alarm

tak jak wcześniej pisałem : Czy opłaca się zamontować takie coś http://moto.allegro.pl/alarm-motocyklowy-odpalanie-silnika-najlepszy-i2541856368.html w torosie f16 i czy jest to w miarę dobry alarm

A kto Ci torosa ukradnie ? :D
Alarm pewnie ma czujnik wstrząsowy i regulację czułości tegoż czujnika. Co tu więcej powiedzieć, ma zapewne odpalanie z pilota, montaż banalny, czyli wpięcie kostki, przyklejenie puchy pod plastik i syrenki. Jak naprawdę Ci tego potrzeba, to kup. Ja miałem podobny w chińczyku i jakoś funkcjonował. Twoja decyzja.

Taniej na pewno nie kupisz ja kupiłem droższy ale ma możliwość odtwarzania muzyki

Lepiej zainwestuj w porządny łańcuch,a nie zabawkę za 40zł,która jest tylko straszakiem. Gruby łańcuch to podstawa.

Jak już musisz mieć zabezpieczenie to mechaniczna blokada (łańcuch/linka) sto razy lepiej się sprawdzą.

łańcuch mam

ja mam alarm i odpalanie z pilota od nowości w solatio i powiem że alarm załączam prawie za każdym razem, odpalania z pilota w ogóle nie używam

alarm jest naprawdę w porządku, po włożeniu kluczyka w stacyjke od razu się włącza albo gdy szarpniemy kierownicą

polecam lecz bałbym się zostawić skutera gdzieś na mieście w nocy czy na cały dzień ale przy zakupach w centrach handlowych itp. spełnia swój egzamin

skuter będzie stał pod szkołą tak to w garażu