Aprilia SR50 vs Yamaha Aerox vs Peugeot Speedfight 2

Siemano! jako ze nie jestem bardzo w temacie skuterkow to mam takie pytanie o porade w wyborze jednego ale mam maly a raczej duzy problem bo mam prawie 2m wzrostu i nie chce wygladac jak glupi glupszy na "Monkey bike"
z tego co sie rozejzalem to mnie bardzo interesuja 3 modele najbardziej
1.Aprilia SR50 2007
2.Yamaha Aerox 2009
3.Peugeot SpeedFight 2 (trojka odpada)
teraz pytania! czy sie zmieszcze na to?, ile to pali na 100km?, i jak z moca?podkreslam ze nie mam zamiaru kupic odblokowanego lub odblokowywac go! i ostatnie jak bardzo sa awaryjne?
dzieki i pozdrowki!

Na Twoim miejscu celowałbym w większe skutery typu Kymco Dink, Kymco Bet&Win czy Peugeot Elyseo.

speedfight 2 jest bardzo wygodny i spory yamaha jest mała to zostaje ci peugeot lub aprilia są to bardzo dobre skuterki palą w granicach 2,5l-3,5 na 100km

som31 napisał:

Siemano! jako ze nie jestem bardzo w temacie skuterkow to mam takie pytanie o porade w wyborze jednego ale mam maly a raczej duzy problem bo mam prawie 2m wzrostu i nie chce wygladac jak glupi glupszy na "Monkey bike"
z tego co sie rozejzalem to mnie bardzo interesuja 3 modele najbardziej
1.Aprilia SR50 2007
2.Yamaha Aerox 2009
3.Peugeot SpeedFight 2 (trojka odpada)
teraz pytania! czy sie zmieszcze na to?, ile to pali na 100km?, i jak z moca?podkreslam ze nie mam zamiaru kupic odblokowanego lub odblokowywac go! i ostatnie jak bardzo sa awaryjne?
dzieki i pozdrowki!

raczej wszystkie będą male skoro taki chlop z ciebie ale jak co bierz peugeota i będziesz zadowolony