Barton TZR 50N

Witam. Już kolejny raz na tym forum rozwodzę się nad kupnem motoroweru. Mieszkam w okolicach Ostrołęki (ok. 20 km do miasta) i zastanawiam się nad kupnem Bartona TZR 50N. W jednym z Ostrołęckich sklepów TZR kosztuje 3200 zł. Serwis, tuning, itd. na miejscu. Co sądzicie o tym motorku?

to samo co zetka ta sama rama ten sam silnik z pionowym cylindrem ogólnie za tą cene opłaca się ten motorek

Witam,
20.5 wyruszam w podróż do Albanii na motorowerze Barton Sprint. Razem ze mną jedzie mój przyjaciel na FNX (125cm3). Jeżeli jesteście ciekawi jak będą się sprawować pojazdy podczas wyprawy, proszę śledzić naszą wyprawę m.in. na portalu http://www.wiadomosci24.pl oraz na facebooku (wydarzenie Sprintem do Albanii).
Przez trzy tygodnie zamierzamy pokonać ok 500km, trasa wiedzie przez Polskę, Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię, Albanię, Czarnogórę, Chorwację i Słowenię.
Jeżeli przymierzacie się do kupna motoroweru i chcecie się dowiedzieć jak sprawują się motorki Barton na dłuższą metę, to zachęcam do śledzenia naszej wyprawy.
Sponsorem jest firma Barton Motors, która udostępniła nam pojazdy oraz pokrywa koszty paliwa, tak że super.
Jak na razie przejechałem na Sprincie 1000km i jestem bardzo zadowolony - mocny, dynamiczny motorek.
Pozdrawiam,
Wojtek Domachowski

Słuchajcie mam Bartona tzr 50 n mam juz 1100 km i dzisiaj bylem na przeglodzie na 1000km. Sprawdzali łańcuch, czyścili filtr, noi czyścili gaźnik sprężarką. Przed tym przeglądem wszystko chodziło dobrze cacy itp. ale po tym przeglądzie jak jade 60km mam 8 tys obrotów to po 2 min gdzieś ok. to mi gaśnie motor jak bym kluczyk wyjoł i chamuje, odpalić go nie mogę i gdzieś po minucie odpala i wszystko chodzi dobrze i tak znowu jak wbije na 60 km wcześniej tak nie było. Może coś z gaźnikiem, może ten koleś co mi przegląd robił źle coś przykręcił, może ktoś wie o co chodzi. Z góry dzięki. A tak wogóle polecam motorek jest zaj.....!!!!!! Nic się nie psuje.

Trudno, żeby psuło się po 1000 km - chociaż nie wiem czy by tak nie nazwać tego, co dzieje się teraz... :P