Skuterzysto dbaj o wizerunek

Rozumiem Leszku, że ktoś cie dzisiaj porządnie wkur*ił z kierowców których tu opisałeś. No cóż, a ja się pochwalę, że jeżdżę dokładnie na takim skuterze jaki opisałeś bo na Ince Sprint. No ale, zakupionym za własny hajs, ze znajomością przepisów i bez manetki w pozycji max. Nie możesz mówić, że pewnie skoro cię wkurzył jeden koleś to cała banda nastolatków taka jest. Jednak co prawda to prawda, sam nie raz to zauważam. PS. Mam 15 lat dla innych osób które nie wiedzą :slight_smile:

Moim zdaniem jest dużo takich nastolatków dla których liczy się tylko szpan z szybkiej jazdy czy z palenia gumy, ale są i tez tacy młodzi kierowcy którzy uważają na drogach i nie liczy się dla nich full gaz. Wiem bo sam mam 15 lat i jak dla mnie nie liczy się tylko szpan z szybkiej nieostrożnej jazdy :wink: PozdRo :]

A moim zdaniem to jest taki idiotyzm że brak słów.Nie ma się co dziwić że później na forum jest dużo pytań związanych z awarią skutera.Oczywiście nie można mówić że wszyscy nastolatkowie się tak zachowują,są tacy co potrafią szanować swoje maszynki.

Palą gumę, a później na Allegro “nie katowany” -.-

Dokładnie nie dość, że opona to jeszcze sprzęgło się niszczy, czy jest warto?

Panowie i Panie to co jest pokazane na tym filmiku to przejaw istnej głupoty i braku odpowiedzialności. Sam poruszam się od niedawna (tj od ponad 8 miesięcy) skuter i nie raz widziałem jak nastolatkowie są nieodpowiedzialni ogółem. A tak z innej beczki to niech taki “odważny” stanie kiedyś kolo “przepompowanego” koła wózka widłowego i zobaczy jego eksplozje to wtedy może zrozumie do czego jego zabawa mogła doprowadzić. Pozdrawiam

KrzysiekP co do wózka widłowego to masz racje, ja mam 24 lata i jeżdze 6 lat wózkami widłowymi i raz mi pękła opona w widlaku o masie 5 ton (nie z głupoty lecz wyciagniecia przewrocojen palety z cementem z naczepy tira :slight_smile: ) i to jest dopiero huk , pozdro

A jak np. opona w tirze strzeli… Huk podobny do wielkiej petardy, z tym że tir był 500 m odemnie. Zablokowane hamulce, i trzeba było jakoś zjechać na parking.

Ja kiedyś napompowałem pompką ręczną dętkę od składaka - Wigry 3 bodajże - w kulminacyjnym momencie miała ponad metr średnicy i nagle jak palnęła… To wyobrażam sobie jak musiała palnąć taka opona w tirze czy wózku widłowym… Albo i nie wyobrażam…

Jeżdżenie na full gazie to głupota a jaki to szpan że jesteś nie odpowiedzialny?? tak samo palenie gumy po co palić gumę żeby pużniej wydawać pieniądze na nowa oponę.

Świetny, przedstawiający prawdę artykuł! ;]

A silnik jak dostaje w kość po takim przypalaniu gumy bo paleniem to tego nazwać nie można.

Jak by zarobił sam na oponę i skuter to na 100% nie było by tego filmiku

[…] Niedawno Skuterowo.com pisało o kwestiach wizerunkowych całej polskiej społeczności miłośników dwóch kółek. O zasadzie, […]

ale pała…taka opona do chinola kosztuje 60 zł …nie nawidze takich głópich dzieciaków

głupie dzieci to jest problem.

Co za kretyn dodał tu mój filmik i jeszcze pisze o mnie takie pierdoły?? Po pierwsze to tą oponę paliłem tak dla zabawy bo była łysa i miała dziurkę małą, a już kupiłem nową. Po drugie ten idiota co pisał ten “artykuł” chyba nie wie co pisze skoro dodał mój filmik a potem pisze coś takiego: “Jeśli czujesz nieodpartą pokusę, aby zniszczyć np. tylną oponę to wybierz się w krajoznawczą wycieczkę w odludne miejsce i baw się aż do wystrzału.” Nie zauważyłeś może że to jest na podwórku koło garażu?? A po trzecie na skutera zarobiłem sam i na oponę też więc wam gówno do tego co z nim robię!

Jeśli wrzucasz filmik do sieci to się licz z tym,że internauci będą to komentować. Każdy komentuje według własnej oceny.

Moim zdaniem każdy ma prawo robić z swoim sprzętem co mu się podoba, jedni traktują skuter jako “wół roboczy” a innym służy do zabawy, i tak ma być.

ja mam 15 lat co prawda rodzice mi kupili skuter ale dbam o niego bo wiem ze jak go uszkodze to sam musze zapłacic za naprawe jezdze spokojnie tylko pare razy sprawdzałem v max jezdze inca street bordzo fajny skuter pozdro .