Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Alarm kymco super 8 czy ma kostke?

Kategoria: Skutery i Motorowery Kymco

Dodano 3 lata temu

1. wasil110

Witam czy kymko super 8 ma kostke do podłaczenia alarmu ,czy trzeba ciac instalacje?.Pozdrawiam

Napisano 3 lata temu, przez wasil110, Postów: 3, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. Anonim

nie ma kostki ja podłączyłem na krótko. A tak z ciekawości masz 50cc czy 125cc ?

Napisano 3 lata temu, przez Anonim, Postów: 796, Link do wypowiedzi

3. wasil110

50 tylko ze nowa i raczej ciecie kabli odpada szkoda tracic gwarancje

4. Anonim

Można to zrobić sprytnie nie rozcinając kabli ;] Ja podłączyłem się pod kostkę stacyjki a masę wziąłem od ramy. Gdybym go chciał zdemontować to nie zostaje po nim żadnego śladu.

5. guliwer55

alarm ma kostkę która powinna pasować do kostki przy skuterze ale jeśli nie pasuje to wystarczy podłączyć przewód plusowy do akumulatora a minus do ramy i po kłopocie

Napisano 3 lata temu, przez guliwer55, Postów: 739, Użytkownik Link do wypowiedzi

6. Anonim

guliwer55 napisał:

alarm ma kostkę która powinna pasować do kostki przy skuterze ale jeśli nie pasuje to wystarczy podłączyć przewód plusowy do akumulatora a minus do ramy i po kłopocie

Tak tylko że wtedy działa tylko alarm, a odcinanie zapłonu ani zapłon z pilota nie działa. Ja podłączyłem wszystko i działa.

7. wasil110

I wszystko podłaczone jak nalezy blokada zapłonu i zdalne odpalanie wszystko działa,wszystko schowane nad lampami.No i oczywiscie bezsladowy montaz , demontaz przed przegladem serw. i nikt sie nie pozna.wrazie co słuze pomoca.

8. makos

Mógłbyś opisać pokolei jak co gdzie się podłącza najlepiej z fotkami, przydałoby się nam na przyszłość.

Napisano 3 lata temu, przez makos, Postów: 6, Użytkownik Link do wypowiedzi

9. VAJPER07

ściągnij przód tam gdzie są lampy i tam jest kostka do alarmu orginalna.

Napisano 3 lata temu, przez VAJPER07, Postów: 61, Użytkownik Link do wypowiedzi

10. Anonim

VAJPER07 napisał:

ściągnij przód tam gdzie są lampy i tam jest kostka do alarmu orginalna.

Tam nie ma żadnej kostki ! Przeczytaj posty wyżej i nie pisz bzdur !

11. VAJPER07

ara to ty nie pisz bzdur bo ja mam w swoim skuterze co widzisz na moim zdjęciu i jest kostka do alarmu

12. Anonim

OMG .. A odróżniasz Kymco Super 8 od swojego ?! Kymco Super 8 nie ma kostki !

13. VAJPER07

dobra nie będę się kłócił

14. Kapuchon

VAJPER07 napisał:

dobra nie będę się kłócił

Mowa tutaj o Kymco Super 8 a nie o Twoim skuterze. To że jest w Twoim nie oznacza że we wszystkich.

Napisano 3 lata temu, przez Kapuchon, Postów: 2707, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Alarm kymco super 8 czy ma kostke?: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Poznaliśmy treść brzmienia ustawy o motocyklach 125 na prawo jazdy B

Poznaliśmy treść brzmienia ustawy o motocyklach 125 na prawo jazdy B

06 Czerwiec 2014

Skuterowo.com jako pierwsze dotarło do treści poprawek do nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami w której zawarto istotne zmiany z punktu widzenia miłośników dwóch kółek. Czy dzięki niej będzie można jeździć nie tylko skuterami, ale również motocyklami 125 cm3 z manualną skrzynią biegów?

Nowości Wiadomości0 opinii

Yamaha WR 125 R: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Yamaha WR 125 R: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

17 Marzec 2014

Jeżeli jesteś osobą, która lubi poszaleć w górach, na drogach przeznaczonych do jazdy terenowej, Yamaha WR 125R został stworzony z myślą o Tobie.

Zdjęcia0 opinii

Yamaha Neo's Easy: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Yamaha Neo's Easy: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

23 Styczeń 2015

Rzadko zdarza się tak, że dobry jakościowo produkt można kupić za miarę przystępną cenę, a niecałe 6 tysięcy złotych za nową Yamahę to jak najbardziej uczciwa kwota...

Zdjęcia0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.