4t wymiana króćca ssacego

Witam serdecznie . Mam problem z moim rometem otóż wypada mi ta metalowa rurka która znajduje się w króćcu jest to ta od podciśnienia . Chciałem wymienić króciec lecz w nowych nie mam wogóle tego wejscia na podciśnienie i niewiem co mam z tym dalej zrobić ?

http://allegro.pl/krociec-gaznika-ssacy-gy6-139-qma-qmb-skuter-4t-i3823077813.html
a tu na zdjęciu tego niema?

Można,też wkleić tą końcówkę na poxipol.Delikatnie posmarować i wcisnąć,nawet jak się trochę zabrudzi w środku to można przeczyścić małym wiertłem,jak klej wyschnie. Sprawdzony sposób,polecam.

No właśnie na tym zdjeciu jest tylko jedna ta pod spodem a podcisnienie jest u góry.

A z tym poxipolem to tez sie nad tym zastanawialem jutro spróbuje jak bede miał czas :)

Ta co jest na zdjęciu to konieczność - podciśnienie otwiera kranik, i zaczyna lecieć paliwo. Te co urwałeś to jakiś dodatek - chyba do zawirowacza spalin. Możesz kupić króciec z tego zdjęcia, a wężyk, który ci zostanie usunąć od źródła.

U mnie wężyk który idzie do kranika (podciśnienie) jest u góry króćca a wężyk który idzie od tego na zdjęciu nawet nie wiem gdzie dalej wchodzi.