Aprilia Sr 50 ditech ?? WARTO ??

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #66357
    mates4514
    Uczestnik
    • 16
    • 80Postów:

    Siemka. Chcę kupić sobie kolejny skuter, ponieważ moja malaga jest już na mnie mała. Wypatrzyłem fajną Apke : http://moto.allegro.pl/aprilia-sr-50-ditech-okazja-i2450265705.html . Jest on zarejestrowany , podobno robiony w tamtym roku remont silnika. Warto go wziąć za 2100zł ?

    #66365
    szyszu3
    Użytkownik
    • 112
    • 837Postów:

    Warto. Okazja jak nic. CHyba jeszcze nigdzie nie widziałem apki za tyle..

    #66375
    lop16
    Użytkownik
    • 44
    • 372Postów:

    Zapłacisz za marke pewnie 🙂 jak był remont robiony przy 13 tyś km to coś nie tak chyba że tyle po remoncie przez rok najeździł. Remont zapewne robiony all na chinskich częściach bo gdyby markowe były to same 2300 byłoby trzeba na nie wyłożyć choć bez przesady połowa tego by starczyła może… zleży co remontował w niej. Jest ona ponoć na wadliwym wtrysku ale nie miałem więc nie wiem. Warto kupić i sprzedać drożej o ile jest sprawna i samemu jej nie zajeździć 😉 Ja bym tak zrobił.

    #66377
    Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

    Według mnie nie opłaca się kupno tej Apki ponieważ jest to wersja na wtrysku.

    #66384
    lop16
    Użytkownik
    • 44
    • 372Postów:

    Ciekawi mnie koszt i ilość pracy przerobienia jej na gaźnik. Wiem że w serwisach to robia ale żeby na własną rękę to zrobić. Wtedy można i pojeździć i tak jak mówie sprzedaż z zyskiem 😉

    #99819
    matex85
    Uczestnik
    • 4
    • 74Postów:

    ja kupiłem w 2011 di techa z 2002 roku z przebiegiem około 25000km. po tygodniu jazdy zaczęła przerywać a po następnych dwóch dniach przestała jeździć, po zabawach ze świecami i wymienionym wtryskiwaczu, nie miałem zamiaru ładować w to więcej kasy i przerobiłem na gaźnik, przez cały ten sezon nie miałem żadnej awarii po za zapchanym gaźnikiem(ale to nie był wielki problem)

    #99824
    SlawOolol00G
    Użytkownik
    • 2
    • 18Postów:

    matex85 napisał:

    ja kupiłem w 2011 di techa z 2002 roku z przebiegiem około 25000km. po tygodniu jazdy zaczęła przerywać a po następnych dwóch dniach przestała jeździć, po zabawach ze świecami i wymienionym wtryskiwaczu, nie miałem zamiaru ładować w to więcej kasy i przerobiłem na gaźnik, przez cały ten sezon nie miałem żadnej awarii po za zapchanym gaźnikiem(ale to nie był wielki problem)

    Co za idiota… Kolejny temat odkopujesz z przed pół roku…

    #99828
    Botek
    Użytkownik
    • 79
    • 188Postów:

    A tak z ciekawości pytanie do matex85 : ile zapłaciłeś za wtryskiwacz?

    #99849
    matex85
    Uczestnik
    • 4
    • 74Postów:

    idiotą to ty jesteś nazywając tak kogokolwiek przez internet, możemy się spotkać, to porozmawiamy, ja już dzieckiem nie jestem, nie wiem jak ty, skoro jesteś taki odważny w swoim wirtualnym świecie.
    następny kurwa hejter….

    #99863
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    A Ty gangsterze po co odkopujesz stare tematy i śmietnik na forum robisz? Jara Cie nabijanie postów i ich rosnąca liczba po avatarem cz jak? Po za tym tu obowiązują pewne zasady

    * nie obrażamy się
    * nie przeklinamy, jak masz ubogie słownictwo to pod budke z piwem
    * staramy się pisać poprawnie po polsku
    * nie odkopujemy tematów

    Jesteście tu nowi, a już robicie zamęt.

    #99917
    matex85
    Uczestnik
    • 4
    • 74Postów:

    fakt, jestem tu świeży. I nie jara mnie liczba postów, tylko chcę się podzielić swoim doświadczeniem, które uważam że nie jest małe, mogę dać komuś małą, choć cenną radę. co z tego że autor tego nie przeczyta, wiele jest osób co szukają na forach różnych porad, i mogą one być z przed kilku lat, ale nadal edytowane.

    #99920
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Jeśli uważasz, że masz dużą wiedzę to napisz na dany temat artykuł, jak rzeczywiście będzie merytoryczny to administracja umieści go na stronie głównej portalu. Odgrzebując kilku czy kilkunastomiesięczne tematy robi się bałagan tylko.

    #100073
    matex85
    Uczestnik
    • 4
    • 74Postów:

    ok. pomyślimy nad tym.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button