Aprilia SR MAX 125 i.e. – opinie

Wyświetla 571 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #191191
    Anonim
    Nieaktywny

    Ja już pisałem, dwie rolki knaufa i pęczek drutu – służę pomocą. Tak myślałem, że to ochlapusy i stąd ta przypadłość :-)))

    #191192
    Wombat
    Moderator

    ehh.. miałem dziś atakować castorame wracając z fuchy a tu sie okazało że będzie nieczynna. To jutro zanabęde “dedykowany” kłębek waty w scooterkingzach. Ale troche czytałem i ogólnie nie jest zbyt pocieszająco – wydechy ProReplica i Pro podobno na ogół są głośne same z siebie.

    #191193
    Anonim
    Nieaktywny

    A jaka to musi być wełna? Bo serio mam knaufa z rolki na zakładzie (najmniejsza gęstość). Jak chcesz dziś sobie grzebać, to możemy podskoczyć na Cybernetyki i sobie weźmiesz. Hę?

    #191194
    paci
    Moderator

    Wombat napisał:

    ehh.. miałem dziś atakować castorame wracając z fuchy a tu sie okazało że będzie nieczynna. To jutro zanabęde \”dedykowany\” kłębek waty w scooterkingzach. Ale troche czytałem i ogólnie nie jest zbyt pocieszająco – wydechy ProReplica i Pro podobno na ogół są głośne same z siebie.

    pomyśl o Tecnigas Silent Pro tez dobry wydech i najważniejsze cichy

    #191196
    Anonim
    Nieaktywny

    Ja się tak odbiłem od OBI w Radomiu w zeszłym roku.
    Zabrakło mi jakieś deski, śrubki czy gwoździa w sobotę wieczorem, więc w niedzielę rano wyrwałem skoro świt 30km do sklepu… Nie byłem tam sam, taki zdziwiony, pod zamkniętym sklepem 🙂

    #191197
    Druid
    Uczestnik

    Widok zdziwionego Arasza – bezcenne… 😀
    +++
    Wypełniłem obywatelski obowiązek i wreszcie mogę napić się winka… w końcu nasi i tak wygrają… ;)))

    #191198
    paci
    Moderator

    Druid napisał:

    Widok zdziwionego Arasza – bezcenne… 😀
    +++
    Wypełniłem obywatelski obowiązek i wreszcie mogę napić się winka… w końcu nasi i tak wygrają… ;)))

    Druid znaczy nasi czyli [na kogo Ci ksiądz kazał:D
    arasz z budowlanej to sie najlepiej sprawdza
    http://informatorbudownictwa.pl/i/images/4/1/3/YWRkPTgwMHg4MDB4ZmZmZmZm_src_82413-gal.jpg

    #191200
    Druid
    Uczestnik

    Paci! Patryotą trzeba być… i nie podpuszczaj mnie… cisza wyborcza jest… a nasi i tak wygrają… 😀

    #191201
    Anonim
    Nieaktywny

    Myślisz, że trudno mnie zaskoczyć? 🙂
    Zazwyczaj to ja jestem wykonawcą, dostarczycielem usługi dla moich klientów, prowadzę produkcję i za nią odpowiadam. Przy budowie role się odwróciły, to ja jestem klientem, i wiesz co? Nie podoba mi się biznes po polsku… O dziwo, nie chodzi o budowlańców, tu nie mam uwag. Ale reszta… hurtownia tkanin wysyła co chce i kiedy chce, dostawcy netu z miesięcznym opóźnieniem, megasklepy, w których nie da się kupić 6 identycznych telewizorów… a jak zamawiam przez net, to muszę kupić w różnych miejscach, bo też mają po 2-3 sztuki… zamówione w hurtowni ledy mają złą barwę (inną niż dostarczane wcześniej) i odkręcenie tego trwa mać, a czas płynie… To mnie niestety zaskakuje, nie jestem przyzwyczajony do takiej partyzantki…

    #191202
    Anonim
    Nieaktywny

    Paci, zdjęcie fajne, ale brak danych (gęstość).
    A mam w rolce, mam w arkuszach, mam rockktona stroprocka i rockslab sonic, jest z czego wybierać:-)

    #191224
    matizek
    Uczestnik

    Panowie, jak myślicie bo tak jak już pisałem jestem zielony czy w tym sklepie
    http://strefamotocykli.pl/p/1028/115973/kappa-k682-stelaz-kufra-centralnego-gilera-nexus-stelaze-plyty-mocowania-bagaz-torby-kufry-plecaki.html
    to jest już płyta i stelaż (w sensie ta blaszka co idzie bezpośrednio do moto) czy sama blacha????
    Tylko proszę bez ciętych ripost, wiem że temat był już omawiany 🙂

    A i co robimy ze spotkaniem nad zalewem????

    #191227
    Druid
    Uczestnik

    Nie mam pewności, ze zdjęcia to nie wynika… najlepiej zadzwoń…
    Ja zainstalowałem wersję pod monolocka (kupiłem w tym sklepie):
    http://strefamotocykli.pl/p/1028/104464/givi-e682m-specjalne-mocowanie-gilera-nexus-500-05-stelaze-plyty-mocowania-bagaz-torby-kufry-plecaki.html
    Na zdjęciu jest co prawda blacha mocująca, ale w opisie masz, że w zestawie jest płyta M5M…
    Jak to wygląda po montażu masz na pierwszych stronach tego wątku… ;)))

    #191246
    matizek
    Uczestnik

    Czyli to będzie wyglądać tak jak na zdjęciach wrzuconych przez WodzuWGK??

    #191257
    Druid
    Uczestnik

    Dokładnie tak samo… ;)))

    #191259
    matizek
    Uczestnik

    Druid napisał:

    Nie mam pewności, ze zdjęcia to nie wynika… najlepiej zadzwoń…
    Ja zainstalowałem wersję pod monolocka (kupiłem w tym sklepie):
    http://strefamotocykli.pl/p/1028/104464/givi-e682m-specjalne-mocowanie-gilera-nexus-500-05-stelaze-plyty-mocowania-bagaz-torby-kufry-plecaki.html
    Na zdjęciu jest co prawda blacha mocująca, ale w opisie masz, że w zestawie jest płyta M5M…
    Jak to wygląda po montażu masz na pierwszych stronach tego wątku… ;)))

    Na pewno kupiłeś od nich, bo mi powiedzieli że jest błąd w tłumaczeniu i kupuje się samo mocowanie.

    #191261
    WodzuWGK
    Uczestnik

    Ja kupowałem to mocowanie z innego źródła niż Druid i też w zestawie dostałem płytę montażową do kufra M5M Monolock bo to jest komplet – jeśli sklep twierdzi inaczej to kombinuje. Ściema polega na tym, że klient i tak dostanie płytę montażową z dowolnym nowym kufrem Givi/Kappa ale standard (taką płaską, bez logo Givi z boku) a ta lepsza M5M która jest o wiele solidniejsza zostanie panu sprzedawcy pod ladą.

    #191262
    Druid
    Uczestnik

    Myślę, że to cienka kombinacja i wysłałbym do nich maila z prośbą o potwierdzenie zawartości zestawu… Jeżeli jest tak jak pisze WodzuWGK, to nie pozwolą sobie na to, żeby taka bzdura pojawiła się na piśmie… Wyjdzie na to, że ich źle zrozumiałeś… ;)))
    Zdecydowanie odradzam jakąś gównianą elastyczną płytę w miejsce M5M… to bardzo solidny uchwyt… warto go zainstalować…

    #191276
    kamilgromek1
    Użytkownik

    Witam was, Mam problem, a mianowicie moim Atlantic tylny hamulec jest bardzo miękki, mogę wciskać do końca, lecz słabo hamuje. Czy odpowietrzenie pomoże, czy mam liczyć się na wymianę pompy ?.

    #191279
    Druid
    Uczestnik

    Najpierw odpowietrz… a potem się będziesz martwił… :)))

    #191290
    matizek
    Uczestnik

    mam to na piśmie bo kontaktowałem się ze sklepem drogą mailową 🙁

    #191291
    Druid
    Uczestnik

    To, żebym Cię dobrze zrozumiał, oni Ci za te 211zł oferują ten kawałek kątownika robiący za mocowanie i płaską płytę pod bagażnik?

    #191292
    matizek
    Uczestnik

    krótka korespondencja:
    Odp 1.
    “….stelażem jest ta “blacha”, która po przymocowaniu do skutera daje możliwość przypięcia do niej płyty montażowej pod kufer …”

    Jak wysłałem Panu link który dałeś Druid, Pan odpisał:
    “…NIe , w obu przypadkach trzeba zastosować płyte monolock która jest sprzedawana razem z kufrem .”

    No to ja do Pana że przecież w opisie jest napisane “płyta M5M w komplecie” a Pan na to:
    “….faktycznie , był błąd w tłumaczeniu juz poprawiamy , nie ma płyty m5m w zestawie (najprawdopodobniej nie dało by sie jej przykręcić)”

    Kiedy zasugerowałem że u Nich był już kupowany w takim komplecie to Pan:
    “…może kupił e628 ( bez M ) ale ten nie jest juz dostepny…. “

    No nic znalazłem 15 złotych drożej gdzieś indziej i bez żadnego problemu mi sprzedadzą w komplecie, jedynie mam nadzieje że Pan po prostu nie doinformowany.

    #191293
    matizek
    Uczestnik

    Nawet już opis na stronie zmienili…………
    Aż się zagotowałem i wysłałem zapytanie bezpośrednio do Givi czy sprzedają płytę M5M razem w komplecie z mocowaniem E682M..
    Zobaczymy co odpiszą.

    #191294
    Druid
    Uczestnik

    Masz pecha… po prostu jest pełnia sezonu i od razu sprzedawca ma w dupie klienta… najlepiej kupuje się zimą… i najtaniej… ;)))

    #191445
    matizek
    Uczestnik

    dostałem odpowiedz od GIVI i 682M jest sprzedawany razem z płytą. Czyli to po prostu cwaniactwo naszych sprzedawców.

    #191609
    darek2012
    Użytkownik

    Czy Aprilia SR max 125 ma ABS?

    #191611
    WodzuWGK
    Uczestnik

    Niestety nie ma

    #191626
    Betonowy
    Użytkownik

    Witam po długiej nieobecności ale miałem pierwszy wypadek na skuterze bark uszkodzony ; ( a sprawca uciekł …… jakie to typowe ; ( niestety dla sprawcy zdarzenie miało miejsce w rejonie pełnym kamer wiec może uda się dorwać babę blondynkę zresztą i beknie za to a mi poprawi się fundusz na zakup apki sr 🙂 niestety temat zakupu się wydłuży . Co mnie martwi bo chciałbym juz ja mieć ; ( .

    #191629
    Krupek
    Uczestnik

    Betonowy cisnij starą torbę Tak być nie może ja po mojej przygodzie uznałem że warto kupić kamerke

    #191630
    Cruel
    Użytkownik

    Smutne,że większość zwiewa… część pewnie nawet nie ogarnia że coś zrobiło.
    Stwierdzam,że 2 osoby na 125tce to sporo już,traci całą dynamikę niestety.

Wyświetla 571 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button