80cc a zledwosciom osiaga 70km ,jak jeszcze mialem cylinder 50cc i sciagniete wszystkie blokady to tak w granicah 60 lecial .fakt ze predkosc 70km osiaga momentalnie i zauwarzylem ze jak cisne gaz do dechy to on sie dlawi i wtedy musze mu odjac i wtedy dopiero osiaga maksymalna predkosc.

Odpowiedz »

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Blokada prędkości - Kymco Super 8: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Znak T-21: tabliczka wskazująca odległość...

Znak T-21: tabliczka wskazująca odległość...

02 Styczeń 2010

Tabliczka wskazuje odległość od miejsca, od którego obowiązuje zakaz. Stosowana do znaków zakazu, gdy znak nie został ustawiony w miejscu początku obowiązywania zakazu.

Prawo0 opinii

Ustawa o kierujących pojazdami 2013

Ustawa o kierujących pojazdami 2013

08 Grudzień 2012

Ustawa o kierujących pojazdami 2013 to zbiór nowelizacji do wcześniejszego dokumentu z dnia 5 stycznia 2011 r. Nowe prawo wchodzi w życie rok od publikacji w dzienniku ustaw, tj. 19 stycznia 2013 roku.

Prawo1 opinia

Czy Warto Kupić Chiński Skuter?

Czy Warto Kupić Chiński Skuter?

29 Maj 2013

Powszechna negatywna opinia o skuterach i motorowerach z Chin nie zawsze jest uzasadniona, a obecnie raczej mocno przesadzona. Do tego jeszcze ciągle mylone są Chiny, z Koreą południową i Tajwanem, a to są przecież różne państwa.

Opinie67 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji coockie. © 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.